piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Biskup i Szkoły Katolickie GRZESZĄ przeciw Bogu promując \"Międzynarodowy Festiwal Iluzji \" = czarna magia dla ciemnych mas !!!

sorry nie pon-pt tylko codziennie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup i Szkoły Katolickie GRZESZĄ przeciw Bogu promując \\\"Międzynarodowy Festiwal Iluzji \\\" = czarna magia dla ciemnych mas !!!

nie wniedziele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup i Szkoły Katolickie GRZESZĄ przeciw Bogu promując \\\"Międzynarodowy Festiwal Iluzji \\\" = czarna magia dla ciemnych mas !!!

No rzeczywiście śmierdzący problem się zrobił.
Niestety takich brudasów w całej Łomży pełno.
Mam psa i sprzątam po nim i mnie również nie jest przyjemnie chodzić po zasranych trawnikach i chodnikach.
Odnoszę wrażenie, że tylko ja sprzątam po swoim psie, a reszta ma to wiadomo gdzie...
A może, kiedy widzicie takiego właściciela z pupilkiem, który nie sprząta po swoim pieseczku, zwróćcie mu uwagę osobiście, bo zapewne niewielu z nich czyta to forum i nawet nie widzi w swoim zachowaniu niczego niewłaściwego.
No problem...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup i Szkoły Katolickie GRZESZĄ przeciw Bogu promując \\\"Międzynarodowy Festiwal Iluzji \\\" = czarna magia dla ciemnych mas !!!

Żena...na samą mysl o gowniarzach w wieku lat 16 pałetających się gdzies pod nogami odpuszczam...ile osób idzie tym torem? I mysle ze nikt nie jest tutaj szarą myszka tylko realistą...k u r w a, zyje w tej miescinie lat 30 i wiem jak się bawią małolaty chociaz również w wieku 16 lat lubiłem sie pobawić....usprawiedliwienia na obite mordy też bedziecie pisać czy będa gotowe druki do pobrania??? sorry ale z gówna cudu nie ulepisz.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org