piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

może psoju?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Wypada,wypada,tylko wieczorem jak jest już dobrze ciemno:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

AntyBLM został rozpracowany i dostał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

A ponoć za komuny (w latach pięćdziesiątych) zlikwidowano w Polsce analfabetyzm. :D




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

NINA88 nie można psu ufać, Ja na przekład nigdy takiemu pieniędzy nie pożyczam. Wiadomo że nie odda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

alwaro Ty idioto/prowokatorze. Dla nas to będzie wstyd jak coś potem puszczą z tąd w telewizji. Wy nigdy nie przestaniecie przynosić naszemu miastu wstydu. A ilu ludzi tyle racji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

NINA88 takie hasło że PSY ZAGRYZŁY PIĘCIOLATKA najmocniej wstrząsa matkę która posiada dziecko, i samo myślenie o tym wywołuje przerażenie..wiem coś o tym więc podzielam Twoje zdanie..tu na forum pisze prawie sama "mlodzież" więc - jak widać chęć dyskusji na ten temat - nie robi większego wrażenia..:) Ostatnio dużo się mówi o traktowaniu psów, o zapewnieniu im godnego życia, wręcz napiętnuje się właścicieli a to że pies ma za krótki łańcuch, że za mało dostaje jeść i pić..i taki tam śmieszne pierdoły..a to że pies zagryzł pięciolatka - głośno o tym będzie kilka dni i koniec..dziś głośniej się mówi o bezpieczeństwie psa niż o bezpieczeństwie człowieka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

też mnie to zastanawia...i czy wogóle można sobie "zastrzec" takie prawo...czasem wystawiają przedmioty od 1zł i nie wiele osób bierze udział w licytacji więc kończą ją przed czasem bo cena ich nie zadowala..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

święta prawda i dostanie za to 2lata na 5 w zawiasach i co im zrobisz a to dziecku życia nie zwruci



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

to niech ustawią cenę minimalną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Tak prawda,tylko w dużo przypadkach też lekceważymy taką sprawę a jak dojdzie do tragedi to okazuje się że wszyscy wszystko widzieli i nikt nie interweniował.
Oby do takiej tragedi nie doszło w Nowogrodzie w blokach,pełno psów bezdomnych i pełno dzieci a nawet czasami starsi ludzie oganiają się przed psami,czy to na placu zabaw czy idących po chodnikach między blokami,a władze Gminy wcale nie ineresują się takimi sprawami bo ich to nie dotyczy,zaineresują się jak dojdzie do tragedii a wtedy jest już zapuźno. Pilnujmy dzieci i nie puszczajmy ich samych na plac zabaw i do sklepu itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Fakt, iż żona jest w ciąży nie ma tu żadnego znaczenia jeżeli pracownik nie nadaje się do pracy. Likwidacja stanowiska to najprostszy sposób pozbycia się pracownika. Skoro są ogromne braki to znaczy, że ludzie kradną i zapewne są to sami pracownicy. Co do sprzedaży Tradis-u to pisali o tym w prasie i jest to fakt. Pytanie czy oddział w Łomży pozostanie skoro jest w Łomży także oddział Eurocash-u.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Pan Jemielity, nie wiem czy jeszcze przyjmuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Z tego wniosek że trzeba psy lepiej dokarmiać bo jak są głodne to mogą ugryżć.( wiek pokarmu nie odgrywa żadnej roli)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Kto wie? Może są firmy które przyjmują takie odpady?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Odstąpie salę na wesele w restauracji Amadeus zamówioną na dzień 23 lipca. Zainteresowanych proszę o kontakt dann70@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

ostatnio władza się nie popisała i nie mają o czym pisać, a że złapali 16 latka to musieli się pochwalić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

chyba 5zł za 0.5kg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

ja nie :)) mieszkam na slowackiego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

A gdzie byli rodzice ? to nie te czasy że dzieci biegały po podwórkach po placach zabaw i nic się nie działo ,teraz są psy koty wściekłe i również czarni panowie którzy zabierają dzieci :) *tak legenda głosi*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

PRZEWAZNIE NINKA

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

MR.Y ja ci mogę pokazać twardziela to cię *** zwącha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Nie wystarczy się starać, trzeba zapier*** żeby być w tej pierwszej 20. Rozsyłać i promować gdzie się da. To ogromna szansa na darmową reklamę dla miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

hahahaha jw



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

bilet normalny - 5 zł, ulgowy - 3 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

w stokrotce jest cukier i po 4.49 w Lidlu jeszcze wczoraj był po 3.99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

pół kilo salcesonu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Podziękujcie Donaldowi za zamknięcie cukrowni w Łapach i Lublinie. A przy okazji, likwidację uprawy buraka, na całym wschodnim obszarze Polski. Zresztą, ówczesny prezydent, śp. Kaczynski, również nie protestował.
I tak już kolejny raz, wyruchali Polaków, jak Hitler-Niemców.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Dziękuje za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Jednej pasażerce się bardzo śpieszyło więc się przesiadła.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Fighter świetny, mimo że za dramatami nie przepadam.
Ktoś wspominał o Turyście i gdyby nie to, że lubię grających tam aktorów to napisałbym, że to kompletna beznadzieja.
A genialny film i dość słabo znany to "Cinderella Man" (niedawno się na niego natknąłem) z 2005r. Dramat trwa grubo ponad 2h, ale w każdym calu wart poświęconego czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

cukrownia w Łapach należała do jednych z najnowocześniejszych cukrowni w polsce zmodernizowana i w ogóle a po za tym to jest celowa zagrywa ze strony rządu gdy nie zamykali cukrowni to cukier by był do tamtego okresu nie było problemu z BRAKIEM CUKRU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Witam.. czy już nowy basen jest czynny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Też się chętnie dowiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Termin jeszcze aktualny, jadę rano w sobotę i mam jeszcze 2 lub 3 miejsca wolne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

a co rząd ruskie nadali czy sami ludzie wybrali? ża komuny mieli pracę to wybrali żydów.Przecież cały czas o to chodzi żeby wszystko roz....lić i poddać się w niewolę ale ci co to robią za darmo tego nie robią nie?Np taki Krzysztof Bielecki jak dobrze ludzi bajerował to teraz zarabia po kilka milionów rocznie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

zna ktos dobrego a zarazem nie drogiego lakiernika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

BARANY JEBANEE .... nic nie umieją zrobić dobrze, wszystko muszą spierdolić szkoda gadać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Zaraz Komunizm będzie ! Precz z komuno :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Z tego co mi wiadomo powienien już byc otwarty ale chyba się nie doczekamy ,jak nie będzie kolejnych afer .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Witam wszystkich forowiczów co sądzicie o naszym Urzędzie Pracy?
Zachodzę dziś do Urzędu żeby zostawić zaświadczenie że znalazłem sam sobie pracę przynoszę papiery ok 8 bo urząd pracuje od 7.30 a panie mówią popijając kawę i opychając się pączkami że; one od 8 pracują i nie przyjmą dokumentów szybciej a ja nato że mam na 8 do pracy a pracuję 18 i nie mam jak wyrwać się szybsiej z pracy bo po 2 dniach nie wypada już kombinować z wolnym,a Panie swoje...
Więc posłałem im wiązkię...
To tak pomagają ludziom znależć pracę!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

co ty z choinki sie urwałes ze oni majo ludzi w d....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

wiedziałem i tak im wszystkim powiedziałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

do: fanka bocianka
Pytasz co ma do tego Donald? Więc Ci odpowiem
Jako ówczesny premier nakazał zamknięcie w/w cukrowni. Podobno z nakazu Brukseli. I być może, zgodziłbym się z takim postawieniem sprawy. Ktoś inny napisał w dziale politycznyn że, produkcja cukru jest centralnie sterowana przez UE. Niech i tak będzie. Tylko wytłumacz mi,jak można ulec Brukseli i zlikwidować dwa wielkie zakłady pracy, firmy dochodowe i przynoszące zyski? Przy okazji pozbawiając pracy, tysiące ludzi, łącznie z rolnikamiinnymi kooperantami. Słuchałem wówczas audycji radiowej, gdzie jakiś redaktorzyna z Radia-Białystok, tłumaczył słuchaczom że, przez takie posunięcie rządu, będziemy mieli tańszy cukier. Słuchając, zastanawiałem się czy facet jest taki durny od urodzenia, czy spadło to na niego później? Czy po prostu, wzorem innych, sprzedał swoją d*pę?
Odpowiesz mi że, skoro Bruksela kazała, to musieliśmy. Niekoniecznie, nakazała również jakiś czas temu, zapłacenie kary przez Francję, za przekroczenie deficytu. I co? Francja odpowiedziała że, takiego wała zapłaci.. Nam groziła kara za pomoc dla stoczni. Za to, spokojnie mogliśmy udzielić pomocy finansowej dla Opla, niedawno dla Fiata-coś chyba ponad 2 mld zł. Sama Bruksela, nie tak dawno, dofinansowała banki, kwotą 10 mld euro. Z czego połowa, poszła na premie dla prezesów i tych pomniejszych kut*sów.
Wracając do cukrowni, czytałem że, za ową likwidację, Bruksela odpaliła 260 mln euro. Być może, część poszła na odprawy, może z 1%. Być może, część do budżetu, i być może część, jeszcze gdzieś. Rezultat mamy, jaki mamy. Niedawno słyszałem w Radjiu-Z, jak jakaś nadobna dziewoja, tłumaczyła słuchaczom, iż obecnie Polska musi importować 1000 ton cukru, i że jest to wynik zwiększonego popytu. Można dostać k*rwicy. Kiedyś już, napisałem że, to manipulowanie i zakłamanie, które było za komuny, to mały pikuś w porównaniu do tego, jak dzisiaj robi się obywateli w trąbę.
Ale, jak kto chce, niech myśli iż wie lepiej. Ostatnio mówi się o tym że, Bruksela planuje zamknięcie części kopalń, oczywiście przeważnie naszych. I już można na necie poczytać artykuły o tym, jak to u nas może drastycznie podrożeć węgiel.
Perspektywy-starzy niech powymierają. Młodzi niech wyjadą tyrać na obczyźnie. Chyba niebawem, Niemcy otwierają rynek pracy dla naszych młodych ludzi. A u nas co?-las i k*tas.

Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku.

przepraszam za styl-wynik pośpiechu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Niech się sami do rogoty wezmą urzędasy do łopaty,,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Idzie ktoś ?? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

Witam.
Czy wie ktoś może kto jest teraz ordynatorem na oddziale ginekologiczno-położniczym w łomży, kto jest zastępcą i wogóle który lekarz ma tam "coś do powiedzenia".
Dziękuję za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy homusiowe myslenie wplywa na jakosc artykulow??

jest moze jakis juz plakat ? jaka cena biletow ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org