poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zawiązywanie anty-PiSlamskiej koalicji

potrzebuje pomocy w pisaniu pracy maturalnej z polaka prosze o jakis kontakt czy cos z góry dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawiązywanie anty-PiSlamskiej koalicji

Sprawa tego człowieka z Piątnicy, który zbiera śmieci na swojej posesji i temat zatrudnienia w ratuszu zięcia prezydenta prezentowane były w programach interwencyjnych w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych (nie pamiętam czy był to TVN czy Polsat). I ten człowiek z Piątnicy dalej śmieci zbiera a zięć prezydenta dalej pracuje gdzie pracował.
Czy sądzicie, że jak dziennikarz z portalu internetowego miasta wielkości Łomży zajmie się sprawą drogi krajowej to GDDKiA przejmie się tym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawiązywanie anty-PiSlamskiej koalicji

podaj maila albo jakiś inny kontakt do siebie, sądzę że jestem w stanie Ci pomóc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawiązywanie anty-PiSlamskiej koalicji

bojokot? ;-)))
Do sądu z nią. Jak przegra, to przestanie istnieć.
Sąd udowodni, ze nie jest rzetelna.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawiązywanie anty-PiSlamskiej koalicji

Ciekawe ilu tych poważnych kamerzystów ma zarejestrowaną działalność?i ilu jest emerytów którzy sobie w ten sposób dorabiają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawiązywanie anty-PiSlamskiej koalicji

Też mogę pomóc,podaj maila.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawiązywanie anty-PiSlamskiej koalicji

S0prawa dziur na drodze do Mężenina też była w tvn24 - prosto z Polski. Załatano ładnie, a gość z GDDKiA się produkował w tv



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawiązywanie anty-PiSlamskiej koalicji

Riposta, Matysiaki to zły punkt odniesienia, ale TOPOLANKA w Białymstoku - idealny. Prosto, smacznie i szybko, tłumy ludzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawiązywanie anty-PiSlamskiej koalicji

ta informacja ,że 70 staży już kilka razy obiła mi się o uszy więc możliwe, że coś w tym jest...
Słyszałem również, że jest 1\3 tego co w tamtym roku... Ile w tym prawdy , nie wiadomo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawiązywanie anty-PiSlamskiej koalicji

"Lanek", zgadzam się z Tobą w 100%.
Takie zamawianie z 2 letnim wyprzedzeniem to jest sztuczne napędzanie, czy to kamera, fotograf, sala weselna, zespół itd....

"Rynek należy do klienta, nie wierzcie w bajki, że trzeba rezerwować z dwuletnim wyprzedzeniem"-PRAWDA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawiązywanie anty-PiSlamskiej koalicji

wiele razy bylem w trym sklepie/ np spodnie MArlboro normalnie kosztuja w sklepie 500(!!!!) zl a atam przecena do 150. juz pomijam fakt jak przeplacamy w sklepach gdzie te spodnie byly po 500. takze warto ale nie ma co liczyc ze bedzie jakas gwarancja.

swoja droga nie wiem czy to nie jest swojego rodzaju outlet ten sklep 50sport. a z tego co mi wiadomo w sklepach outlet w warszawie chyba nie ma gwarancji na buty, ale moge sie mylic

pozdrawiam !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawiązywanie anty-PiSlamskiej koalicji

słuchajcie, to że ktoś w podziękowaniu za cos podarował mały prezent w postaci kawy czy czekoladek to nie jest jeszcze powiedziane, ze jest to łapówka.
Łapówka jest wtedy, gdy ktoś w celu np. załatwienia pracy daje kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org