środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

Czesio w wirtualnym świecie to Ty żyjesz. Dziewczyna chce zasięgnąć opinii szerszego grona ludzi. Daj mi kontakt do tego typa, wytłumaczę mu żeby się opamiętał bo inaczej spotka go to samo co mnie. A nie życzę tego ani Tobie ani jemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

witam! czy ktos sie orientuje kiedy beda przyznawane staze w nowym roku??? i ile jest teraz kasy za staz??? pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

popytaj na Lakowej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

pala to pala
raczej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

teraz w modzie miedziane



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

otruj babkie i auf widersejn po problemie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

LIZ ROWA I DETS IT

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

a co to ma wspolnego ze stazem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

WYDAJE MI SIE ZE U JANKOWSKIEGO

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

http://www.youtube.com/watch?v=VjIDA2ufSxo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

zapłon . ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

Kamilek , naucz się poprawnie pisać, a póżniej się udzielaj publicznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

mam tylko nadzieję że ktoś go wziął i trafł w dobre ręce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

Nadal mnie nie rozumiesz patrze. A wiem z kąd jest Widzew bo się interesuje piłką i tyle. Jeśli dla Ciebie promocją miasta jest wiedza jaki klub tam gra to spoko tylko co miasto ma z tego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

powiedz mi xDx skoro sport nie może wpłynąć na to aby nasze miasto być na ustach ludzi z innych regionów to po co inwestować w obiekty takie jak nasz stadion wywalić 23 banki po to aby stadion był bezsens lepiej trzeba było postawić jakaś fabryczkę zatrudnić ludzi niech pracują dla miasta zarabiają pieniążki to przynajmniej stopa bezrobocie by spadła co do promocji przez sport ilu ludzi w Polsce słyszało o Łomży jak wcześniej nie graliśmy wysoko i kojarzyło ŁKS nie tylko z marką piwa ile razy w takich miastach jak nasze odbywają się mecze kadry polskiej nie ważny rocznik tylko fakt ludzie z ciekawości przyjadą coś o Łomży przeczytają na necie może na 1000 czytających 1 odwiedzi to miasto czy to nie jest promocja a nie łódź się inwestycji i kombinatów przemysłowych tu nie będzie przez długie długie lata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

dokładnie longoslaw, tez sądzę ze jakby komus nie zalezalo na tym aby te droge zniszczyc to by tego nie bylo! Codziennie jezdze tą drogą i z dnia na dzien jest coraz gorzej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

chyba na redtubie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

Jakie miasto, taki portal i tematy szpeniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

0,12 to jeszcze nic, można uruchomić sms Audi pod nr 6400 gdzie za każdy sms każdego dnia płaci się ok. 4,99 zł...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

szukasz pomocy, bo o tym piszesz, widząc inne posty sądzę, że brak Ci wsparcia ze strony partnera. Po pierwsze powinnaś znaleźć kogoś bliskiego przed kim mogłabyś się otworzyć i porozmawiać z kimś bliskim na początek, dobrze też jest otworzyć się na innych, na nowe znajomości i zabawę :) Nie zamykaj się w domu, nie zamykaj się na świat. Idzie wiosna i zobaczysz że i ty rozkwitniesz jak kwiat, brakuje Ci słońca i pewności siebie, a może i odwagi by coś zmienić w swoim życiu? Może tego właśnie potrzebujesz? Zmian?Wiosna to najlepszy czas na zmiany. Trzymam za ciebie kciuki:)!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

Samochody mydlicie?

O to Lesia???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

Muj ojciec tak miał tylko to było tak bardziej w fioletowe jakby. Może u Ciebie też się dzieciak w tatę wrodził.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

W serwisie KIA właściciel ma , jak dobrze pogadasz , to posprawdza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

proponuję zacząć od zrobienia testów to może być uczulenie na jakiś składnik w pokarmie ale gdybać mozna lepiej sprawdzic to testami

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

Nie HP DELL itp. Podziała, a zaraz po gwarancji zimne luty na BGA - sam tego doświadczyłem :/, toshiba -może być, ale ja jednak polecałbym ASUSa sprzęt jakościowo i cenowo bardzo dobry.
Chłopaki z "EXPERTA" na Broniewskiego maja bardzo dobre ceny na ASUSY (najlepsze w Łomży). A do 2500 PLN będziesz miał już niezły kombajn na którym nawet pograsz.

Cytat:

A moze ktos z was wie kto naprawia laptopy? Chodzi o to zeby wstawic naped dvd i twardy dysk oraz wgrac windowsa i sterowniki.
- EXPERT na Broniewskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

Witam
Czy jesteście za wprowadzeniem do MPK automatów na bilety w autobusach?
To by było zapewne wygodą dla paserów i kierowców



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

http://kartki.onet.pl/1973,,,,,dzwiekowe-pingwiny,kartki.html


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?



http://kochampolske.com/

JKK

"Musimy od siebie wymagać, choćby inni od nas nie wymagali"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

Jaki bank polecacie na inwestycje ?
Bo procenty na loktach to mizerne, a na inwestycji moża zarobić więcej - czasem może warto zaryzykować trochę kapitału - tylko gdzie się udać ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

http://www.youtube.com/watch?v=zmIdJnOKyUk Spóźniona, ale szczera.. tak od serca :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

Chciałem juz dawno taki temat załozyć.

To nie tylko moja opinia ale i moich znajomych - NAJLEPSZY KEBAB W Łomży !


Jak przywiozłem do pracy, kazdy się spinał że nie z dworca a teraz juz nikt nawet nie myśli jeść na dworcu czy gdziekolwiek indziej ;)

Oby tylko nie popaść w samozachwyt i nie zacząć skąpić drodzy właścicele...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

kolego możemy popisać na gg albo gdzieś bym mógł ci wysłać parę fotek prac cena zależy od tatuażu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

Samoloty wojskowe mają zdecydowany zakaz wykonywania takich ćwiczebnych lotówi wykonywania takich akrobacji( te rózne pętle itp) nad miastami ze względów bezpieczeństwa. Ostatnio w internecie coraz popularniejsza staje się teoria na temat rozpylania smug chemicznych w celu walki z globalnym ociepleniem. W smugach są podobno cząstki aluminium, ktore odbijają promienie słoneczne z powrotem w kosmos. Akcja ma charakter globalny. W sieci są fajne filmy na ten temat. Tutaj jest strona ktora sie tym zajmuje.

http://zatruteniebo.wordpress.com/

Jaka jest prawda to diabli wiedzą, ale warto poczytać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

jawny człowiek ja żartowałam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

Gdzie w Łomży kupię masę do odlewów gotowych form,zamkniętych nadającą się np.do odlewania korpusów woblerów (przynęt wędkarskich)?
Jak nazywa,nazywają się takie rzeczy?Proszę o jak najwięcej informacji.
Dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

hahahha dobre to jest!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani poseł Krynicka, czy tak wypada?

tiry - zgadzam sie. ale oprocz tego jest jedna rzecz, ktora mnie do ku***cy doprowadza: w godzinach szczytu, na sikorskiego od strony przedszkola, stado samochodow stojacych na awaryjnych i blokujacych caly pas bo dzieciaki odbieraja/odrzucaja. jak to widze to mam ochote "niechcacy" niewyhamowac i walnac w samochody tych idiotow. za to powinni mandaty dawac

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org