czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Komisja zakladowa MPWiK

o rany idź na ul. Dworną 39 i tam uzyskasz wszelkich wiadomości ... tam jest Admin i wytłumaczy wszystko ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja zakladowa MPWiK

Qurwa tak ci się śpieszy do prawka a cz Ty Qurwa umiesz jeździć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja zakladowa MPWiK

opier0l budyń

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja zakladowa MPWiK

do jakiego burdla wywozisz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja zakladowa MPWiK

0 700 880 088

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja zakladowa MPWiK

psipal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja zakladowa MPWiK

mundur zmienia babe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja zakladowa MPWiK

Znalazłem ten odcinek ''Wiadomości'' i to co pokazali Mój wpis jest prawdą więc pan który tam siedział i czytał tak namiętnie i pewnie jest z wa-wy i nic nie wie co tu się dzieję a się wypowiada o nie naziści lub rasizmie jaki rasizm człowieku ? jak oni żyją tutaj chcą tak pracować płacić podatki itd. czyli są na równi z nami, a na policji było dużo zgłoszeń w sprawie uchodźców i oponami pod kaufladem również a jakoś nic nie mogą zrobić więc o co tu w wszystkim chodzi ? mam uciekać do Niemiec bo będą mnie prześladować w internecie ? bo w własnym kraju nie mogę żyć ? kiedyś wyjadę jak będzie tak dalej tu się działo ,zamiast ludziom obywatelom pomóc dać prace i godne warunki życia to tylko jak zarobić jak ściągnąć od obywateli więcej kasy zabrać co jeszcze zostało i żeby innym żyło się lepiej, i nie zmienię zdania i co tak nagle wszyscy zamilkli ? kilka miesięcy temu to rekordy biły tyle osób było przeciwko a teraz wszyscy zamknęli się nie będziesz walczyć o swoje to ktoś ci to zabierze w tym przypadku ''przyjaciele'' za wschodu ,oczywiście nie wszyscy bo są przypadki że przyjechała rodzina i żyła sobie nie było problemu i ok ale też jest taka ''gangsterka'' co chodzi i szuka rozrywki co jest przykładem ostatnia przygoda w białymstoku .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja zakladowa MPWiK

A próbował ktoś dostać się do dr Kowalewskiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja zakladowa MPWiK

Szymon, poszukaj pracy w większym mieście, na przykład w Wawie lub Białymstoku, ewentualnie gdzieś dalej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja zakladowa MPWiK

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=352766&t=352710



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja zakladowa MPWiK

@Nightmare

widzę, że nie masz najmniejszego pojęcia o życiu w Warszawie. Tutaj zwykły chleb kosztuje 4,50 więc nie tylko wynajem mieszkania jest drogi. Koszt przeciętnych zakupów w stolicy wynosi +/- 100 zł, a i tak nie kupisz wiele. Takie zakupy wystarczą Ci na kilka dni (chyba, że oszczędza się na maxa, jesz tylko tanie kotlety z Carrefoura ryż i pijesz kranówkę). W Łomży za tyle możesz zrobić pełen koszyk zakupów, w Warszawie niestety nie. Jeżeli nie wierzysz, przyjedź tutaj na pół roku, pomieszkaj, pożyj i myślę, że wtedy Twój punkt widzenia zmieni się diametralnie. Z pracą też nie jest tak kolorowo, jak się każdemu wydaje.


Haha to gdzie ty ten chleb kupujesz jak tyle Cię kosztuje? No chyba ze wazy on z 2kg to moze i by wszystko tłumaczyło. Ja chodziłem po różnych sklepach i najwzwyklejszy chleb można dostać za mniej wiecej 2zł gdzie nawet w Łomży znajdą się sklepy które za tyle go sprzedają.

Ogólnie ceny żywności w Warszawie są takie same lub nawet i niższe jak w innych miastach ze względu na konkurencje. Drożej może być w sklepikach osiedlowych co jest normalne przy tak wielu marketach. W Łomży zaczyna dziać się to samo przez Biedronkę. Ceny mediów typu telefon, kablówka internet są takie same a w praktyce i tak wychodzi taniej bo masz wybór i jak się jeden dostawca nie podoba to wybiera się innego. W Łomży głupia kablówka jest wszedzie dostepna tylko jedna mimo ze w teorii działają u nas dwie duże firmy TVK. Ceny wody itp mogą być trochę wyzsze ale tego nie wiem bo nie oplacam bezposrednio. Ceny pradu sa nizsze niz w zacofanym PGE. Ceny biletów ZTM najnizsze w polsce. Ceny mieszkan to jedyne co może zabolec ale i tu mozna wykombinowac w miare tanie miejsce do zamiekszania choc na pewno na obrzezach miasta. Gwarantuje ze szybko odechce sie długich dojazdów do pracy itp i bardziej bedzie sie oplacalo doplacic wiecej za mieszkanie i zaoszczedzic czas na dojazdy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org