sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PREMIER KACZYŃSKI: ZASADY ZOBOWIAZUJĄ

O 21:35 06.07 NA FORUM POJAWIŁ SIĘ NOWY BARDZO WAŻNY TEMAT ADMINISTRATOR GO ZDJĄ, BO GOŚĆ TROSZKĘ ZASZALAŁ ZA SŁOWNICTWEM, ALE JA GO W PEŁNI POPIERAM I NA JEGO MIEJSCU TEŻ BYM TO ZROIŁ. DO WIADOMOŚCI TYCH, CO NIE ZDĄŻYLI PRZECZYTAĆ. KRÓTKI CYTAT

" Jak dorwe kogoś kto wyprowadza psy pod oknami na .............. to mu to g......o pod drzwi zaniose i ściane wytre tam gdzie mieszka. "

" Żebyście sie nie zdziwili jak dotkniecie klamki a tam będzie brązowa s...a waszego psa i g....o na ścianie. Ostrzegam że to nie są żarty i będe taki uczciwy i odniose to co żeście po drodze zgubili pod waszą chałupe. "

I NIE MA SIĘ, CO FACETOWI DZIWIĆ CZY WAM JEST MIŁO JAK WAM JAKIŚ PIES POD OKNEM NA...A
MIŁO BY BYŁ POPATRZEĆ JAK DZIECI BAWIĄ SIĘ NA TRAWIE, ALE STRACH WSZĘDZIE G...O
A NA STRZELNICY NIBY ZAKAZ HAHAHA A STRZELNICA WYGLĄDA JAK JEDEN WIELKI KIBEL
MASZ PSA MASZ OBOWIĄZKI I ZABIERAJ TO G...O ZE SOBĄ

to jakaś masakra jest....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREMIER KACZYŃSKI: ZASADY ZOBOWIAZUJĄ

Dzięki wielkie za info...

k_T

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREMIER KACZYŃSKI: ZASADY ZOBOWIAZUJĄ

Co to za różnica czy sr.. człowiek czy pies? I to g... i to g....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREMIER KACZYŃSKI: ZASADY ZOBOWIAZUJĄ

Dobra sprawa zdacie taki kurs na pewno. Troche sie poimęczycie na fantomach żeby sie żaróweczki paliły odpowiednio :-) Na miejscu sie pewnie wszystkiego nauczycie ale chciałbym zobaczyć jak ludzie radzili by sobie po tym kursie w rzeczywistości.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Warto też dodać, że to stary kawaler którego nie chciała żadna kobieta ani facet

Pielęgniarki mają prawo sie uczyć. A jeżeli jest popyt na studia w Łomży, to niech sobie tu studiują.
Weźmy pod uwagę fakt, że w przeważającej większości pielęgniarki mają rodziny i pracę, w której pracusa w systemie zmianowym.
Studiowanie w innym mieście narzuca koniecznośc podróżowania, które dodtkowo zawyża koszty studiowania.

Kwestia tego, czy uczelnia jest dobra czy zła rozwiąże sie sama. na podstawie osiągnięć jej absolwentów.

Uważam, że to bardzo dobrze, że słabo opłacane, niedoceniane pielęgniarki maja jeszcze tyle samozaparcia, żeby wogóle chcieć się uczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREMIER KACZYŃSKI: ZASADY ZOBOWIAZUJĄ

Adamusku,
"Pożyczę" Ci moje dziecko pod warunkiem, że psa swego w pampersie prowadzał będziesz...

Buźka

jerry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Możesz mi wyjaśnić co chamskiego widzisz w moich wypowiedziach ?

jacko to było naprawdę wspaniale. Napisz cos jeszcze to sie nad toba poużalam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREMIER KACZYŃSKI: ZASADY ZOBOWIAZUJĄ

Jeśli liczba 50 za nickiem Marty oznacza wiek, to dajmy już sobie spokój z tym tematem. Starego psa nie nauczy się nowych sztuczek ;)

Ale za to podpadnę...

jerry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREMIER KACZYŃSKI: ZASADY ZOBOWIAZUJĄ

LIFE IS BRUTAL .


marta50 dzisiaj miałem proroczy sen który się snił przez godzine bo tylko tyle mogłem spać a wiecej nie mogłem bo ... a śniło mi się że ludzie strzelali do zwierząt wszedzię zrobił się syf dokoła tylko ściany a jak jusz wytępili zwierzęta to zaczeli sami siebie zabijać a walczyli jak ludzi MATRIXa .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREMIER KACZYŃSKI: ZASADY ZOBOWIAZUJĄ

>>MATRIX<< :)

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREMIER KACZYŃSKI: ZASADY ZOBOWIAZUJĄ

Jak świat światem dzieci sikały do wody... Tak było, jest i będzie. :))

jerry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREMIER KACZYŃSKI: ZASADY ZOBOWIAZUJĄ

No to może spróbuj podejść do tego inaczej, np. piesek serwowany w potrawce...:))
Zaraz to mnie zjedzą za moje kulinarne zapędy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org