piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
4lomza dno i wodorosty

Robiłam u Moni paznokcie rewelacja . Trzymały się 3 miesiące nic się z nimi nie działo . Sama je obciełam ponieważ był już za długie Robiła mojej siostrze mamie i tez były bardzo zadowolone . Skórki to żaden problem bo np robiła mi i żadnych ran nie miałam głupota to co ktoś wypisuje i zazdrości jej prac . Będe jej broniła bo robi rewelacyjnie . Robiłam u innej to po 2 tyg już mi zaczeły odpadać a u niej po 3 miesiącach nie chciały odpaść musiałam je sama obciąć . POLECAM jedyna osoba którą mogę polecić z czystym sumieniem !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza dno i wodorosty

Omania ty bystra jesteś.ech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza dno i wodorosty

Ja jestem bardzo bystra;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza dno i wodorosty

Zabieramy głos,bo w wolnym kraju mamy taki przywilej.Nie ma to nic wspólnego z nienawiścią do Choińskiego.Mnie brzydzi promocja miernoty.8 lat udowadniał,że jest beznadziejnym viceprezydentem i teraz w nagrodę stanowisko vicedyrektora.Ja chcę wiedzieć za co ta nagroda,bo przecież nie za profesjonalizm?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza dno i wodorosty

Experyment - drzewna



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza dno i wodorosty

Stop pneumokokom. Stop imigrantom z Czeczeni.Wrogom narodumówimy stanowcze NIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza dno i wodorosty

a co do tego ze ludzie chca tyle za uzywane co za nowe


nowe kosztuje 3500zl za metr


a nowe wykonczone porzadnie jakies 4400 za metr


z nowymi jest tez taki problem ze albo ich nie ma albo trzeba na nie czekac rok, poltora...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza dno i wodorosty

juz wszyscy biegną zajać miejsce w kolejce. wydarzenie stulecia się szykuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza dno i wodorosty

wyprzedziło nas 40-to tysięczne Świnoujście, Łomża nie ma żadnych szans na plansze lepiej pomagać np.Suwałkom są na 24 miejscu i jeszcze mają realną sznse na finał, zawsze to zostanie jakaś promocja Podlaskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza dno i wodorosty

Zostaliśmy jeszcze MY : ) haha Jaki temat poruszymy? : D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4lomza dno i wodorosty

czyli przepustkę miała tylko dziś? nic nie wiedziałam:( moze wie ktos coś wiecej na ten temat...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org