środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
układ polityczno-kolesiowski

Czytamy, ale w całej Łomży słychać dźwięk załamywanych rąk po lekturze forum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

A mojego psa to w dupkę pocałujcie!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

@agnieszka., dokładnie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

nonie jestem pewien czy przyszły ulicznik to prawidłowe wychowanie :)
ale skoro według twoich słów prawidłowe to niech tak i będzie :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

Myślisz że tylko na forum ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

Ponadto ja i mój Pit Bull chetnie sie na ciebie natkniemy, zobaczę czy jestes taka odawżna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

Nie wiem, może na młodszej siostrze w domu też :) Cwaniak w necie ***** w świecie tak to mówią?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

dokładnie tak mówią :):)
Ale o tych co liczą na łatwe panienki z neta :):)

a ty mi na takiego wyglądasz:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

Robin of Sherwood z Michaelem Pread'em, póżniej młodym Connerym jako Robinem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

Zawsze przechadzam się ok 21 z psem w okolicach skateparku, również zapraszam na wymianę poglądów. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

Uuu to nie dobrze :))
Jako mężczyzna jesteś po prostu zapuszczony :):)
A to tym gorzej świadczy o tobie :):)
Bo albo się boisz albo nie lubisz się zabawiać z dziewczynami :):)
Szkoda bo miałem Cię za normalnego raczej faceta:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

sarima31
Widać u Ciebie taki zapał jak u maniac-moherów spod krzyża w Warszawie. Ci Twoi prawnicy nie informowali Cię, że upubliczniając czyjś wizerunek, bez zgody tejże osoby, łamiesz prawo?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

jamais

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

Dzięki :) Mail poszedł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

duchu mam dla ciebie zarabistą propozycję! zapłacę za ciebie zus, zdrowotne, macieżyńskie itp... i przyjdź do mnie do pracy na tą tak obśmiewaną i wyszydzaną przez ciebie wieś i gospodarstwa. Ba nawet ciebie zarejestruję! i co ty na to?Może jak zobaczysz od środka jak naprawdę jest na wsi to zamilkniesz na wieki i na widok rolnika będziesz zdejmował czapkę i kłaniał się w szacunku. z poważaniem ROLNIK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

Dwóch i Pół

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

Uważam, że pomysł ze zdjęciami nie jest zły.
Jeśli właściciel psów nie wstydzą się i uważają, że o jest w porządku, że nie sprzątają odchodów, powinni też nie odczuwać wstydu, gdy ich zdjęcia zostaną zamieszczone w miejscu publicznym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

Jak to wszystko czytam to nie wiem czy śmiać się, czy płakać?
Ludzie, dla psycholi to jest miejsce gdzie indziej, a nie na tym forum!
"Akademia policyjna" mi się przypomniała. Patrole straży obywatelskiej niedługo wylegną na miasto...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

Rok w rok odkąd pamiętam w pierwszym kwartale ani jeden klub nie otrzymał dotacji na szkolenie młodzieży.
prosta rzecz - dopiero gdy rada miasta zatwierdzi budżet miasta można ogłosić konkurs.
mam wrażenie że niektórzy dopiero dzisiaj zaczęli się interesować młodzieżową piłką nożną.
miasto finansuje grupy młodzieżowe w ok 80% potrzeb
reszta to składki rodziców i sponsorzy.
problem jest zawsze w I kwartale ale sranie na rękę która Cię karmi z pewnością nie pomaga w większym finansowaniu młodzieży przez miasto.
a jak ktoś do końca nie wie o co chodzi to niech lepiej siedzi cicho bo więcej z tego będzie złego niż dobrego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

Wszyscy są bardzo sympatycznie. Pozdrawiam Panią Magde.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

watpie aby zechcial sprzedac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

Moi znajomi dogadali sie w sali weselnej Biala Dama na wynajecie samego lokalu i zaplecza kuchennego ( mieli znajomego kucharze ). Jezeli chodzi o cene to niepytalem bo nie wypada zagladac do czyjegos portfela

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

OK
roznica jest wielka, dziekuje za reakcje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

BOLEK I LOLEK na wykopkach,,,, podroz apacza dookoła sracza itd....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

Wawa, Kraków, Toruń tam szukaj !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

a kiedy wchodzi ta ustawa od 24? zdarze w tym roku jeszcze zrobic czy juz w tym wchodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

dzołana właśnie tak zastanawiałem ale rozwiałaś moje wątpliwości. Jednak pani nauczycielka wykorzystuje swoją pozycje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

Wilki już były....

jestem bardziej za Happysad Myslovitz.Patrycją Markowską (z tych co tu są wypisane)
Bo tak to mogłabym całą listę podać.Ważne żeby COŚ się działo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

Witam!
Co sądzicie o tym zespole weselnym? ktoś może ich słyszał lub u kogoś na weselu grali? potrzebuje opinii o tym zespole... pomóżcie proszę...?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

Sumo/malaha - mylisz się - Czeczeni dostaja o wiele więcej niż Polacy. Dostają od 600 do 1200 zł na osobę!!!! Podczas gdy ogromna większośc Polaków nie dostaje ani grosza.
Prawie wszyscy Czeczeni żyją z zasiłków - prawie wszyscy Polacy żyją z własnej pracy. - Widzisz różnicę? A jeśli Polak jest na zasiłku dostaje tylko 340 zł max. Mało kto dostaje 340 zl. Zauważ, że dodatkowo Czeczeni maja ogromne ilości dzieci - zgarniaja po kilka tys zł miesięcznie. Nie pisz zatem,. że dostaja tyle co Polacy, bo to kłamstwo.

Piszesz, ze poznałeś rodzinę i że znasz Czeczenów. Żeby ich poznać musisz poznac co najmniej kilkunastu FACETÓW (bo to z facetami sa problemy) i to w ICH środowisku.
Pojedynczy Czeczen jest grzeczny - Muzułmanie umieja manipulować głupimi ludźmi (zobacz jak bajerują kobiety). Dopiero jak czja się pewnie to pokazuja swoją twarz. Wiesz co to jest TAQIJA?
Poznałes rodzinę - pewnie jeden facet, jedna lub dwie żony i mnóstwo dzieci - dzieci zazwyczaj są sodkie (nawet Hitler był słodkim bobaskiem). Kobiety czeczeńskie są leniwe, roszczeniowe, ale niezwykle uległe wobec mężczyzn. Poza tym Czeczen jest niezwykle miły jak robisz coś dla niego - i niezwykle agresywny jak to on ma zrobić coś dla ciebie - stąd miałeś wrażenie, że wszyscy Czeczeni są przesympatyczni.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: układ polityczno-kolesiowski

hahahahaha no tak mnie to rozśmieszyło a właśnie wróciłam z psem no i postawił tako kupe że szok czekam na kogoś kto mnie wysmaruje tym gówniem i mój dość duży piesek też czeka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org