niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wydajność podatkowa między rokiem 2007 a 2014 spadła aż o 3,2 proc. PKB. W skali roku to kwota ponad 50 mld zł!

tylko ze tutaj nie ma takiej opcji dopasuj do ekranu tylko jakis glupi prostokacik i tyle...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydajność podatkowa między rokiem 2007 a 2014 spadła aż o 3,2 proc. PKB. W skali roku to kwota ponad 50 mld zł!

Witam serdecznie.
Najbliższe spotkanie lesbijek odbędzie się w sobotę 18.03.2011 w Yamie godz. 20,oo.
homoseksualistów w niedzielę 19.03.2011 w Yamie godz. 20,oo.
Wstęp 10 zł. w tym szklaneczka piwa.
Zapraszamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydajność podatkowa między rokiem 2007 a 2014 spadła aż o 3,2 proc. PKB. W skali roku to kwota ponad 50 mld zł!

w Łomży nie ma dobrego kebabu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydajność podatkowa między rokiem 2007 a 2014 spadła aż o 3,2 proc. PKB. W skali roku to kwota ponad 50 mld zł!

ja ostatnio byłem na chrzcinach w Złotym Smoku, plusem jest to że można się dogadać co do dań np. 2 dania orientalne i jedno polskie czy jak tam się chce, no a minusem to że mało miejsca tak maksymalnie na około 25 osób

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydajność podatkowa między rokiem 2007 a 2014 spadła aż o 3,2 proc. PKB. W skali roku to kwota ponad 50 mld zł!

Abcd dzieki - jedyny normalny się trafił ;)

Poprosze o wasze zdanie - http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=363410&t=363410
;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydajność podatkowa między rokiem 2007 a 2014 spadła aż o 3,2 proc. PKB. W skali roku to kwota ponad 50 mld zł!

Jak dla mnie słabe... Ale zależy co się komu podoba.

Poprosze o wasze zdanie - http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=363410&t=363410
;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydajność podatkowa między rokiem 2007 a 2014 spadła aż o 3,2 proc. PKB. W skali roku to kwota ponad 50 mld zł!

była pokazana Łomża i niejaki radny B.
który podobno nie dopuści .....
ha ha ha
ale ktoś zrobił materiał na życzenie pewnych osób zapewne z ratusza
i znowu się szkaluje dobre imię mieszkańców
a prawdy jak zwykle się nie pokazuje

niech żyje Rada Miasta wraz z jej prezesem




bo wszystkie Ryśki to fajne chłopaki

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydajność podatkowa między rokiem 2007 a 2014 spadła aż o 3,2 proc. PKB. W skali roku to kwota ponad 50 mld zł!

Ja równiez czekam ;)
Jak powiedziala poprzedniczka nieco wyżej - Czesław górą! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydajność podatkowa między rokiem 2007 a 2014 spadła aż o 3,2 proc. PKB. W skali roku to kwota ponad 50 mld zł!

freestyle224
"Jeśli chodzi o przyjęcie reklamacji telefonu, to żaden salon łaski nie robi, powinien przyjąć i tyle. Trochę dziwne, że jedni gadają bzdury i odmawiają, a inni nie robią problemów."

A co byś zrobił, gdyby po prostu, zwyczajnie facet powiedział: nie i już? Ty mu na to:łaski pan nie robisz, a on dalej swoje: nie i już. I co dalej robisz?

Benny:
mnie skusił niski abonament. nigdzie indziej nie było za 29zł, nawet w Play.

lauracrow
obiecują przez telefon super pakiety minut, darmowe numer, a potem przy rachunku zdziwienie...


Chcecie podpisywac umowe na usługi- idzcie do salonu sprzedaży. Ja więcej nie popełnię już tego błędu, chocby obiecywali złote góry. Zaznaczam, że od bardzo dawna jesteśmy stałymi klientami. Tak się traktuje klientów w Orange

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydajność podatkowa między rokiem 2007 a 2014 spadła aż o 3,2 proc. PKB. W skali roku to kwota ponad 50 mld zł!

misiamarcinka@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydajność podatkowa między rokiem 2007 a 2014 spadła aż o 3,2 proc. PKB. W skali roku to kwota ponad 50 mld zł!

interesujesz sie tyM? a moze masz po prostu pecha, tak tez bywa

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org