sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamski ciemnogród

na allegro poszukaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski ciemnogród

ale silnik krokowy zostal juz wymieniony na drugi dobry w 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski ciemnogród

A co ubezpieczenia nie masz że szukasz nie drogo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski ciemnogród

ja mam zerówki kujonki do sprzedania. looknij sobie:

http://www.eastfashion.pl/index.php?option=com_djclassifieds&view=showitem&cid=4&id=381&Itemid=166

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski ciemnogród

Zapraszam Wszystkich chętnych do zagłosowania na mini Łomżyniaka:)
http://konkurs.happytv.pl./zdjecie/103/mikolaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski ciemnogród

Szklane ? Do łazienki czy sypialni ? To mało praktyczny wybór, nie ukryjesz bałaganu przed gośćmi, na szkle widać każdy odciska palców, przyjdą dzieciaki lub ktoś po urodzinach nie zauważy szkła przed sobą i będziesz szukać paździerzowych jako tanie tymczasowe rozwiązanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski ciemnogród

Witam!
Mam prośbę do ludzi spieszących się rano do pracy, zwłaszcza w uliczkach osiedlowych. Nie wbiegajcie nagle na ulicę przed jadący w oddali (ok. 30 metrów) samochód, bo może to się dla Was nieciekawie skończyć. Warunki są fatalne, zwłaszcza po ostatnich opadach deszczu i ociepleniu na drodze jest szklanka. Dodatkowo wyjeżdzając w ulic osiedlowych w bieżnik kół dostaje się śnieg, co powoduje, że opony nawet nowe zimówki same w sobie stają się śliskie, więc droga hamowania wydłuża się, a abs nie skróci tej drogi niestety. Mimo najszczerszych chęci uniknięcia zderzenia, samochód poddaje się prawom fizyki. Nie zapominajcie o tym drodzy piesi.
Pozdrawiam szczególnie panie w butach na obcasach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski ciemnogród

kukulka a u Ciebie jak parkingi, odśnieżone czy administracja osiedla czeka aż problem sam się rozwiąże wraz z wiosennymi roztopami ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski ciemnogród

mieszkam na ulicy osiedlowej ,ktora nie ma!!!!!!! chodnika dla pieszego!!!!!!!!!latac nie umiem!!!!!!!!!!ruch dwustronny to co kuzva mam zrobic jak widze samochod?? i nie ma gdzie sie schowac przed samochodem!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski ciemnogród

Widzę że u was ta sama wojna jak u nas pomiędzy WO -WOS więc przyłączam się do dyskusji. U mnie to samo jest WOS parkuje na dwóch miejscach nie włączają kierunków jak zjeżdżają z ronda, wielkie państwo ze wsi heheheh

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski ciemnogród

e Kuu.rwo ****** ja nie muszę pracować bo żyje z takich SZ..MAT jak Ty PA..ŁO ****** jak chcesz to cię zatrudnię Konfidencie Je..bany P.SIE będziesz mi nosiła zakupy R.URO i odśnieżał CZEPLINIE PIE..RDOLONY

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org