niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamistom wolno kraść

dokładnie czysta paranoja,
na dzisiejsze czasy wszystko dosłownie wszystko jest dostępne a tu takie cyrki. Współczuje!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

:) daj jej kwit hhahaha:P swiruje ania dobrze napisała wiec mysle ze napewno cos z tego wybierzesz, a misia to sie daje bez okazji a nie na gwiazdke.. dobierz cos do niego. jak kupywac prezent to pozadny:)
jaaa to bym chciala takiego ogromnego misia :P 2 metrowego hahaha:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

Nie wiem czy ktos z Was probowal dzis przejsc chodnikiem wzdluz ulicy Zawadzkiej. Zywy lod... To samo na Zawadzkiej jednokierunkowej gdzie zdaje sie powinni odsniezac mieszkancy domkow (ktos ostatnio probowal mi wmowic ze to nie do mieszkancow nalezy, jakbyscie mogli mnie oswiecic jak to jest bylabym wdzieczna). Kolo nowego sadu jest prawdiwa zjezdzalnia i o ile idzie sie w dol polowej to mozna sobie zjechac ale pod gorke sie wdrapac to juz wyczyn...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

pierwsza zasada szkoły policyjnej? podejrzany zawsze wraca na miejsce przestępstwa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

tak tak, taki 2 metrowy może być ale nie sam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

nouuu jam jest szakal binladen łomża Nouuu Ptasznik Brodaty tak nouuu a Konnonowicza znam osobiscie tak sweterkami sie wymienialiśmy nouu fajnie fajnie cholera jasna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

franio11, ty chyba nie bardzo zrozumiałeś co napisałem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

Tania Mileno
Zapewniam, że zwiędnie Pani uśmiech już niebawem. Procedura jest powolna, ale kara będzie nieuchronna. Osobom, które narażają się na wulgaryzmy P. Mileny , stając w obronie czci i honoru współobywatela, dziękuję.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

taki 2 metry to za duzy poł pokoju by jej zajoł hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

~ była jakaś impreza ?
max-bike niewielkie gabaryty to jakie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

Witam dzisiaj zostaly zguibone klucze poderzewam ze w okolicy al.legionow (ciag sklepów) z wisiorkiem audi z nasadkami rozowa i niebieska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

Lepiej niech nie wraca...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

@ptysiu91 - no właśnie pytam się czy ktoś słyszał i był na niej :) Bo ja pierwszy raz słyszę, żeby była taka akcja w Łomży a niektóre osoby twierdzą, że pomysł został im skradziony. Pewnie nazwy 'Pływanie na byle czym' czy "Ferie zimowe na sportowo" też już są zaklepane w urzędzie patentowym i nie wolno ich używać :) Choć dla mnie liczy się fakt, że w Łomży są jeszcze tacy świetni ludzie, którzy robią coś społecznie dla mieszkańców żeby zapewnić im rozrywkę przez cały czas a nie raz na rok.

Pozdrawiam
moją obrażoną koleżankę :*
(przede wszystkim w pierwszej kolejności współpraca i dobro mieszkańców)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

Kochani
Jak tylko ktoś będzie miał ofertę kupna za pół ceny niech da znać właścicielowi.
No i to co według mnie jest najważniejsze - będą kraść do tej pory, doputy mogą sprzedać. NIE KUPUJMY KRADZIONEGO.
Miłego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

,

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

Dzięki wszystkim za zainteresowanie, nie pozwólmy żeby nas okradano w biały dzień. Jeszcze raz ponawiam prośbę, gdyby ktoś z was cokolwiek wiedział, miał okazję kupić "okazyjnie" CB radio to dajcie mi znać, odwdzięczę się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

Ja osobiście tam nie byłam, i jak narazie nie zamierzam odwiedzać takich miejsc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

Sativa kupie bo mi radio CB jest potrzebne do pracy chodzi mi tylko o to, że nie podoba mi się taki stan rzeczy jaki jest w Łomży, że kradną w biały dzień. Ciekaw jestem czy Ty byś byłzadowolony jakby ktoś Tobie coś ukradł, mimo to, że by było Ciebie na to stać. Tu nie chodzi o kasę tylko o zasady, zasady według których powinno się postępować. Według Ciebie mam siedzieć cicho? Ja wolę to nagłośnić żeby inni wiedzieli co tutaj się wyrabia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

POPIERAM CZIKI WIĘCEJ WÓDY !!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

ja:)

i w święta ze znajomkami tez się wybieram.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

oj widzę że ktoś nie nauczył się czytać!!!
proponuję trening czytania ze zrozumieniem!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

czesio, a w jamie co wdychasz??
obornik miejski??!!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

ja dobrze doradzam, mozesz zainwestowac w salon golfuf III

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

Podłącz może małą kamerkę w samochodzie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

Uprzejmie dziękuję administratorowi strony internetowej Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej za to, że po przeszło roku uzupełnił nazwisko obecnego Kierownika Administracji Osiedla JANTAR, jak też wykasował mapę prognozy pogody która od dłuższego czasu pokazywała w naszym regionie 7 stopni ciepła i opady deszczu. Na te nieścisłości zwróciłem uwagę kilka dni temu przy zakładaniu wątku "Parkingi na osiedlu JANTAR" i poszukiwaniu odpowiedzialnego za ten zalegający od przeszło tygodnia śnieg na moim parkingu.

Idąc za ciosem mam jeszcze dwie prośby; uzupełnienie strony o sprawozdania z działalności Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej od roku 2006 po ubiegły rok (przypomnę ostatnie pochodzi z 2005 r.), jak też w zakładce "PORADNIK ŁSM" udzielenie porady mieszkańcom: "Jak skutecznie wyegzekwować odśnieżanie osiedlowych parkingów".

Z góry dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

Żeby ukradli i kamerkę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

Hmmm radia ci szkoda szyby nie szkoda ? chyba szyba droższa ;>

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

A ja proponuje wyjazd z pseudo reklamo ,chcesz robić prezent to rób a nie reklamujesz ... dziś na eLce zajebist0 ramke widziałem ''Wyprzedzaj ktoś już czeka na twoją nerke ...'' haha dobre ci instruktorzy mają bujną wyobraznie .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

~ MOSIR to ma tu tyle do gadki co ... za ..... Gdyby nie MOSIR to pewnie żadna impreza sportowa w Łomży by się nie odbyła (śmiech)
I bardzo mnie to cieszy że zwykli mieszkańcy mają jakieś pomysły dzielą się nimi z innymi i razem czerpiemy satysfakcje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

A W pERSPEKTYWIE DZIŚ NAM POODŚNIEŻALI PARKINGI-NASZ PREZES LIPSKI JEST THE BEST!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

Musisz napisać w tamtym wątku, bo w tym tytule, zachodzi prawdopodobieństwo, że nie znajdzie pytań;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

ptysiu91- gabaryty mniej więcej ... wzrost max165 i waga max 60 - no i oczywiście pilot naszego bolidu ma mieć odwagi tyle co Rycerz okrągłego stołu.... standardy Max-bike są wysokie nie zapominajmy hehe.

a co do kradzieży pomysłu, tytułu imprezy, co kto woli ...... nie znam nikogo z MOSiR-u ale ciesze się że są inni ludzie i robią takie rzeczy jak w/w impreza... i pieniędzy za to nie biorą - totalny spontan... chwała im za to . Choć dla mnie mogą i za pieniądze , oby tylko coś robili dla miasta. ... no to zobaczymy czym w odpowiedzi zaskoczy nas ..MOSiR ( z braku czasu wszedłem na stronę Łomżyńskiego MOSiR-u wejdźcie w zakładkę imprezy- zatrzęsienie informacji

http://www.mosir.lomza.pl/

niech każdy pomyśli na ilu imprezach miejskich bawił się w tym roku...

... szykuje się bitwa na imprezy zimowe... życzę tego wszystkim mieszkańcom Naszego pięknego miasta

Tak czy inaczej - wszyscy na Muszlę w niedzielę i ... bawimy się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamistom wolno kraść

Ja Ci polecę zespół, który sama wybrałam na wesele: Zespół Ostrowscy Band Grają na: perkusji, keyboardzie, basie, gitarze elektrycznej ) w składzie 4-5 osobowym, plus do tego skrzypcach, altówce - jeśli występują w składzie 6-7 osobowym. W trakcie wesela prowadzą biesiadę na akordeonie, saksofonie, trąbce, tamburynie i wtedy przebierają się też w stroje cygańskie. Zespół naprawdę godny polecenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org