piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czyj to właściwie KOD?- Moim zdaniem sitwy. Jakiej?- Tej co do tej pory rządziła!!

reklama hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyj to właściwie KOD?- Moim zdaniem sitwy. Jakiej?- Tej co do tej pory rządziła!!

Wydaje ci się, że ostrzegłaś, więc zamilknij wreszcie, kurwicho moralne!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyj to właściwie KOD?- Moim zdaniem sitwy. Jakiej?- Tej co do tej pory rządziła!!

Zadajmy sobie pytanie : Po co w Łomży kolej ? Jeśli w perspektywie planowana jest budowa Via Baltici. Czy w Polsce kolej szybko jezdzi ? Bedzie Via Baltica to autobusem szybciej bedzie dojechac mozna niz ta waszą koleją, której koszt utrzymywania byłby bardzo duży i wogóle nieopłacalny, samorząd musiałby wciąż dokładać do interesu. Czy do Warszawy czy Białegostoku potrzebujemy dojezdzac koleją ?? O wiele szybciej bedzie dojechac autobusem czy samochdem jadac w przyszłości Via Balticą. Według mnie byłaby to wogóle nieoplacalna i niepotrzebna inwestycja w perspektywie Via Baltici. Zaraz zadacie pytanie : czy ta via baltica bedzie i kiedy bedzie. Pieniadze i plany juz dawno sa opracowane wobec viabaltici a co do kolei to nikt nawet nie podjal zadnych dzialan (zadna sprawa sie nie toczy w ministerstwie) wiec o wiele szybciej powstanie ta trasa niz kolej. W Polsce wciaz sie doklada do kolei, polaczenia sa likwidowane bo nie jest oplacalne. Gdyby to byla szybka kolej tak jak na zachodzie to tak warto tworzyc takie inewstycje ale w naszym kraju jest to niemożliwe. Nie ma tyle funduszy na takie inwestycje jak szybka kolej. Wiec kolej w Łomży jest wogóle niepotrzebna. Zastanówcie sie i przeanalizujcie wszystko od A do Z. Szczególnei pod wzgledem oplacalnosci i planow co do trasy Via Baltica.
a dopiero później krzyczcie ze kolej jest potrzebna lub nie. i nie ma co porownywac ze inne miasta maja a Łomża nie ma bo akurat nasze miasto ma takie położenie ze w przyszłości kolej bylaby zbedna. a im wiecej funduszy z miasta na kolej tym mniej funduszy na inne inwestycje itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyj to właściwie KOD?- Moim zdaniem sitwy. Jakiej?- Tej co do tej pory rządziła!!

czytałam odpowiedzi i myślałam że zaraz będzie pomysł na dmuchaną lalę z torbą pełną dobrego alkoholu i z dopiskiem na plecach ,,To na samotne wieczory kiedy nie będzie mnie obok ciebie" :) to fakt umiesz dziewczyno liczyć to licz na siebie bo naprawdę tu są niezli doradcy :) też mam ten sam problem mój facet zapracowany jego odpowiedź na moje pytanie ,,Co chcesz dostać? " brzmi ,,nie wiem" albo ,,Sama coś wymyśl" ale w tym roku dam mu nasz portret namalowany przez koleżankę. Ładnie maluję to mi zrobi taki nie drogo. Ps. nie kupuj łańcuszków bransoletek jak nie lubi w tym chodzić bo będą leżeć w domu. Wiem już coś o tym :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyj to właściwie KOD?- Moim zdaniem sitwy. Jakiej?- Tej co do tej pory rządziła!!

gosia_sul29: dokładnie to sami napisałem w tym temacie Pociągi a Łomża kiedyś. Ja nie jestem za tym, żeby kolei nie było. Ale nie jestem za tym, że kolej to była taka "sztuka dla sztuki".

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyj to właściwie KOD?- Moim zdaniem sitwy. Jakiej?- Tej co do tej pory rządziła!!

facet jak facet patrzy na wygląd. Pierwszy raz widzi laskę i zwraca uwagę na twarz potem na tyłek a jak ma czym oddychać to już rarytas he pracuję z 30 chłopami i trochę się zauważyło :) Jak dziewka fajna zgrabna to trzeba ją poznać i tu jest z tym różnie. Zazwyczaj te ładne jak z obrazka są puste (zdarzają się wyjątki). Jak chłopakowi zależy tylko na bzykaniu to na taką poleci a jak chłopak ma łeb na karku to odzrzuci i poluje na inną :) Każdy facet jak i dziewczyna lubi popatrzeć na coś co jest ładne ale przez patrzenie nikt nikomu krzywdy nie zrobił i to nie jest karalne. Ludzie są różni i jeden nie kryje się z tym na co zwraca uwagę a drugi to ukrywa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyj to właściwie KOD?- Moim zdaniem sitwy. Jakiej?- Tej co do tej pory rządziła!!

Jak grzebie w samochodzie i lubi je tak bardzo to kup mu zestaw kluczy i narzędzi z seri ''zrób to sam'' na pewno się ucieszy :) a żeby nie siedział cały czas w samochodzie kup sobie jakiś fikuśny strój i wiesz :D i problem z głowy :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyj to właściwie KOD?- Moim zdaniem sitwy. Jakiej?- Tej co do tej pory rządziła!!

A komu potrzebna kolej ?

Miastu potrzebne są tereny kolejowe (choćby pod budowę dróg - druga nitka Al. Legionów aż się prosi) a nie spółka PKP.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyj to właściwie KOD?- Moim zdaniem sitwy. Jakiej?- Tej co do tej pory rządziła!!

Ja bym swojemu kupiła jakieś perfumy, najlepiej takie, które mi samej bardzo się podobają - żeby potem czerpać jeszcze większą przyjemność ze wspólnych chwil;). A jeśli już takie ma, albo myślisz, że nie będzie z tego prezentu całkiem zadowolony to kup mu jakiś drobny sprzęt do ćwiczeń (wyposażenia siłowni). Myślę, że jak mu sprezentujesz np. ściskacze do rąk z obciążeniem, albo jeśli masz więcej pieniędzy - stepper, np. z hellhound.pl (gdzie jest tego dużo), to będzie nie tylko on zadowolony, ale także Ty będziesz mogła skorzystać;).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyj to właściwie KOD?- Moim zdaniem sitwy. Jakiej?- Tej co do tej pory rządziła!!

Czy w Łomży jest dom dziecka?bo mam torbe ubran dla dzieci do oddania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyj to właściwie KOD?- Moim zdaniem sitwy. Jakiej?- Tej co do tej pory rządziła!!

tosiek86 podalem linka na myspace mam znajomych nie tylko z polski moze cos tam zawsze sie uda!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyj to właściwie KOD?- Moim zdaniem sitwy. Jakiej?- Tej co do tej pory rządziła!!

tak, zostal przeniesiony na ul. Rybaki. Dom Dziecka dokladnie znajduje sie naprzeciwko hospicjum... pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyj to właściwie KOD?- Moim zdaniem sitwy. Jakiej?- Tej co do tej pory rządziła!!

anty idz ty po rozum do glowy!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyj to właściwie KOD?- Moim zdaniem sitwy. Jakiej?- Tej co do tej pory rządziła!!

Potrzebuje opinii o salonie fryzjerskim znajdującym sie na dworcu. Czy warto tam sie wybrać?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org