poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

Ośrodek Szkolenia Kierowców ,,DESPERADO" z Łomży zaprasza na wyjątkowy kurs prawa jazdy kat B , zapewniamy opłatę 10 egzaminów praktycznych w WORD Szczecin (dojazd i zakwaterowanie w zakresie własnym)
Dzwoń nie zwlekaj 531-531-531
Liczba miejsc ograniczona :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

"Autor: Milena_ (178.56.28.---)"-lencia "tor" ci już nie pomoże.Większość twoich postów wychodzi z ---.centertel.pl.Chyba nie jesteś aż tak naiwna,że myślisz,że się teraz ukryjesz.Każdego z nas nasze IP jest rejestrowane na serwerach 4lomza.pl i dotarcie do ciebie to bułka z masłem dla policyjnych informatyków.
Jest tylko jeden szkopuł,ta pani musi złożyć skargę na ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

Moi drodzy każdy kulturalny sposób reklamy jest dobry w dzisiejszych czasach. Firma godna polecenia. Ja i moi znajomi z byłej klasy robiliśmy tam kurs, jesteśmy bardzo zadowoleni. Pozdrowienia dla Andrzeja.


Ps. Pozdrowienia dla I LO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

przeważnie u optyka takie rzeczy,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

najlepiej wymienic wkład znajdujacy sie między kierownicą a fotelem....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

796 905 190 zadzwon do kuby :P moze cos pomoga :) mi wymienial krokowca 2 dni temu i jest lepiej ale tez jeszcze bede kabinowal .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

SKAYNET 3 mlodych chlopaczkow dobrze graja i nie droga biora 508139685 lub 698951851

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

i zeby to powiedziec specjalnie zakładales nowe konto makaroff? Nie lubie takich reklam ,to robienie ludzi w jajo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

Polecam dr. Sławomirę Wondołowską, przyjmuje na ul. Talesa z Miletu, bodajrze 32

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

ciekawe co dziadek na sylwestra panluje ..... może to jego już ostatni ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

USRP1 możesz mieć 2 rozszeżona jest o prae bajeró min. artę pamięci.
Osobiście widziełem to w wawie a jedna osoba miała to przez 3 dni na testach,.po za możliwością podglądu ruchu sieci 900MHz wiadaomo .... ma wiele ciekawych funkcji,
płytki dokupuje się w zależności od tego co chcesz robić, czy słuchać czy nadawać itd.

wpisz airprobe w google lub lissening GSM USRP
Piotr Krysiak przedstawił projekt tego za niskie pieniądze dodatkowo, są udostępnione tabele tęczowe gsm, co do A5/1 jest łątwo problem pojawia sie gdy jest cippering na sieci a to ma chyba A5/2 ale też znajdziesz.

Urządzenie na bazie usrp możesz zobaczyć jak dziaała na youtube.com wpisując GSM Interceptor lub też gsm usrp



Pozdrawiam
Co do zakupu nie masz sie czego obawiac, po za cłem które mogą doliczyć.
Pewna osoba w Łomży bawiła się w skanowanie gsm i wynik pozytywny lecz tylko 30sek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

Nouuu SZKUR.WYSZYNY jest nadzieja ze nouu jak to sie nazywa ZE TEN przed świętami wam się to skończy . Dlaczego ty piszesz na PRUSA 8 ty szkurw.yszynu ty Podaj nouuu swój adres czy ty myślisz ze K..URW.A umnie to są ludzie głupi Chcesz koleś problemuu nouu to będziesz miał mówie ci przysięgam Bogu ze SKU.R.WYS.YNU ZGINIESZ!!!!!!! nouuu Bo umnie stara przyjdzie nawet nouuu ze zlewo zmywaka z magdonaldu i cie sie zaptya keigo H.UJA TY MÓJ ADRES PODAJESZ SZCZYLU TY !!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

Uderz w stół a nożyce się odezwą.

Panie Krzysztofie ma Pan rację z mojej strony są to złośliwości. Nie rzucam błota zza węgła jak to Pan określił. Złośliwie upubliczniam problem, gdyż to jest jedyny sposób na wyegzekwowanie czegokolwiek. O moją odwagę cywilną proszę się nie obawiać, doskonale sobie zdaję sprawę, że odpowiedzi kierownictwa Administracji czy Zarządu same śniegu by nie usunęły.

Oczywiście nikt z pracowników ŁSM nie ma obowiązku komentować moich wpisów na forum, natomiast w obowiązku kierownictwa ŁSM jest sprawne i skuteczne administrowanie. Ja jako członek spółdzielni mieszkaniowej mam pełne prawo do publicznej krytyki z czego nie zamierzam rezygnować.

Nie wiem czy nie sprowokował mnie Pan do stworzenia "całkowicie społecznie po godzinach pracy" strony poświęconej wszystkim niedociągnięciom w administrowaniu ŁSM, rzecz jasna z mapą aktualną pogody. Oczywiście z góry przyznaję się, że będzie to złośliwość z mojej strony.

PS: tak po złości nagnałem dziś też krótki filmik jak jeden z pracowników (podnajętych, bo z tego co wiem Spółdzielnia oddała sprzątanie swoich terenów w ręce prywatnych firm) chodzi i nudzi się z łopatą przy porannych opadach śniegu. Fakt przekazania sprzątania terenów Spółdzielni prywatnym firmom wcale nie zwalnia administracji do odpowiedzialności.


Aha Panie Krzysztofie ja też jestem członkiem spółdzielni, też regularnie płacę czynsz, różni nas to, że to ja płacąc czynsz daję Panu na chleb a nie odwrotnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

Cześć
Może pytam w nietypowym miejscu, ale wierzę w świeżość spojrzeń. Co powiecie na szklane drzwi w domu? Jaki producent? Na co zwracać uwagę? Godnego zaufania znalazłam tylko jednego producenta: drzwi szklane warszawa
Uważam, że to dobry wybór, a Wy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

Sprawdź u Czaplickiego na Poligonowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

Ludzie lubią awanse społeczne i na to nic nie poradzisz .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny




Z tego co obserwuję to niejaki DS zabiera głos we wszystkich tematach na tym forum :))

I tak nasuwa mi się myśl - Złosliwość ludzka, nie zna granic Panie DS !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

Autor: Damian_ŁKS (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 10-12-10 08:35

powinno sie jechac 20 km/h a nie jak niektorzy po 50 czy 60



50? 60? koloryzujesz.

co do tematu - podłączam się do apelu.





"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

Tą koleżanką co ją niby Kinga wyrzuciła to chyba jesteś Ty ;) widocznie miała powody.. Moja znajoma tam pracuje i jakoś nie narzeka na nie. Powiedziała mi tak: ,, Jesli wypełniasz swoje obowiązki, jestes sumienna to one odpłacaja się tym samym. A jeśli nie, to sama wiesz..." ;)


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

No znowu pochwaliłem dzień przed zachodem słońca. Przyjechał odśnieżył parking przed blokiem i pojechał !!! A za blokiem znowu ja mam dymać z łopatą ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

NIE MASZ PRAWA TEGO ROZPOWSZECHNIAĆ _________Debilu weeż nie rób tego na USB jak jestes mądry___________ to wejdz w AeMy Raz w Prawo __________rozumniesz I nie sadz się I nie sadz się__________ tylko wejdz w AeMy nie w USB bo jestes głupi nie wiesz gdzie ty rozmawiasz na jakiej częstotliwości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

dp prezes4 : od kiedy mieszkasz w łomży? od 20 od 25 lat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

MANGA : mistrzowskie pytanie
NIE CHCĘ NIKOGO OBRAZAĆ ALE W ŁOMŻY NIKT NIKOGO NIE PRZEPUSZCZ, ZWŁASZCZA PIESZYCH, NIE MOWIĘ , ŻE JA WPUSZCZAM WSZYSTKICH BO TAK NIE JEST, ALE W ŁOMŻY STRACH SIĘ ZATRZYMAĆ ZEBY DAC PRZEJSC PIESZEMY GDYZ BARAN JEDEN Z DRUGIM NIE WIEM CO TO ZNACZY I PEDZI LEWYM PASEM , GY CHCE USTĄPIĆ PIESZYM TO ROBIE TO GDY JESTEM SAM NA JEZDNI GDYŻ NIE JEDEN PRZYNA MI RACJĘ W MIESCIE ŁOMŻA NIKT NIE WPUSZCZA PIESZYCH NA JEZDNIĘ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

ja przepuszczam ludzi na przejsciu:) naprawde

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

Dokladnie flexi dokladnie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

szukaj cierpliwie. Wielu zespołom zwalniają się terminy bo ludzie odwołują wesela. Ja osobiście polecam zespół "Flesz", zrobili mi na weselu super zabawę i grali tak jak powiedzieli do ostatniego gościa a nie zwinęli się o 4 rano czy chcieli więcej kasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

A nie Ze Staffa to nie nie nie tam sami gangsterzy mieszkają hahaha to muszą być uczciwi ludzie hojni przede wszystkim dobroczynni uczciwi buhahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

ZATRUDNIMY PRZY DOCIEPLENIACH ZEWNETRZNYCH BUDYNKOW TYNKARZY I POMOCNIKOW .MIEJSCE PRACY ZNAJDUJE SIE W LONDYNIE I CAMBRIDGE.PROSZE DZWONIC LUB WYSLAC SMS-A Z DANYMI KONTAKTOWYMI POD NUMER 07912300461

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

Hej, znacie przepisy na jakieś fajne ciasta na Święta ? Mnóstwo jest ich w necie ale nie zawsze się udają.. Macie może jakieś naprawdę sprawdzone przepisy..?
W sumie jednym z ciast moze być puszysty biszkopt przełożony jakimiś kremami lub masą - ale mi nigdy nie wychodzi PUSZYSTY biszkopt a masy lub kremy robione w domu są do niczego..:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

Zatrudnie kosmetyczke na Full Time, mowiaca po angielsku, minimum 2 lata doswiadczenia. Angielski salon na Finsbury Park N4 3PZ mila atmosfera w pracy. Kontakt Natasha 07985156557 lub CV na natasha.hilmi@btinternet.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petru: jeśli Sejm wybierze sędziów, pozostanie już tylko opór społeczny

burczymucha F_____R______A_______J______E______R_______Z______E

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org