sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ile Kuria Biskupia dołoży

zgadzam sie malolat, poszukuje jakis kawalkow PsG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile Kuria Biskupia dołoży

spadaj na cuś nie wiesz jeszcze na co na jajaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile Kuria Biskupia dołoży

nie zadne wymagania. poprostu moglabym tu wypisac to co kazdy mowi i jest to oklepane : inteligentny bo wiadomo lepiej zeby mial mozg a nie tylko miesnia;-P
kulturalny,z poczuciem humoru

to naprawde nie wiele.Tylko faceci maja takie zdanie ze my wolimy niegrzecznych czy cos.A to nie zawsze prawda.
Pojdziesz na impreze ,zadko kiedy kogos tam poznasz normalnego bo faceci uchlaja sie i lataja za kazda a na drugi dzien nawet nie pamietaliby jak ona wyglada



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile Kuria Biskupia dołoży

http://www.4lomza.pl/index.php?k=850

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile Kuria Biskupia dołoży

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile Kuria Biskupia dołoży

Ja pamiętam nocne rozmowy, aczkolwiek pod innym nickiem.......teraz to niestety coś innego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile Kuria Biskupia dołoży

Witam
Czy ktoś czeka na MS w Poznaniu? lub ma już wyznaczony termin
ja czekam od lipca i cisza :-(
Pozdrawiam

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile Kuria Biskupia dołoży

Pozdrowienia Alllinka raz jeszcze. Hahahahaha, jak widać "starzy wyjadacze" kontrolują od czasu, do czasu treści na forum. Gosiu - chodzę czasami do łomżyńskiego odpowiednika Twojego "nowohuckiego" banku, ale nie wiem czy tam pracujesz!? (tak z ciekawości pytam, nie szpieguję :)) ). Informacyjnie .... jeden ze "starych" - Maciek (wcześniej dziadek lub odwrotnie) prowadzi z kolegami fajną stronkę poświęconą historii Łomży. Wiele osób ciągle tu bywa, tylko pod zmienionymi nickami.

luki

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org