wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nareszcie ruszyły wykopki klik związanych z PSL (ZSL) w państwowych posad.

Gdzieś na Sikorskiego było ogłoszenie o sprzedaży działki/domu z pozwoleniem na budowę myjni. Bizness - zainteresuj się może?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ruszyły wykopki klik związanych z PSL (ZSL) w państwowych posad.

a zgrabne dlonie.... cudowne oczy , myslisz jak typowy samiec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ruszyły wykopki klik związanych z PSL (ZSL) w państwowych posad.

Dzięki za wskazówke z tymi taryfami 100mario. Ja mam od dawna G12 i własnie się zastanawiam czy to mi się opłaca? Jeden szkopuł, że ciężko jest ściśle określić czas pracy urządzeń i rzeczywiste zużycie energii. Ten sam telewizor, zależnie od ustawień obrazu, może pobierać 50W albo 100W. Podobnie inne urządzenia. Pralka pobiera dużo gdy podgrzewa wodę, potem już zdecydowanie mniej. Tylko żarówki lub grzejniki pobierają przez cały czas tyle ile fabryka na nich napisała (a i to różnie bywa).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ruszyły wykopki klik związanych z PSL (ZSL) w państwowych posad.

a co to ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ruszyły wykopki klik związanych z PSL (ZSL) w państwowych posad.

Szkoda, że nie ma możliwości edycji swoich wypowiedzi. Przecież gdy mam dwutaryfowy licznik to wystarczy zapisać stan licznika, po miesiącu spisać ponownie i przeliczyć koszta dla obu taryf. Proste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ruszyły wykopki klik związanych z PSL (ZSL) w państwowych posad.

Ale trzeba też zwrócić uwagę na to, że niektóre firmy ustalają indywidualnie stawki, np. Japa&co i czasem, jak odległość jest niezbyt daleka, albo jak jest mało rzeczy do przewiezienia, to właśnie wtedy kwota do zapłaty nie jest zbyt duża. No ale to faktycznie nie wszystkie tak robią, niektóre maja jasno określony cennik, głównie od kilometrów i wago przewożonego sprzętu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ruszyły wykopki klik związanych z PSL (ZSL) w państwowych posad.

faktycznie; dziadki a jeszcze pamiętają jak trafić w klawiaturę:)

Trzęsącą się rączką, wolną od basenu witam staruszkowie:D

ADALL: faktycznie szkoda ptysia - ja na jego cześć nazwałam synka Adaś:DDD

Brzeczyszczykiewicz: może warto - podrzuć jakiś fajny wątek

Ryśka: Ty lat nie wypominaj! Ale faktycznie przez tan czas wiela się pozmieniało.

Jan_Serce??

pozdrawiam. A.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ruszyły wykopki klik związanych z PSL (ZSL) w państwowych posad.

:))))))) sie pamieta .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ruszyły wykopki klik związanych z PSL (ZSL) w państwowych posad.

Stare Dobre Małżeństwo - Koncert 30,01,2011r o godzinie 18:00 w Urzędzie Miasta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ruszyły wykopki klik związanych z PSL (ZSL) w państwowych posad.

Ja uwielbiam wypady ze znajomymi na bilard, a jak mamy mniej kasy to wtedy zgadujemy się najczęściej na jakąś domówkę. Dobrze jest też gdzieś wyjechać w weekend, ja rzadko sobie na takie wyjazdy pozwalam, ale za tydzień mam takie trzy dni wolnego, nie tylko sobota i niedziela, ale też piątek i planuję ze swoim chłopakiem wyjechać w jakieś ciche, ustronne miejsce. Poważnie myślimy o Pojezierzu Brodnickim i hotelu Głęboczek, jako, że jest tak bardzo urokliwie i można pospacerować po okolicach (jest jezioro, dużo zieleni, itp.), a nawet wybrać się na spływ kajakiem, czy wycieczkę rowerową:).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ruszyły wykopki klik związanych z PSL (ZSL) w państwowych posad.

proszę polecić mi firmę, która zrobi mi stronę www. koniecznie z Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ruszyły wykopki klik związanych z PSL (ZSL) w państwowych posad.

no własnie widzialem kilka firm z Łomży. szukam opinii bo chce zeby było profesjonalnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ruszyły wykopki klik związanych z PSL (ZSL) w państwowych posad.

a za co tu budować jak dyr. ma mało kasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ruszyły wykopki klik związanych z PSL (ZSL) w państwowych posad.

nie sluchaj billa , on wychodzi na dwor do ludzi w dresach zeby sie uchlac pod blokiem, kto mądry siedzi na dworzu i marźnie. Siedzi to sie w lokalach , w domach i w pracy, a nie na dworzu, na dworzu to sie idzie z domu punktu A do konkretnego punktu B a nie stoi miedzy a i b :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ruszyły wykopki klik związanych z PSL (ZSL) w państwowych posad.

Ktoś z userów tego forum czyta w ogóle książki czy te czasy już minęły? Ja czytam, lubię horrory najbardziej S.Kinga i Koontza. Jest tego na pewno sporo, jeśli ktoś czyta w/w autorów podajcie swoje ulubione pozycje. Oczywiście na pewno jest też sporo innych dobrych autorów tego gatunku, o których chętnie usłyszę. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nareszcie ruszyły wykopki klik związanych z PSL (ZSL) w państwowych posad.

ktoś-coś ok, napiszę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org