piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A nie mówiłem, że tak będzie? Jeden wódz, jedna partia, jedne media.

jasiu_śmietana: co masz na myśli? Interesujesz radiokomunikacją?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem, że tak będzie? Jeden wódz, jedna partia, jedne media.

odezwij sie na gg 4088549

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem, że tak będzie? Jeden wódz, jedna partia, jedne media.

1. Jeśli policzyć ile jest aut z "tranzytowymi" rejestracjami to powód potrzeby jej budowania stanie się oczywisty (Większość to B.., czasem WO, WOS lub WOR).

2. Tory (spółka PKP) dają profity miastom położonym wyłacznie na szlakach tranzytowych a nie na trasach "donikąd" (koleją z Łomży do n.p. Grajewa byłoby trochę śmiesznie).

3. Trzeba też pamiętać, że spółka PKP "kroi" nie tylko usługobiorców - także budżet państwa, budżety wojewódzkie, czasem też lokalne.
Czyli: Im więcej kolei tym mniej pieniędzy w kasach wojewódzkich i lokalnych.
Nieco inaczej jest w przypadku transportu drogowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem, że tak będzie? Jeden wódz, jedna partia, jedne media.

to było do wladima/y

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem, że tak będzie? Jeden wódz, jedna partia, jedne media.

kamilo: nie mam gg, ale założę sobie później w takim wypadku. Kamilo powiedz mi, czy spotkałeś się z urządzeniem USRP? Głównie elastyczność jego zastosowań mnie interesuje, a za droga to zabawka, żebym kupował w ciemno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem, że tak będzie? Jeden wódz, jedna partia, jedne media.

dobrodziej dam ci rade to ze nie ma kamer jak byles niewinny to musza ci wine udowodnic a nie ty masz udowadniac swoja niewinnosc .Policja jak by byla profesjonalna to by wziela probki z butelki a ty sam powinienes tego zarzadac to sa koszty ale skarb panstwa by to pokryl i tak jak by wykazalo ze nie ma tam twoich sladow no i odzszkodowanie od sklepu i przeprosiny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem, że tak będzie? Jeden wódz, jedna partia, jedne media.

waspol ostrołęka graniczna 8 tel. 29 7602819
brat kupywał 180 butelek i w porównaniu do łomżyńskich cen whurtowni które i tak są wyższe niż w naszych sklepach zaoszczędził 600 zł
ale najpierw poszukaj na necie hurtowniei podzoń, gdzie zaproponują Ci dobrą cene

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem, że tak będzie? Jeden wódz, jedna partia, jedne media.

spam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem, że tak będzie? Jeden wódz, jedna partia, jedne media.

Witam
Pamiętacie sprawę Pauliny? Miała wypadek na łomżyńskim basenie w kwietniu. Mało co nie utonęła. Zapadła w śpiączkę. Teraz przechodzi rehabilitację, dzięki której odzyskała przytomność, jest jednak niepełnosprawna i potrzebuje całodobowej opieki. Paula waży teraz jedynie 30 kg.

Może znajdzie się jakaś jedna osoba, która zechce jej pomóc, albo przynajmniej zainteresuje się sprawą? Więcej informacji tutaj:

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101208/REG20/648762510

Nawet jak nie wy nie chcecie lub nie macie jak pomóc, to roześlijcie chociaż linka znajomym czy też na śledziku / Facebooku.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem, że tak będzie? Jeden wódz, jedna partia, jedne media.

Tak Dom Dziecka znajduje się na ulicy Rybaki, jest tam około 20 dzieci. Jeżeli to nie są jakieś stare znoszone ubrania to na pewno z chęcią przyjmą. Z tego co mi wiadomo, to nie jest tam aż tak ubogo. Chętniej na pewno przyjmują datki pieniężne. Ten Dom Dziecka nie ma nic wspólnego z dawnym domem, warunki są tam naprawdę wspaniałe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org