wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czy rzecz dotyczy tylko Słupska?

ja mam aparat cyfrowoy o dobrej rozdzielczosci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy rzecz dotyczy tylko Słupska?

Tego już się nie da nawet obluzgać. Na niektórych odcinkach nawierzchni dosłownie zapada się ziemia, bo już samymi koleinami nie można tego nazwać...
Wiem, że nikt za to nie odpowie, nikt za to do pierdla nie pójdzie ale ostrzegam, że jak ktoś nie musi tą drogą jechać to lepiej nawet w tym kierunku się nie wybierać.




P.S.

Może by się za to wziął jakiś dziennikarz ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy rzecz dotyczy tylko Słupska?

na jakim odcinku trasy to jest? dobrze wiedziec by bylo to bym uwazal..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy rzecz dotyczy tylko Słupska?

Który to już temat w smierdzącej sprawie.
Włodarzom to nie przeszkadza więc bydłu w to graj.
Kultura nigdy nie była ich silną stroną.
Donosicielstwo, udokumentowane zdjęciem lub nagraniem byłoby idealnym batem na to psie kurestwo.
Ale przecież donosicielstwo nie jest popularne, podobnie jak zachowanie kultury ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy rzecz dotyczy tylko Słupska?

Można oddawać codziennie od 7.30, w środy do 17. I chyba warto. Daję teraz kiepskie czekolady-hihi, ale co tam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy rzecz dotyczy tylko Słupska?

Ciebie w pysk Soho :)

jak wam małolaty przeszkadzają to wcale nie musicie pokazywać tam swych ryjów, mi oni nie przeszkadzają :) też lubiłem w wieku 16 lat się dobrze zabawić, nie to co tu niektórzy typu stara pierdoła soho

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org