sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PO-PSL złamały Konstytucję!!!

Sz. P. Mileno
Będę już Pani towarzyszył do rozprawy sądowej. Będę Pani najwierniejszym "przyjacielem". Dokuczanie dentystce już Pani nie wystarcza? Proszę o większą wiarę w drugiego człowieka. Spotkamy się niebawem. Zapewniam. To może być dla Pani dotkliwe doznanie.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

a na chu* komu Arka i Amunicja ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

To nie jest żaden problem.Swoją drogą,często można wyłapać przydatne informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

@ktos_wielki: @prezes504:

USRP do zabawy. Przede wszystkim chciałbym zasięgnąć opinii ludzi, którzy to mają. Czytałem, że ciekawe zastosowania są z kombinacją USPR + OpenBTS, można używać komórek jak krótkofalówek, czy jako modemy do internetu. Bardziej mnie to urządzenie ciekawi jako nadajnik/odbiornik bluetooth i chciałbym się pobawić tym jako odbiornikiem GPS, bo też czytałem, że można.
Chcę kupić sobie takie urządzenie. Najlepiej na początek używane. Chociaż zdaję sobie sprawę, że mało osób to posiada, więc pewnie będę musiał kupić nowe. Ale nawet nie wiem, czy gra warta świeczki, jak się tym obsłużyć w ogóle...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

A ja nie polecam zespołu boss z łomży, za bardzo obrośli w piórka przez te lata jak grają, byłam bardzo zadowolona ze udało mi sie ich załatwić na swoje wesele, ale juz w połowie wesela gorzko tego żałowałam, zachowuja sie wulgarnie, niekulturalnie względem gości weselnich, i zrobili sie bardzo chciwi na kase. Naprawdę nie polecam!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

bede sie woził tam z ekipa ile mi sie bedzie chcialo, ale zapewne jak nas zobaczysz to zamkniesz okna szczelnie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

Burak za kierownicą?? Bardzo często takich spotykam na drodze i mają różne tablice BLM, BL itd. Wielu z was grubo się myli i nie ma najmniejszego pojęcia o tym co pisze... Chcesz zmieniać świat to zacznij od siebie, pomyśl jak ty zachowujesz się na drodze bo czytając niektóre posty to 'EGO' wielkie ciekawe tylko jak z umiejętnościami prowadzenia samochodu i kulturą ?? Najwięcej wypadków powodują młodzi kierowcy którzy myślą, że jak mają prawko ze 2 lata to już Kubica przy nich wysiada... I czuje, że takich kierowców na tym forum jest wielu hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

mam jeszcze prawdziwy adapter -----ale gdzie kupie igle??? w Lomzy napewno nie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

z to dzialka sa wieczne problemy. Echo Investment powinna podac nasz urzad miasta do sadu, ile to lat mozna rozwiazywac problem z to dzialka? wpierw sie okazalo ze tam jakas droga jest!?!? te betonowe plyty. Jak urzednicy mogli sprzedac dzialke przez ktora w ich planach przebiega droga?

Teraz zle zlozyli wniosek bodajze o dofinansowanie, aby uzbroic dzialki na bawelnie. Jak moze byc ze urzednik zle wypelnia wniosek? MIASTO zle wypelnilo wniosek o dotacje unijne?

CZY TAM NIE MA ZADNYCH PROFESJONALISTOW? CZY WSZYSCY TYLKO PO ZNAJOMOSCI? nie wyobrazam sobie, jakby ktos tak swoja prace zawalal w firmie gdzie pracuje to by dostal kopa w dupe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

Czy ktos czytał: http://www.lomza.pl/
Nie wiem czym sie chwalą, był bałagan organizacyjny, nikt nie miał pojęcia o co w tym wszystkim chodzi. Przez 5 godz. basen był wyłączony z użytku dla 80 osób (te 80 osób to chyba razem z pracownikami MOSIR-u).
Kpina.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

czytaj ze zrozumieniem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

miejsca pracy? juz kaufland i stokroc je zapewnialy.naiwniacy.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

to sie tyczy tez BLM BZA wszystkich wsi w okolicy =wpuść chama do miasta to tako wiochę odje** ze głową mała i potem wypadki ale on 40 lat prawko miał i nie miał wypadku nigdy aleeeeeeee człowieku ile wypadków ludzie maja przez twoją jazdę przez robienie korków zanim ty sie ruszysz i wogle lomza to taka wiocha sie robi parkingi "Biedronek""Kauflandow" itp. itd. BLM BZA BKL a juz o tych to nie wypowiem się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

w Łomży nie kupisz pluszaka, kup jej cyfrowy polsat, zobaczysz jak jej się zrobi gorąco, aż się spoci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

może twój termostat najadł się prochów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

a jak sobie posłuchać tadek ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

dlaczego nie w cyce ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

za stołami to się żre, a nie buja jak murzyn

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

lubią obornika wdech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

Wibrator na zimne wieczory :D

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

tanio i dobrze gdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

Witam,

co nieco o Paulinie znajduje się w dzisiejszych "Kontaktach", jest też aktualne zdjęcie:

http://www.kontakty-tygodnik.com.pl/index.php5?dz=40&id=1775



---
http://www.dlapauliny.pl/

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

chesapeake nie bądz rozrzutny, tylne swiezynki na drogach ;)

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

Czy w Relaxie jest instruktor?

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

tki "Zbyniek" co tam z tą twoją psychą znowu wysiadła."Zbyniek" opowiedz lepiej o swojej przeszłości kryminalnej.Nic dziwnego,że przewróciło ci się w łbie.We łbie masz kiełbie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

perfumy:) Calvin Klein Euphoria :P

Będzie zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

każda kobieta uwielbia perfumy! ale nie takie z rynku za dychu :)
(co nie znaczy, ze maja być za 4 stówy, po prostu buteleczka, ładnych subtelnych perfum)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

Nie kupuj w Lidlu gitar a już tym bardziej w big beacie, sam kiedyś kupiłem gitarę tam to się okazało że ma gryf krzywy, i żaden imbus nie był w stanie go wyregulowac a poza tym ryzyko, że jak wymienią ci na inną to się okaże znowu krzywy gryf, a w KAMI zapewniam cie że nie znajdziesz taniej gitary. Jeśli chodzi o przystępne ceny polecam ci sklep muzyczny na Piłsudskiego 69. Aha i jeszcze jedno, jeśli kupowac to tylko pod okiem tego który się zna na gitarach żeby ktoś nie wcisnął ci jakiegoś bubla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

Ej a ta temperatura proca 40 C , to w stresie ?
A tak wogóle to przeczyść całego kompa z kurzu, ewentualnie zmień pastę na procu.
Co do tego memtestu, to sciągnij sobie botowalno wersje memtest 86+ i katuj ram przez pare godzin. A jeszcze podaj nazwę zasilacza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

Wszystko nowe oprócz dysku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

jak jestes zaineteresowana to pisz pecet17@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

Monika i Piotr Marciniak ze Staffa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL złamały Konstytucję!!!

jak sie naczytalem w necie roznych postow to juz sam nie wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org