poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bić k..wy i z..dzieji !!! :)

w wiekszosc cywilizowanych krajow wlasciciele sprzataja po psach, zdazy sie czasem ze gdzies zalega kupa owszem ale nie na taka skale - inna mentalnosc niestety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bić k..wy i z..dzieji !!! :)

i tamponem jej strzeliło :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bić k..wy i z..dzieji !!! :)

Na Kazańskiej też są firmy Medel. ok 150 zł
Na allegro 123 zł z przesyłką, w kształcie misia, maseczka dla dorosłych i smoczek dla niemowląt. Jestem z niego zadowolona, dokupiłam tylko maseczkę dla małych dzieci (10 zł)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bić k..wy i z..dzieji !!! :)

Ewentualnie można i tak:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bić k..wy i z..dzieji !!! :)

radeusz jestem za, nie mam nic do zwierząt ale jak już zapada decyzja o zakupie pieska to też niech Pani/Pan właściciel również po swym ulubieńcu posprząta. Dla mnie jest to oczywiste. Sporo czasu spędziłam za granicą i tam tego problemu nie zauważyłam, bo właściciele po prostu sprzątają po czworonogach i koniec.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bić k..wy i z..dzieji !!! :)

Już pomijając tekst, chcę przy okazji wspomnieć o pracownikach łomżyńskiego Media Ekspert'a. Chyba w żadnym innym łomżyńskim sklepie ze sprzętem RTV i AGD nie ma tak niekompetentnej obsługi. Nie dość, że trzeba się nalatać za nimi, żeby łaskawie zwrócili na Ciebie uwagę, to nawet jak uda ci się w końcu chodź na moment zainteresować Ich swoją osobą, w mgnieniu oka Cię spławią. Byłam tam jeszcze przed remontem. Obleciałam cały sklep, żeby dowiedzieć się od kogoś czy maja jeden kabelek. Oczywiście zostałam olana i nikt nie potrafił mi powiedzieć gdzie powinnam szukać, nie mówiąc o tym, żeby którykolwiek z pracowników raczył ruszyć szanowne 4 litery i sprawdzić chociażby w kompie czy mają coś takiego na stanie. Myślałam, że to jednorazowa sytuacja związana z remontem itp, ale nie... Już po remoncie wybrałam się po raz kolejny w poszukiwaniu lodówki. Tak chamskiego i olewawczego traktowania klienta chyba nigdzie jeszcze nie widziałam. Stwierdziłam, że sklepów z lodówkami w Łomży kilka jest i zrezygnowałam z kupna lodówki w tym sklepie.
Oczywiście znajomością sprzętu, który sprzedają też nie grzeszą. Siostra wybrała się z kolegą w celu obejrzenia monitorów. Szukali takiego, którego można by podpiąć pod laptopa coby się wygodniej pracowało. Oczywiście ważna była też jakość obrazu. Pan sprzedający, nie dość, że nie potrafił tego monitora podpiąć pod lapka to o ustawieniu jakichkolwiek parametrów w ogóle nie było mowy.
Także niech sobie menagerowie tej sieci piszą swoje bzdurki. Ja sobie zdanie o tym sklepie już wyrobiłam i nie sądzę, żebym szybko się skusiła na jakiekolwiek zakupy tam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bić k..wy i z..dzieji !!! :)

paplik - jehowa od zawsze nie grzeszył intelektem, o uczciwością nie wspomnę.
Tak jak go uczyli, nieudolnie próbuje manipulować również tym co pisałem. :)

---------------------------------------------------

Podaj wszystkim link z informacją, gdzie Sąd Najwyższy w Rosji uchyla zakaz działalności sekty Świadków Jehowy w Moskwie. W innym przypadku jesteś kłamcą.

Francja to również totalitarny kraj, jak Rosja?

Wyrok i ocena francuskiego sądownictwa w stosunku do Świadków Jehowy pozostał niezmienna. To "religię działającą jak sekta."

W Europie istnieją dziesiątki różnych związków religijnych i pseudoreligijnych. Każdy może założyć swój, należeć do ŚJ, Ruchu Świadomości Babadżi Herakhandi Samadź, Zakon Braci Zjednoczenia Energetycznego, a nawet Scjentologów.

Pozwolenie na działanie organizacji, a jej traktowanie i ocena to dwie rożne sprawy. Stąd Świadkowie Jehowy przez Europejską Komisję Praw Człowieka są traktowani i nazywani - sektą.

To, że w KK ujawniono przypadki pedofili nie oznacza, że takich nie ma wśród wyznawców ŚJ. Jeśli zatrzymano pijanego piekarza, czy to oznacza, że murarze to abstynenci? Przecież to demagogia. :))

--------------------------------------------------

"Świadkowie Jehowy są sektą hermetyczną i bardzo dbają oto, by na zewnątrz być postrzeganymi jak najkorzystniej. Jeżeli któryś z ich członków popełni karygodny uczynek, który widzieli ludzie spoza sekty - ulega wykluczeniu z ich społeczności. Gdy nikt obcy tego nie widział - wystarczy tylko upomnienie.

ŚJ to środowisko dość szczelnie zamknięte nie jest wolne pod nadużyć seksualnych. Ale poszkodowani przez ta sektę nie są pozostawieni sami sobie. Istnieje organizacja byłych ŚJ, którzy zostali skrzywdzeni o nazwie "Silent lambs" (Ciche owieczki). Przyznacie, że nazwa dość dołująca. Strona tej organizacji http://www.silentlambs.org"


Świadek Jehowy, 61-letni Patrick Nolan, został skazany na 10 lat więzienia przez sąd w Bradford (Anglia), otrzymał także dożywotni zakaz zbliżania się do dzieci.
Nolan uznany został za winnego dopuszczenia się czynów lubieżnych względem 3 nieletnich dziewczynek, w tym gwałtu 9-letniej. Zdarzenia te miały miejsce w latach 1983-1991. W tym czasie skazany zamieszkiwał w okolicy Skipton, w mieście Bradford (hrabstwo West Yorkshire), następnie powrócił do Irlandii, skąd pochodził. 24 września ubiegłego roku funkcjonariusze Gardy (irlandzkiej policji) aresztowali bezrobotnego Nolan'a w jego domu w miejscowości Drogheda (Irlandia), po czym na prośbę władz brytyjskich dokonano ekstradycji.
Pierwsza ofiara Nolan'a, wobec której udowodniono mu molestowanie seksualne miała wtedy 14 lub 15 lat, nie powiedziała wtedy nikomu o tym co się stało gdyż za bardzo się bała.
Druga dziewczynka miała 10 lub 11 lat, kiedy została trzykrotnie zgwałcona przez Nolan'a.
Ostatnia, a zarazem najmłodsza z dziewczynek miała zaledwie 9 lat kiedy została zgwałcona. Jak podał oskarżyciel: dziewczynka płakała i prosiła go by przestał. Po fakcie wymusił na dziewczynce obietnicę, by nikomu nic nie mówiła. Policja została poinformowana o tych zdarzeniach na przełomie lat 2001/2002.(...)".




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bić k..wy i z..dzieji !!! :)


Pani Anna z pewnością miała dziwne stany psychiczne, których i ja byłem ostatnio podczas leczenia zębów świadkiem. Szkoda gadać i nie ma się co dziwić, tym którzy mieli na przykład umówione zabiegi.
Zwróćcie tylko uwagę, gdzie jest samorząd lekarski, który powinien np wyjaśnić pacjentom w toku leczenia lub korekcji, co mają ze sobą zrobić?
Trzeba się zgodzić z Drzewieckim, Polska to dziki kraj, którego instytucje mają w dupie prawa obywatela.
Urzędasy od ochrony praw pacjenta w Łomży mają na pewno świetny ubaw czytając te posty i "0" wyrzutów sumienia. Przecież oni pracują tylko do godz. 15.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bić k..wy i z..dzieji !!! :)

To jest podatek od posiadania psa, a nie za to że ktoś ma posprzątać po jego właścicielu. Tak samo jest z samochodem, płacisz oc za posiadanie samochodu a nie za to ze nim jezdzisz. Może stać na parkingu czy w garażu, ale oc płacić trzeba. Chyba że jest wycofany z użytkowania, bo nie nadaje się do jeżdzenia, ale wtedy czego go szrot.
Poza tym co to za kultura z tymi psami jest? Taki wstyd posprzątać po nich? Jak ktoś ma dom, to na swoim podwórku na pewno sprząta.
A tu pozostaje mieć nadzieję że dziecko nie dotknię ręką takiej niespodzianki, bo różnie może to się skończyć. Skoro ktoś chce mieć psa w bloku, to niech też poczuwa się do obowiązku posprzątania po nim.
Pełna kultura: pani wyprowadza psa, ten robi swoje, ta odwraca głowę, a na uwagi by posprzątała po swoim psie, jeszcze się naburmusza.
Nie zrzucajcie wszystkiego na urząd miejski bo to nie on wymyślił przepisy o tym podatku. A gdyby nie trzeba było płacić tego podatku, to na kim spoczywałby obowiązek sprzątania psich kup? Jasne, że na właścicielu!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bić k..wy i z..dzieji !!! :)

witam czy kyoś mi podpowie gdzie pompują baloniki na wesela HELEM . tylko nie podawajcie kwiaciarni na nowogrodzkiej bo tam codziennie to wyższa cen. Z góry dziękuje za poważne podpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bić k..wy i z..dzieji !!! :)

OC jest dla tego by nie płacić z własnej kieszeni w razie kolizji/ wypadku , a podatek od psa to w ogóle co innego. A właśnie ze to urząd miejski w łomży uchwalił taki podatek w innych miastach go niema, wiec skoro jest to powinni się jakoś poczuć do odpowiedzialności za 'kupy'

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bić k..wy i z..dzieji !!! :)

witam czy ktoś mi podpowie gdzie pompują baloniki na wesela HELEM . tylko nie podawajcie kwiaciarni na nowogrodzkiej bo tam codziennie to wyższa cena. Z góry dziękuje za poważne podpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bić k..wy i z..dzieji !!! :)

hej mam do oddania 4 małe pieski. Mają juz 2 miesiące to będą małe kundelki .Chętnym wyślę foteczki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bić k..wy i z..dzieji !!! :)

czy bar powinien zmienic kucharza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bić m... k..wę i z..dzieja !!! :)

bar powinien zmienic stan egzystencjalny - powienine przestac instniec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bić k..wy i z..dzieji !!! :)

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bić k..wy i z..dzieji !!! :)

Autor: Ona.cz. (---.lomza.mm.pl)
Data: 08-02-11 23:50

to juz nie wazne w jaki sposob zarabia, ale czystosc powinna byc wizytowka takiwgo miejsca

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org