piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak widać wścieklizna ogarnęła szczujnię. Sączy się jad i zoologiczna nienawiść.

No właśnie nie chce, żeby mi do dupy wchodzili (a raczej mojemu Oplowi). Ja tam wymagającym klientem nie jestem - wystarczy mi stępel w dowodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak widać wścieklizna ogarnęła szczujnię. Sączy się jad i zoologiczna nienawiść.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak widać wścieklizna ogarnęła szczujnię. Sączy się jad i zoologiczna nienawiść.

Zobacz Czesiu jak Szczebiota się rozkręca,Jeszcze kilka dni temu dawała du...y za doładowanie telefonu,teraz już w euro bierze .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak widać wścieklizna ogarnęła szczujnię. Sączy się jad i zoologiczna nienawiść.

Zapoznaj się z formatowaniem textu:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak widać wścieklizna ogarnęła szczujnię. Sączy się jad i zoologiczna nienawiść.

ahhahahahahhaahahahahahahahahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak widać wścieklizna ogarnęła szczujnię. Sączy się jad i zoologiczna nienawiść.

widze ze duzo wiesz na ten temat , wiec bierz sie do roboty i zapierdalaj dziury łatać bo chyba zdaje sie tam pracujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak widać wścieklizna ogarnęła szczujnię. Sączy się jad i zoologiczna nienawiść.

remedium jeśli zapisuje to tylko dorosłych dziecie nie zapisują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak widać wścieklizna ogarnęła szczujnię. Sączy się jad i zoologiczna nienawiść.

szczebiotka weż w końcu zamilcz
Masz chyba jakas obsesje pisania



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak widać wścieklizna ogarnęła szczujnię. Sączy się jad i zoologiczna nienawiść.

Tak w WSA jest kort do squasha i mogą grać wszyscy chętni.Zapisy i informacje u p.Rogowskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org