niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie wierzcie Szatanowi !

666- cichaj,cichaj

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Racja Kaziu, racja.
Nie mówię przeca, że wiara zwalnia od myślenia. Ale to jest taka decyzja: patrzać sercem czy oczyma? Jedni patrzą na to sercem (wiara), mędrcy za to szkiełkiem i okiem :) (nauka).

Jeżeli wierzę, to nie pytam, "czy to możliwe...". Jeżeli nie wierzę, o... to wtedy mam pole do popisu (w każdej religii był jakiś prorok i każdemu można historycznie zaprzeczyć).

Ja wierzę w Boga, a co do mego stosunku do Kościoła to juz całkiem inny temat. I jeszcze jedno: w piekle wylądują ludzie ŹLI, a nie NIEWIERZĄCY. Moim zdaniem, bo zdaniem każdej z religii jest inaczej :)

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Maciek, nikogo nie trzeba uśmiercać. Nie mówię nic takiego, a już tym bardziej o pieskach w schronisku.

Nie jest też moim zdaniem tak, że "kogoś nie stać bo nie stać" jak piszesz, tylko kogoś nie stać, bo jak ja jeździłem na sesję autobusem PKS w środku lipca, to ci inni leżeli sobie na plaży, grali w piłeczkę i badmingtona. Nie stać ich, bo tak sobie ułożyli życie. A ci, którzy ułożyli je sobie inaczej, pracują teraz na siebie i tych "plażowiczów", co widać choćby po decyzji Min.Fin. co do akcyzy za olej i gaz płynny.

Nie ja to wymyśliłem, tylko Darwin. Natura reguluje się sama, poza socjalizmem, gdzie głupi i mądry mają tyle samo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Marcin_23: tylko pozniej nie pytaj się kiedy będzie organizowany jakiś wyjazd na mecz ŁKS-u.

www.lkslomza.9x.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
WALKĘ Z SZATANEM NAZWAŁ TERRORYZMEM...

Wisz, Kazik ostatnio męczy mnie inny problem związany ze snem: budzę się pomiędzy 4 a 5 i nie mogę zasnąć z powrotem. A rozum podpowiada mi, że nie tylko nie muszę jeszcze wstawać, ale wręcz powinnam jeszcze usnąc, bo się późno położyłam i będę śpiąca. No i przerzucam się tak z boku na bok aż do chwili, gdy jestem tak zmęczona, że wstaje i ide do pracy. Ale to mi minie jak się zaczną wakacje! :D - jeszcze tylko 21 dni!

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

dobranoc ... cisza krzyczy ... nie lubię być sam na dłuższą metę ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Vlad, pogłaskałabym Cię, gdybym mogła, co by Ci nie było smutno. Tak mogę Ci poradzić tylko byś sobie włączył jakąś przyjemną muzyczkę. Ja właśnie słucham Elvisa - króla (!): najbardziej znane kawałki, a wcześniej Maroon 5 - też miłe dla ucha i nastroju. Życzę Ci spokojnych nocy i miłych snów. Pa - A.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
A Kuku !

tak właśnie złośc urodzie szkodzi :DMarkac tylko nie pisz,że Tobie już nic nie zaszkodzi:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 2 kwietnia 1997 r.

I sen sie spełnił :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
A tak to wygląda w praktyce:

Dzieki, Ryskago, za pamiec. Przesylam tez wzajemne pozdrowienia Tobie, a takze wszystkim forumowiczom.
A propos tej podrozy - czy mozesz zamowic taka sloneczna i ciepla pogode w kraju, tak na tydzien, dwa w polowie Sieprnia? Ty ponoc wszedzie masz 'chody' ...:)

Pozdrawiam, wychu

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Bez obrazy, ale ~dziewczynka~ powinna sprobowac zdac raz jeszcze mature z polskiego (ortografia itp.)
Jesli ktos raz sie przygotowal, to chyba niemozliwe, zeby od razu wszystko zapomnial...?
O, kurcze, a jak chirurg albo inny doktor zakul, zdal i zapomnial, to co ?

P.S. Jest takich troche, nieprawdaz...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Czy sugerujesz, że Szatan jest "przedmiotem czci religijnej" ????

Dzieki, Ryskago, za pamiec. Przesylam tez wzajemne pozdrowienia Tobie, a takze wszystkim forumowiczom.
A propos tej podrozy - czy mozesz zamowic taka sloneczna i ciepla pogode w kraju, tak na tydzien, dwa w polowie Sierpnia? Ty ponoc wszedzie masz 'chody' ...:)

Pozdrawiam, wychu

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

ja tam jade na mecz......Łks Najlepszy....Aviva



Odpowiedz na tę wiadomość
 
No właśnie, czy poza twoim klonem

Rysiu,

Zamówienie na pogodę sierpniową już poszło na specjalnym bankowym formularzu :D. Zrobiło się z tego samolocik i fruuuu w niebo! A że mam chody u Aniołów (skąd wiesz o tem, Richie?:)), to myślę, że nie powinno być problemów z zaakceptowaniem petycji tej... Już zapewne została przechwycona, bo nie wiżu coby fruwało coś po okolicznym niebie...:)

Frotuś,

Cosik mi się widzi, że ja się kwalifikuję do grupy "Tych, ktorzy nie maja, ale namietnie pisza" i pewnie większość z Was się ze mną zgodzi...:))
No i zapewniam Ciebie, że mój chłopiec NIE z drewna...:D

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Eeee, jak mniemam to Markacykowi złość jeno uroku dodać może...:))

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Basiu --> http://www.radio.bialystok.pl/dziennik.php?02



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

W rozmowie z paroma uczniami i ich rodzicami dokładniej zapoznawszy się z sytuacją poseł nie krył swego oburzenia na tak skandaliczne postępowanie z naszą młodzieżą i zapowiedział jeszcze dziś swą inerwencję u Ministra Edukacji Narodowej i Sportu pana Mirosława Sawickiego, jak też w Centralnej i Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Oswiadczył że zrobi wszystko co w jego mocy aby pomóc krzywdzonej młodzieży i ich zfrustrowanym sytuacją rodzicom.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Racja Adamusku!
Wiara, jak sama nazwa wskazuje :), dowodów nijakich nie potrzebuje...
Ale zajęło mi trochę czasu dochodzenie do tego... Straszniem się miotała z tego powodu... Może to po temu, że wiek buntowniczy, czas kształtowania się światopoglądu... Ponoć po 30 człek juz ma tzw. filozofię życiową, którą już cinżko zmienić...
Wierzę zatem. I też myślę, że to źli pójdą na wieczne potępienie, czy też skazani będą na niebyt, co jest chyba (jak dla mnie) jeszcze gorsze :(.
Pytam tylko sama siebie, czym na tyle dobra jest, coby przejść przez "ucho igielne" i czym nie za bardzo zła...

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Dalej drążę temat "Przetargi". Chcę przytoczyć fragment artykułu z ostatnich "Kontaktów" na temat "współpracy" prezydenta i osób jemu podległych odpowiedzialnych za przetargi z łomżyńskimi przedsiębiorcami.

"Maciej Zajkowski inicjator porozumienia (ŁIP-H) zapowiada, że jedną z pierwszych "spraw do prezydenta" będzie uświadomienie mu, jaką szkodą dla Łomży jest eliminowanie miejscowych wykonawców z zamówień publicznych. Podał, opisany przez "Kontakty", przykład odrzucenia oferty Stanisława Kuligowskiego na modernizację Gimnazjum nr 1, zaledwie o 1 procent droższej od oferty firmy zewnętrznej.
Jestem zbulwersowany. Jeden procent przy zamówieniu za 2,5 mln zł, to zaledwie 25 tys. . Żadna strata, zważywszy, że zarobiłaby pieniądze firma z Łomży i pracownicy z Łomży, a miasto otrzymałoby udział w podatku. I jeszcze jedno: mamy w Łomży zagłębie producentów okien, a nam się te okna sprowadza z zewnątrz. Wygrał ratusz, bo zamówił taniej? Nie, przegraliśmy wszyscy!
Sprawa remontu Gimnazjum nr 1 obnaża ignorancję urzędników, którzy nie czują biznesu i nie utożsamiają interesu miasta z powodzeniem lokalnej goapodarki, uważają przedsiębiorcy."

Zobaczcie, że Pan Zajkowski używa takich samych argumentów, jakie były w moich postach, czyli jest problem złej współpracy ratusza z łomżyńskimi przedsiębiorcami.
Co Wy na to?

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

też jestem zainteresowany + jeszcze 2 osoby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Nie odbierajcie nadziei JKK

Zaadoptuj hale po Bawałenie i zrób dyskotekę a la Ekwador:)

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Udowodnię, że to Szatan przed każdym niezawisłym Sądem !

Mój też...:) Ale ten na jawie sen...:)

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Adamus dajesz niedorzeczne porównania, ma to się jak pięść do oka, nie docierają do Ciebie żadne argumenty, nie umiesz pogodzić się z tym, że nia masz racji. Dobrze jedźmy twoim przykładem. Dajmy na to, ze zawodnik jedzie i po drodze popełnia faule na innych zawodnikach a mimo to wygrywa o 0,01 sekundy i zostaje uznany za zwycięzcę, mimo że jechał niezgodnie z przepisami.
Tak samo było z Rodexem który miał w specyfikacji napisane, że pracę wykona samodzielnie, bez podwykonawców. Nie dotrzymał tego zapisu, co powinno go zdyskwalifikować.
Widziałem pismo Rodexu w którym oprotestował przetarg w Białymstoku za to, ż wygrała firma z poza Białegostoku. Powodem protestu było to że firma która wygrała przetarg zaniżając obmiar i wygrał przetarg niewielką różnicą ceny. Dlaczego nasi wykonawcy muszą im ustępować, kiedy oni są tacy bezwględni?
Adamus, jakim Ty jesteś patriotą zamiast popierać tych co chcą dać naszy ludziom pracę, żeby zmniejszyć bezrobocie, a co za tym idzie i biedę, Ty zawsze jesteś przeciwny, bo sam pracujesz i nie odczuwasz skutków bezrobocia. Może jesteś z Białegostoku?

Pozdrowienia

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
SZATAŃSKIE WERSETY

Adamus, nie tylko ja ale wszystkie organizacje zrzeszające łomżyńskich przedsiębiorców tak myślą, tylko nie prezydent i jego spółka, oraz Ty Adamusku ze swoimi populistycznymi argumentami. Przeczytaj w tygodniku "Kontakty" artykuł pt. "Pakt niezadowolonych", to dowiesz się jak łomżyńscy przedsiębiorcy walczą o pracę dla ludzi w Łomży.
Dlaczego nie napisałeś nic o tym, że Rodex złamał warunki przetargu i nie poniósł żadnych konskwencji, a jak przegrał w Białymstoku to oprotestował, bo nie mógł pogodzić się z przegraną. I te moje argumenty są populistyczne?

Pozdrowienia.

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Krzysiu, i jeszcze coś a propos, na otarcie łez :)

W rocznicę bitwy pod Grunwaldem inscenizacja bitwy. Atmosfera odpustowo-piknikowa. Gdzieś na uboczu stoisko z piwem z napisem: PIWO TYLKO DLA UCZESTNIKÓW BITWY!
Podchodzi zgrzybiały starowinka:
- Pan mi naleje piwa!
- Dziadku, to tylko dla uczestników bitwy - czytać nie umiecie?
- Kiedy ja jestem uczestnikiem!
- Taa? A macie zaświadczenie?
- Zaświadczenie, jakie zaświadczenie, to tak dawno było!...
- Dawno, nie dawno - Krzyżacy przynoszą!


Pozdrawiam, załóżcie tę grupę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Kazik!!! W calej swojej poprzedniej wypowiedzi nie odnioslem sie do zagadnienia czy BOG istnieje czy tez nie, gdyz nie o tym byla rozmowa. Podalem racjonalne !!!!! argumenty, zgodne z prawda historyczna i latwe do sprawdzenia na poparcie mojej tezy. Czy, ktores z moich argumento-pytan zachaczylo choc o jeden dogmat? według mnie - nie!

Nie rozumiem rowniez sformulowania "koscielne podejscie"
Dla mnie Kosciół przez wielkie "K" to wspolnota wierzących, zas przez male "k" to budynek, gdzie dana wspolnota sie spotyka na wspolnej modlitwie. Mozliwe, ze masz na mysli hierarchie koscielna i jej wykladnie, ale to juz cos zupelnie innego.

Wyglada rowniez na to, chrzescijanie nie moga badac swojej historii, a jesli badaja to okazuje, ze sa niewiarygodni, bo nie sa "obiektywni" gdzyz sa wierzacymi ??????!!!!! - absurd
Ofszem, moga sie mylic, wyciagac bledne wnioski, ale to dotyczy akurat kazdego badacza, niezaleznie od wyznania i swiatopogladu.

dalej:
Rozwazalismy m.in zgodnosc twierdzen Brawna z prawda historyczna.
Lecz, tak na prawde nie ustosunkowales sie do żadnego mojego pytania, nie sprawdziles zadnej informacji (moze sie jednak myle), lecz zarzucileś mi: "koscielne podejscie". Czy wg Ciebie to jest to ostateczny niepodwazalny argument na to, ze to jednak ja sie myle?? Jesli tak, to jest on wprost powalajacy.

na zakonczenie:
wiara i wiedza nie wykluczaja sie wzajemnie. Po porostu dotycza dwoch niezaleznych roznych rzeczywistosci. Rzeczywistosc materialna jestesmy w stanie zwazyc, zmierzyc, obliczyc jakikolwiek inny sposob, ale czy potrafisz napisac wzor matem. na np. wrazliwosc artystyczna malarza lub muzyka?
Czy potrafisz matematycznie opisac mysl ludzka lub uczucie?? Sam mechanizm myslenia lub odczuwania pewnie da sie opisac. W koncu rzadzi nami chemia, ale sama mysl - abstrakcje lub uczucie, wcisniesz w scisle reguly nauki? i racjonalnego dowodzenia?
wiary nie mozna uzasadnic w sposob racjonalny i naukowy jakby to chcieli niektorzy. mozemy badac czy dana doktryna jest spojna i konsekwentna w gloszonych tezach. Czy sama sobie nie przeczeczy, ale nie da sie jej udowodnic czy sie myli czy tez nie.

poniewaz dogmaty opieraja sie na wierze nie moga byc sprzeczne z nauka, z ktora nie maja praktycznie nic wspolnego. Byloby milo, gdybys wymienil te dogmaty wowczas moglibysmy je wspolnie rozwazyc. mozesz to zrobic poprzez zalozenie nowego watku bysmy nie mieszali tematow.

pozdrawiam
Ciebie i tych wszystkich, ktorzy maja ochote czytac te moje wypociny ;)))
:DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Rydzyk – anty-papież

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Jak Rydzyk prezydenta przeprosił

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
KMICIC = STAN

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

A przykład idzie z góry!!!!
Znajdźmy najpierw sposób na uczciwe zdobywanie doktoratu i habilitacji, potem uczciwego pana doktora zachęćmy do produkowania uczciwych magistrów, a na końcu uczciwym magistrom będzie łatwiej zrozumieć, dlaczego powinni wypuszczać ze szkoły uczciwych maturzystów.
Cała reszta to ble, ble, ble...

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Niby tak... ale nie do końca... :)


Pytanie brzmi: w którym miejscu zaczynają się gusła?

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

bigi2004: juz jest jedna firma z siedziba w Nowogrodzie, ktora zajmue przetwarzaniem butelek PET i ogolnie recyklingiem. Wlascicielami jej sa znani lomzyncy przedsiebiorcy. :)))))))))

poza tym aby w Lomzy powstaly cetra rekreacyjno-wypoczynkowe to ludzie musza miec za co te uslugi kupic, chyba ze zrobi sie z lomzy zaglebie turystyczne, a te atrakcje beda budowane pod turystow.

Na marginesie, rzeczywiscie przydalby sie w miescie jeszcze jeden porzadny basen

:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

KolankO ja tam czytam co piszesz i nawet to mi odpowiada. Wiele rzeczy mi się przypomina i utrwala. Pozdrowko.

ps. na mnie tylko deszcz leci, a ostatnio nie padało;D

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Alli!Jak byłem młody to miałem płytę Elvisa "King Kreole"
(rok 1962).Można tego było słuchac bez końca! A jak sie te kawałki tańczyło!!!Chociaz najbardziej lubie Presleya w utworach sweet.Równolegle królował na płytach Paul Anka ,Cliff Richard,Jerry Lee Luis. To ci dopiero były kawałki!Był taki film pt.polskim -Jaaz,jaaz,jaaz ale dżezu było w nim niewiele natomiast swietna muzyka młodziezowa z Hellen Szapiro na czele.
Natomiast w kwestii spania,może jestes z gatunku skowronków budzących sie o świcie a nie sów grasujących po nocach a odsypiających za dnia?Postaraj sie przestawić rozklad dnia , powinno pomóc.Pozdrowionka!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Adamus, Ciebie nie przekonują nawet stuprocentowe argumenty. Jeżeli warunki przetargu zostały złamane to zamawiający powinien zerwać umowę, a tego nie uczynił, BO SWÓJ - TO ZŁY.

Pozdrowienia.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Virginia a czy ja przekazuje niepotwierdzoną informację ???

jak napisałem wyżej informacja jest z pewnej ręki, a czy uwieżysz w to czy nie to już niestety twoja sprawa

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Nie porownuj rezimu uciskajacego obywateli, zamykajacego mu usta

Virginia a czy ja przekazuje niepotwierdzoną informację ???

jak napisałem wyżej informacja jest z pewnej ręki, a czy uwieżysz w to czy nie to już niestety twoja sprawa

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

KolankO!Swoje credo wyjaśnilem we wczesniejszych postach !Zgadzam sie w pełni z Twoja argumentacją z ostatniego postu.Ja tez nie kwestionuje istnienia "Vis Maior"(Boga)w momentach kiedy nie jestem w stanie pojąc kto w tym wszystkim zamieszał.Teoria "Wielkiego Wybuchu " jako drogi powstania wszechświata jest do przyjęcia do momentu zadania sobie pytania co własciwie wybuchło i skad sie to co wybuchło wzięło.Tutaj zaczynam odczuwaćć respekt .Natomiast religia (kazda)jest tylko formą odwzorowania takich wlaśnie watpliwości .W róznych cywilizacjach na róznym stopniu ubierano "TO" w szaty boskie ,animistyczne ,naturalistyczne ,czy tez ludzkie.Nowy Testament powstał jako kompilacja tekstow i przepowiedni ze Starego Testamentu .Zaistniała potrzeba religii bardziej "cywilizowanej" niż okrutny Bóg z Biblii.Karał rowno całą ludzkość a to potopem a to wieżą Babel a to Sodomą.Dopuszczal tez do wszelkich bezeceństw naszych antenatow -Vide kazirodztwo uprawiane przez Noego z córka w pijanym widzie itp...Popatrz na ten problem z tej strony.Mnie to odpowiada i dlatego jestem zatwardzialym agnostykiem a nie Niewierzacym!Pozdrawiam i proponuje zbyśmy pozostali kazdy przy swoim.
P.S.Bardziej do mnie przemawia List do Koryncjan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
W 100000000000000000 % zgadzam się z tą opinią

Coś się wszystkim pokiełbasiło: kto powiedział, że matura jest dla wszystkich? Otóż nie jest i być nie może! Jeśli ma ona być "zamiast" egzaminu na studia- to MA BYC UCZCIWA I TRUDNA! Inaczej uczelnie ją w końcu oleją i zaczną własne egzaminy, no i wyrzucimy do kubła kolejne miliony. Uważam, że matura ma być na takim poziomie, że uporają się z nią tylko ci, którzy na studia się nadają - to jedyny warunek utworzenia się wysokiej klasy inteligencji w Polsce. Wielu absolwentów tak naprawdę dorosło tylko do ukończenia szkoły średniej - bez matury. Jeśli ktoś podczas egzaminu naruszył procedurę - to słusznie egzaminy powtarzają i poseł nic tu nie ma do gadania bo to tylko go skompromituje.
PS. Nie mam w tej sprawie żadnego własnego interesu.

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

To "z córkami" uprawiał nie Noe, ale Lot po zagładzie Sodomy... no ale fakt jest faktem, że ST to kopalnia zboczeń i zbrodni. No, a problem na linii Jezus-M.Magdalena- Templariusze, Różokrzyżowcy i Katarzy oraz Grall i święta inkwizycja KK może stać się przyczyną całkowitej kompromitacji i upadku Kościoła. To chyba tylko sprawa czasu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Zbychu- można powiedzić tu, że dopingiem do posiadania świadectwa maturalnego dla tych słabych a ,,majętnych" uczni staje się możliwość podjęcia studiów bez egzaminu na prywatnych -płatnych uczelniach i możliwość ukończenia ich z dobrym wynikiem, tytułem -pod warunkiem terminowego opłacania czesnego.
Czy to dobre? Nie wiem ! Nie daj Boże abym trafił do takiego ,,fachowca", ale oni są wszędzie, także w naszym mieście masowo produkowani.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Chyba nie sądzisz, że ktoś przy zdrowych lub choćby trochę upośledzonych

Podobno nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Działania Pana Posła doprowadzą do tego że zamiast pisania w czerwcu matury przez wszystkich i szansy na lepsze wyniki (głupotę pytań z historii krytykowano powszechnie i nikt nie odważy się tego powtórzyć) jedna trzecia uczniów będzie mogła zdać egzamin dopiero w styczniu. Super. Pozbawi sie ich szansy na studia w tym roku. I żadne pieniądze nie pomoga bo bez matury nawet na prywatne uczelnie ich nie przyjmą.
_________________________________________-

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Guciu widać że należysz do grupki ewentualnych ściągających i na zasadzie polskiego piekła, gdzie jeden drugiego bacznie strzeże aby on nie wyszedł i by mu nie było lepiej niż pozostałym, ty chcesz aby wszyscy i ci co nie ściągali ponieśli solidarnie karę i pisali ponownie w czerwcu. Liczysz przy tym że tym razem będziesz miał łatwiejsze - mądrzejsze pytania i ci sie uda pójść na tę płatną uczelnię. Szkoda że ci ściągający nie myśleli wtedy że solidarnie zaszkodzić mogą nie tylko sobie ale i wszystkim. Czy o taką solidarność winno się zabiegać?, a może jeśli kowal zawinił to niech cygana nie wieszają?. Tu chodzi nie o uczni, ściąganie czy nieściąganie tylko o pracę komisji i jednej pani po czasie uwagi. Może chce ktoś mieć szanse poprawienia się, jeśli wtedy nic nie napisał?.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
a jak postępować w konkretnych przypadkach z księżmi pedofilami ?

HIHI Zbych z ust mi to wyjąłeś:)BRAWO!!!No dodam jeszcze ,że nie bez powodu Polki to najładniejsze dziewczyny:D:D:D Bo jak je naturalne jedzonko to i dup sko nie rośnie:D:D:D

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
JKK jak myślisz - warto z tego zrobić nowy wątek ?

Byłem na spotkaniu gdzie Dr Jakubiak wyjaśniał szkodliwe skutki tejże żywności dając przykład wyrośnięcia na plecach myszy ludzkiego ucha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

1. To, co pisze Zbych, jest właśnie przykładem lęku przed zabobonem.
2. Po za tym wypowiedź jest nie za bardzo na temat. Żarło amerykańskie tuczy z uwagi na zawartość "zdrowych" tłuszczów i ilość spożywania, a to problem dietetyki, nie genetyki.
3. Czemu używasz komputera? Przecież to też szkodliwe świństwo, ale efekty wyjdą dopiero po latach...
Przeczytaj jeszcze raz swoją wypowiedź. Może coś ci zaświta, bo ja nie poczuwam się do misji tłumaczenia Ci, o czym rozprawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Romi ,ale po co ty tu piszesz takie glupoty? kogo to interesuje ? kampanię jakąs prowadzisz czy co?

róbmy swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

No ale teraz ja wam dam dobra rade ( dla wszytskich tych ktorzy beda pisac jeszcze raz mature) nie siedzec na necie tlyko do ksiazek!! RAZ!!! Hisotria to na serio rozlegly przedmiot i nie ma co lamentowac tylko zabierac sie za nauke.. :/ ja juz wlansie zaczelam to robic.. chociaz ciezko mi to wychodzi ale trzeba..
Wielkie Dzieki dla tych co wierza w nas ze bedzie lepiej...
Niech moc bedzie z nami !! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Też uważam tak, jak Allinka.
Kościół nie upadnie, bo oparty jest na czymś innym niż postrzeganie zewnętrzne.
Mówię tu Kościele, jako wspólnocie duchowej, nie o "kościele", jako o budynku z zatrudnionymi tam księżmi.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Romi: żeby rozprawiać o żywności transgenicznej nie wystarczy wiedza z biologii z liceum o profilu biologicznym, czy też pseudo wyższej uczelni o profilu rolniczym, jak sugeruje nazwa /Agro.../.

Uprawa żywności modyfikowanej genetycznie to nie tylko doskonałe plony, ale też wszelkiego rodzaju mutacje chorób, chwastów i szkodników, które coraz trudniej się zwalcza.
Przykład: Stonka kukurydziana /Diabrotica virgifera subsp./ - stwożonko do niedawna nieznane, które pojawiło się w uprawach kukurydzy modyfikowanej genetycznie. Jest trudne do zwalczania, bo bardzo szybko uodparnia się na insektycydy.

Dlatego, chociażby z tego powodu nie należy produkować tego typu żywności.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Ubolewam nad faktem, że posłowie dużo się wypowiadają, a mało w tym merytorycznego zaangażowania. Lepiej mniej pisać jałowych tekstów, które w efekcie końcowym spoczną gdzieś w głębi biurka, a doprowadzić do jakiegoś rozstrzygnięcia. Listy otwarte mają to do siebie, że czyta je wiele osób, ale ubolewać trzeba, że nie ci którzy powinni.
Osobiście Pana posła znam tylko i wyłącznie ze słowa pisanego, a nie z osiągniętych efektów. Pisać można dużo, a niczego nie robić. Jak do tej pory nie widzę zasadności działania ww. posła. Jednocześnie zapewniam, że nie mam żadnego zdania na temat osoby posła Borzuchowskiego, a tym bardziej negatywnego. Warto się przyglądać na działania naszych parlamentarzystów - czas weryfikacji zbliża się dużymi krokami.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
To nie tylko oszust i obłudnik

Frotka, o ile mi wiadomo nie zaczyna sie zdania od "a"

maturzysci trzymajcie się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

ale wy jesteście super :]

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Cóż...

Czy popieracie akcję organizowaną już od dość dawna przez Młodzież Wszechpolską ? Moim zdaniem,jeżeli dziecko będzie chciało dostać się do takich materiałów to i tak je znajdzie,ale oczywiście popieram,bo każda taka walka jest opłacalna.Jakie są Wasze opinie na ten temat ?

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Moja opinia? Hm...

Zdelegalizować MW!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Dawanie korepetycji własnym uczniom jest prawnie zabronione i może byc karane (jak wymuszona łapoówka)

róbmy swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Posłowi chodziło chyba o to że podobieństwo prac nie jest koniecznie winą uczniów... mógłby to być zwykły przypadek.. tak jak np ("wg pierwotnej wersji rodziców") podobieństwo trzech pracach jest przecież bardzo prawdopodobne. Pan Poseł wyraził sie trochę nie jednoznacznie, jeśli rzeczywiście chodziło mu o tą kwestię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Alli!Musi ci być dobrze i błogo z takim podejściem do problemu.Mnie np.ciekawi gdzie był Bóg i Duch Św. w czasie faraonów w Egipcie W starozytnej Grecji?w Rzymie?czy Duch Św.Ma dopiero 2 tys lat?A gdzie był wcześniej?Coś mi tutaj brakuje.Wiem ze sa ludzie którym wiara i Kościól są niezbędne bo by sobie po prostu nie poradzili w życiu(nie odnoś tego do siebie).Latwo jest swoje niepowodzenia przerzucić na zrządzenie losu(bóg tak chciał) a swoje grzechy wyznać w konfesjonale i dalej grzeszyć?Jako nacja i katolicy jesteśmy niemiłosiernie zaklamani i niestety zacofani.Najlepiej widać to w sposobie iterpretacji choćby choroby i śmierci.
Polak powie że zdrowie dał mu Bóg a lekarz doprowadzil do smierci.Żyd powie że dobry Bóg zabral go do siebie żeby nie cierpiał a wiedza lekarza uratowala mu życie.
Problem Koscioła już się zaczął.Polska ostala sie w Europie jako jedna z ostatnich ostoi Kosciola i niestety zaścianka kontynentu.Jesteśmy karmieni papką ideologiczna gorszą od tej czerwonej.Mówi się o pokoleniu JPII.i tak jest w Polsce.Na nas popadło i na nas bęc!Nie łudz się ze wybór JPII byl z natchnienia Ducha Św.To byla decyzja zewszech miar polityczna i dokladnie przemyślana.Obecny papierz jest na czas przetrwania i opracowania nowej strategii.Zobacz gdzie sie chrześciaństwo przesuwa.Ameryka Łacińska .Afryka i Azja.Europa predzej czy póżniej albo spowoduje wielkie reformy albo wykiełkuje tu nowa wiara.
Nie traktuj tego wywodu jako proby odwiedzenia Ciebie od wiary.Mnie nikt kto wierzy w cokolwiek nie przeszkadza w niczym.Chce jedynie aby nie nawracano mnie na siłę.Taki jestem i taki umrę.A jezeli to prawda że wszystko dzieje sie z woli bożej i z interwencja Ducha Św.to taki odmieniec jak ja też jest z ich przyzwoleniem!Pozdrawiam.Zatwardziały agnostyk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Zbychu, to skoro już szukamy niekonsekwencji i absurdów w piśmie posła:
"kontrola wykazała blisko 20 prac maturalnych, które uznano za niesamodzielne, zaś rodzice mówili, że początkowo taka informacja dotyczyła trzech prac, potem jedenastu". Tak się składa (wiem z matematyki), że 3<11<20. Logiczne więc, że najpierw stwierdzono to w trzech pracach, po dalszym i dokładniejszym sprawdzaniu w większej liczbie a nastepnie w jeszcze większej.
Gdyby nie to, że nie wszyscy głupoty poprzepisywali, mogłoby być tych niesamodzielnych prac (i powtórnego pisania w styczniu) jeszcze więcej. Może by tak na fali odrodzonego po śmierci Papieża katolicyzmu i obowiazywania w życiu dziesięciorga przykazań, zaczęli walczyć o "sprawiedliwość" TYLKO ci uczniowie, którzy przed wspomnieniem Jana Pawła II (bo Bóg jest dla nich abstrakcyjnym pojęciem a nie ma co się powoływać na ich godność czy sumienie) gotowi są przyrzec, że na prawdę nie ściągali, co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Jeszcze niedawno było takie przekonanie, że nauczycielka to zostawała ta, co się na krawcową nie nadawała. A znaczna część nauczycielek robiła wszystko, żetakie przekonanie utrwalić. To się na szczęście zmienia ale opinia pozostała. Teraz ze względu na zarobki jest taka opinia że do szkoły idą tylko ci co sobie nic lepszego (lepiej płatnego) nie potrafią załatwić. No i są jeszcze idealiści- zapaleńcy ale to jednostki.
Nie wiem czy zauważyliście, że nauczyciele przy całych tych słynnych udogodnieniach (18 h tygodniowo, wolne ferie, wakacje itp.) chętnie zmieniają pracę a potem raczej już do tych "luksusów" nie wracają. Kto z was zna wójta, byrmistrza itp., który po zonej kadencji wrócił na stanowisko szeregowego nauczyciela?
Powtarzam: WRÓCIŁ!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

mixfix:
A właśnie, że można tak zacząć zdanie.
A może znajdziesz jakąś regułę, że nie?
A nie uważasz, że chciałeś być po prostu złośliwy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Zastanowcie sie powaznie po co wam ta 2 liga?
Zobaczcie kto gra w 2 lidze i powiedzcie jak my do nich pasujemy?
Nie zapominajcie, ze klub to nie tylko 11 zawodnikow i trener...
Ale do kogo ja to mowie - kupa internetowcow, ktorzy w rzeczywistosci sa pionkami...
Przyjedzie taka Jagiellonia albo Widzew w kilka setek i co zrobicie? Bedziecie uciekac czy prosic policje o pomoc?
Wiecie co to honor?
Jestesmy za slabi na 2 lige i nie pchajmy sie tam na sile...
Jeszcze nie teraz...

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

zastanuwcie sie nad tym ze LKSu nie stać na II lige, nie mamy dużego budzetu,potencjalnych sponsorow tez jakos nie widac, stadionu nie mamy a w II lidze wydatki są o dużo wyższe nic teraz,nie chciałbym zebysmy teraz awansowali i zajeli tam ostatnie miejsce, moim zdaniem lepiej jest jeszcze poczekać jeden rok na to drugo lige

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Tu Ptysiu91 nie mam neta bo zrezygnowałem nad rzeką niesiedziałem :P deszp padał :P napisze jeszcze tu nieraz drugie 2000 tyś postów narka a opis zmienie :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

No to witamy ponownie, Ptysiek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Na moje gorace prosby o poprawe drogi dojazdowej do Kazanskiej 7,ktos wysypał przyczepke piachu i po zabiegu.Hmm..myslałem ze w ten sposób drogi to sie tylko na wsi jeszcze naprawia ,ale widocznie sie myliłem.Mam nadzieje ze ta naprawa drogi dojazdowej do BLOKU MIESZKALNEGO zostanie ujeta w tej pieknej broszurce na koniec roku(TOWARISZE ,OSWIADCZAM WSZEM I WOBEC ,ZE OTO W TYM ROKU KALENDARZOWYM USYPALIM WRESZCIE DOJAZD DO WASZEGO DOMU.A TERAZ SIE CIESZTA)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie JKK

Raver - jeszcze młodzież wszechpolska nie rządzi w tym kraju, żeby kontrolować i zmuszać do czegokolwiek dostawców... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

wwo na 100% by sie przydalo:D

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Damy radę =)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

z kąd wiesz ? podaj więcej szegułów ile to kasy?

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Do odważnych świat należy!
Mówią ci "no risk, no fun".
Do odważnych świat należy!
Jeśli zagrać, to va bank.
Do odważnych świat należy!
Są z brawurą za pan brat.
Do odważnych świat należy!
..... Tamten świat...

Kary za jazdę po pijaku nie są ani dotkliwe, ani nieuchronne. To wystarczy, by kretyni siadali za kierownicę i zabijali siebie i innych.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi Stranskiemu!

czytam i zgadzam się z waszymi opiniami, że ŁKS-u niestać narazie na grę w II lidze. jeśli zagrają baraż o II ligę to będzie to korzyść w przyszłości dla ŁKS-u z tego względu, że będziemy wiedzieć na co stać naszych zawodników. ŁKS jak na beniaminka III ligi gr.I radzi sobie rewelacyjnie, mimo małych kryzysów, ale sezon w ich wykonaniu ogółem jest kapitalny, a na słowa pochwały zasługują wszyscy zawodnicy wraz z trenerami : Gaszyńskim oraz Engelem jr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

A polska wódka smakuje mi niezmiennie, czego sobie i państwu życzę.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Wróce jeszcze do was niemartwcie się...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Romi- zgadzam się z Twoją oceną sytuacji, ale jakie to ma byc usprawiedkiwienie dla genetycznej modyfikacji? Przecież chodzi o to, żeby "zapaskudzać NATURĘ" jak najmniej i ograniczać te szkody! To nie może być taka logika, że jesli ktoś inny kradnie - to i moje złodziejstwo jest usprawiedliwione. Poza tym Ziemia produkuje tyle żywności, że może wyżywić wszystkich, ale musi być żywność sprwiedliwie dzielona- a tak nie jest: jedni mrą z głodu, a inni palą ziarnem w piecach... na tej "gebetyce" znów zarobią wybrańcy, a głód pozostanie głodem. Nasz świat jest skrajnie źle zorganizowany i tyle.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

ja bym chcial zeby przjechal do łomży 50 cent,Snoop Dog lub Xzibit....i zeby byl koncert tych 3 hip hopowcow

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Gdzie w Łomży profesjonalnie zmianią mi tylnią oponkę w szlifierce??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Z jednej strony radośc w sercu, jednak z drugiej obawa.
Już tłumacze dlaczego, otóż radość bo coś się zmieni, ale obawa o to czy napewno na dobre.
Jeśli szefem ma zostać ta sama osoba, która trzyma łapę na Łagodnych Przebojach w tej chwili, to jestem bardziej niż pewien, że zmieni się tylko szyld i baza muzyczna, która będzie ładnie brzmiała tylko przez pierwszy miesiąć (góra) reszta programu będzie przerzucana, dajmy na to z Eski B-stok, i znów w połowie utworu będą wejścia na serwisy, czy reklamy, znów będzie pseudoradio z pseudo luzem, z pseudo pochwałami zmontowanymi na siłę z pochwał dla innych rozgłośni.
Niestety czarno to widzę.
I moim zdaniem tak pozostanie tak długo jak "szef" pozostanie szefem...

pozdrawiam
Marcin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

nemo weź sobie przeczytaj jeszcze raz to co napisałam. Napisałeś prawie dokładnie to samo co ja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Rozmawiasz z Talibem !

KolankO!Aleś bracie sentymentalny!!!Co do tych piwek jeszcze?Takie szanty spiewa mój kumpel ale trza mu trochę więcej niz 4 piwka!Pozdrawiam i lece po PIwo do lodówki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,2758602.html
Cieszycie się?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Chłopie to jest plac budowy a nie park miejski. Piach musi być. Gruz musi być. Dziury muszą być.
Pieszych i samochodów nie musi być.

W ostrołęce nie ma UKSu a w Łomży jest. Ostrołęka jest w mazowieckim a tam mają co kontrolować.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Czy wiecie, że złożony w UP do wysłania list (przesyłka polecona za potwierdzeniem odbioru) nim opuści pocztę, jest przetrzymywany w urzędzie nawet ponad 3 tygodnie??? Koszt usługi 5,40 zł.
Zastanawiam się, czy jest tam jakiś naczelnik lub inna osoba, która kieruje tym bajzlem?
Daleko od szosy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Wyżej podałem adres do US w Ostrołęce ;-( A tka przy okazji, gdzie ma siedzibę UKS w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Niekoniecznie

Wykuj testy, naucz się jeździć i pamiętaj, że droga nie jest torem rajdowym
POWODZENIA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

jak narazie ŁKS wygrywa 1:0 z Kozienicami, a OKS wygrywa ze Zniczem. Nakoncowy wynik musimy jeszcze poczekać...

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Kazik, przecież Krakusy to centusie - ja zawsze kupuje minimum. Czasem, by się nie obciążać robię to na raty: zielenina na placu - zanosze do domu, potem -spożywka na osiedlu.

A wracając do snu, to znowu odczuwam jego brak! Tym razem jednak ja chce spać, ale obowiązki nie pozwalają. może przełoże na jutro?

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Zarówno kultura, jak i jej brak spotykany jest wszędzie. Unikajmy generalizowania: wcale nie twierdzę, że akurat w Łomży jest z tą kulturą gorzej, niż w innych miastach. Na Starym Rynku jedna głupia małolata zachowała się nieładnie.
Trzeba było zwrócić jej uwage lub wezwać Służby Miejskie.

Tak szczerze to uważam, że należy samemu dawać dobry przykład.
Podeszłabym do niej z tym śmieciem i powiedziałabym, że coś zgubiła. Zawsze tak robię (wtedy czerwienią się ze wstydu nawet panie w średnim wieku).

A tak szczerze:
Najlepiej jest nauczyć własne dzieci odpowiedniego zachowania, żeby nie robiły złych rzeczy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

http://pclab.pl/art14741.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Kazik, takie piwko na sen to świetne jest dzisiaj- usypiam. No niestety czekam jeszcze na gościa i chyba się obrazi jak mu będę tak ziewać?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Nie przepadam za klechami, ale...

Vlad - rozstroisz sobie spanie jak będziesz tak nierówno sypiał. Może zafunduj sobie jakieś przyjemności przed snem ( patrz rady Maćka z 18 kwietnia w tym temacie :))
Maciek, nie podejrzewałam, że z Ciebie taki poeta! :D

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Ja chyba bede mial SA na DVD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Tak, mam namiar na ten sprzęt w Polsce. Z polską instrukcją, polską gwarancją firmy Creative. Do tego paragonik lub faktura VAT na życzenie. Zapewniam Cię jednak, że obsługa tego urządzenia jest tak banalnie prosta, że nie potrzeba nawet żadnej instrukcji. Gra z pewnością warta świeczki. Jest to niestety wersja "TX", bez "FM". Cena orientacyjna tej wersji w sklepach to ok. 410-420 zł. Ewentualnie, za 550 zł mogę mieć Creative MuVo V200 TX FM o pojemności 1 gb, również z polską gwarancją i intrukcją obsługi. Poniżej zamieszczam zdjęcia modelu V200, cena orientacyjna tego modelu w sklepach to 680zł:



frotka: jak jakiś namiar na siebie, np. nr GG.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Tak, mam namiar na ten sprzęt w Polsce. Z polską instrukcją, polską gwarancją firmy Creative. Do tego paragonik lub faktura VAT na życzenie. Zapewniam Cię jednak, że obsługa tego urządzenia jest tak banalnie prosta, że nie potrzeba nawet żadnej instrukcji. Gra z pewnością warta świeczki. Jest to niestety wersja "TX", bez "FM". Cena orientacyjna tej wersji w sklepach to ok. 410-420 zł. Ewentualnie, za 550 zł mogę mieć Creative MuVo V200 TX FM o pojemności 1 gb, również z polską gwarancją i intrukcją obsługi. Poniżej zamieszczam zdjęcia modelu V200, cena orientacyjna tego modelu w sklepach to 680zł:



frotka: daj jakiś namiar na siebie, np. nr GG.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Ups, poszło 2 razy.

http://pl.europe.creative.com/shop/product.asp?prod=778

to na temat tego odtwarzacza V200, 1gb.

Cena w na stronie Creative - €196,14.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Tekst o modernizacji stadionu jest niezmiernie zagadkowy.
Pytanie do autora: cóż to za twór zwany, tu cytuje "Zintegrowany Program Rozwoju Gospodarczego"? Na literówkę to mi to nie wygląda ;-)

A teraz cytat obserwacyjno-porównawczy mający zastosowanie do poziomu pracy wielu lokalnych mediów (palma pierwszeństwa dla TV Łomża via Vectra) - [IMO oczywiście]:
"Jeśli nie wiesz co mówić, to mów niewyraźnie."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Też dobre ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

ja to moge przerobic i na dvd tylko potrzebuje ten plik zeby scalic wszystkie 6 plyt w calosc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

właśnie , od kiedy będzie ESKA w Łomży ?

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

1. Dzięki za przetłumaczenie "co autor miał na myśli".
2. Wiem, że to kiepsko twórców portalu tłumaczy, ale ja ich chyba rozumiem, bo:
-znaczna część przeklejeń to informacje radiowe, a tam pisząc można sobie pozwolić na literówki, błędy ortograficzne a nawet nieco inny styl języka, który razi w formie zapisanej- tak że jak się czepiać to do administratorów stron radiowych,
-gdyby ich było więcej i robili tylko to, pewnie "byków" byłoby mniej, ale z tego co się orientuję skład redakcji jest niezbyt liczny i jego członkowie robią także różne inne rzeczy, fajnie że chce im sie także to i dosyć szybko reagują z pisaniem czy przeklejaniem.
3. Jeśli uważasz, że rezygnacja z polskich liter coś tłumaczy (twórczość eksportowa?), to pozwól, że przytoczę historyjkę o tym jak informatyk nie chciał jedemu ze swoich kolegów w firmie ustawić polskiej czcionki, twierdząc, że jest to właśnie mało ważne (netykieta, tak?). Zmienił zdanie, kiedy z tegoż komputera, pozbawionego polskich czcionek, dostał maila o treści "Zrob mi laske i popraw te litery". Szybko uznał, że literka "ł" jest jednak niezbędna.
Czego i Tobie życzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

fresz1
Hej fresz ;)
kaklisony się wyspały i grasują ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Thomas a Ty skąd jesteś ???

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wierzcie Szatanowi !

Kalesony tez tak myśle :P
Sun nie dygaj my Ciebie widzimy :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org