piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PKS oddaje dworzec miastu...

teren zabudowany 50 km/h dojezdzajac do skrzyzowania lub do przejscia zachowac szczegolna ostroznosc wiec daruj sobie stluczki badz potracenia, opisz dokladnie jaki manewr stwarza Tobie trudnosci dojezdzajac do ronda? wlaczenie kierunkowskazu czy zmiana pasa bo nie wiem w czy moze przeszkadzac ta naczepa, zwlaszcza jak stoi na pasie wylaczonym z ruchu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS oddaje dworzec miastu...

Chyba , to się gałązka na wietrze,lub pchła na ....!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS oddaje dworzec miastu...

nie jezdzic na jadzi....a to taka fajna kobylka..sanki pociagnie, zaparska radosnie.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS oddaje dworzec miastu...

Twoje pytanie jest z gatunku "uznaniowych"...typu: czy KONIECZNIE się muszę zatrzymywać na znaku STOP, jeśli "pobieżnie" widać, że nic nie nadjeżdza (choćby koło wzmiankowanego Kauflandu - jadąc z górki)?...czy jednak NALEŻY uszanować przepis o bezwzględnym wyhamowaniu pojazdu do prędkości: zero?...

Odpowiedzi, myślę, każdy udzieli sobie sam...choć spodziewam się tu dużego "rozrzutu" (także pomysłów...sam mam parę ;-) )...ale po to chyba mamy PRAWO i przepisy, żeby je odpowiedzialnie stosować...a nie indywidualnie interpretować...

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS oddaje dworzec miastu...

To zależy skąd pochodzi miastowy. Chociaż na to nie ma reguły. Wiadomo tylko, że ludzie z wiosek zawsze są za swoimi. Widać to w różnych rozmowach, urzędach itp. Wszyscy ziemianie z dziada pradziada- tak tylko Józefa Stalina.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS oddaje dworzec miastu...

jak Cię wpuszczą to tak, plus śledziem zajedzie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS oddaje dworzec miastu...

siemka mam prośbe znacie moze jakiegos zajebistego mechanika do fiatow ??
mam problem ze swoja bravko i szukam kogos takiego
poleccie mi kogos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS oddaje dworzec miastu...

a co cie szymus interere ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS oddaje dworzec miastu...

smietane



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS oddaje dworzec miastu...

Nie polecam zespołu AMOR!!!! kasę zedrą i tyle! Wokalistka śpiewa z podkładów!!! Sprzęt beeeeeeeeeee

nie wiem mireczek co ty w nich widzisz.

POLECAM:

Nix
Model
Quattro
Ronix


Na nie: BOSS, ITEX, AMOR

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS oddaje dworzec miastu...

ale najpierw z te filtry powymieniam bo na zimnym trzyma obroty a na cieplym silniku jest problem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS oddaje dworzec miastu...

krzysiek38 analfabeto! dziwię się, że chociaż swoje imię bez błędu napisałeś... Może zostaw sprawę koleżance niech się mści jeśli czuje taką potrzebę a ty już nie kalecz języka więcej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS oddaje dworzec miastu...

Nie wymieniaj filtrów jeżeli trzyma obroty na zimnym (silniczek krokowy ma to do siebie ,że czasami również żle działa na ciepłym silniku.CKU to szkoła Centrum Kształcenia Ustawicznego za mechaniakiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org