czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży....

Jaki mój wpis ? A co oni mają do tego ? nie muszę lubić tych ''czeczenów'' i chyba jest wolność słowa ? tak samo jak w Anglii anglik powie do polaka fuc*off albo co tam innego i też że nie nawiedzi polaków i jakoś nikt se tego do serca nie bierze tak samo tutaj nie każdy musi być otwarty na ludzi ,a te ocalenie czy co tam innego to zamiast polaków gnębić to niech jadą do Rosji i niech ich tam ochrzanią że co to ma być i niech ich monitorują a nie później uciekają do Polski ,parodia co w tym kraju się dzieje .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży....

tak jak w temacie matko czemu kur*a np. w Zambrowie nie mają takich problemów czy jak tylko w tej wsi łomży 1 basen i kur*a co 2 dzien zamkniety juz plakac sie chce jak się pomyśli o debilizmie dyrekcji tej lomzy (basenu) i nie wystawiajcie glupich komentarzy bo taka prawda to kur*a nie łomża już władze rządzące Zambrowej są 100% leprze niż w tym burdelu ludzie wy nie widzicie jacy ludzie są nad nami co za banda przygłupów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży....

pf



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży....

Layerkaz Ty się lepiej weź za pisanie pracy maturalnej a nie o wyjazdach myślisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży....

A ma ktoś link do tego syfu co tam pokazywali ? bo ja to nie mam telewizji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży....

od początku istnienia tego portalu czat nie działa więc se instaluj co chcesz i tak to nic nie da

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży....

profilaktycznie co dnia ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży....

aha:P dzięki hahaha ja tak schakuje ze zadziała tylko sam będę:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży....

i znów kurde z parę dni zamknięty będzie bo pewnie zawiasy w drzwiach poszły to nie wymienią na raz góra dół tylko aby troszkę zaoszczędzić z kim nie rozmawiam na temat łomży wypowiada się "że przykra jest"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży....

niestety za często.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży....

Ja dostałem po 3 tygodniach zwrot podatku. Im wcześniej się składa tym szybciej się dostaje. Na sam koniec ludzie się zlatują do US i wtedy czeka się po dwa miesiące

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży....

sprzeczki, sprzeczeczki, sprzeczuuunieeee :)):)):))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży....

Autor: alusek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17-02-11 17:31

wiem więcej o rekrutacji do przeszkolenia policyjnego, ale skoro wam zależy tylko na zgnojeniu kogoś (kogoś kto chce zostać policjantką) to już wam przeszkadza, bo albo macie z prawem na bakier, albo szkoda wam, że niektórzy wiążą z tym przyszłość.
chciałam tylko się zorientować, ale widzę że w Ł nie ma sensu, bo nie ma tu- przynajmniej na forum-bo tak piszecie, ludzi zainteresowanych tym tematem.
ale spoko- jeździjcie po każdym, kto coś zaproponuje i zechce ogłosić Policjantki z Majami to jest to !!! tam próbuj.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży....

niestety ten nr już sprawdzałem i jest niedostępny. ale dzięki szukam dalej chyba że ktoś zna i mi pomoże?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży....

i coraz bardziej będą wyprzedać nas okolicę ze wszystkim w rozbudowywaniu się i zambrów drogi obwodnice robią a u nas kurw* nowe Biedronki i dziury w ulicach i strach wyjechać hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org