piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
STOP powiększaniu strefy parkomatów!

może lepiej zaczekac aż otworzą nowy basen na Wyszyńskiego, wówczas basen szkolny bedzie swiecil pustkami i karnety będą sprzedawać za polowę obecnej ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP powiększaniu strefy parkomatów!

debile, na balkonie se kolka kreccie na swoim terenie prywatnym, to jest obiekt publiczny, a stwarzanie zagrozenia jest karane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP powiększaniu strefy parkomatów!

Musisz zadzwonić do wydziału Gospodarki Komunalnej Ochrony Środowiska i Rolnictwa w Urzędzie Miasta. To oni powiadomią schronisko o tym ze jest potrzeba odłowienia pieska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP powiększaniu strefy parkomatów!

Dziewczyno tretuj na Zambrow, Mazowieck badz nawet i Kolno, a Lomze to ty omijaj szerokim lukiem, bo zmieni sie tam ale jak szanowny gbor Poppe pojdzie na emeryture

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP powiększaniu strefy parkomatów!

Pochwaliłem dzień przed zachodem słońca, akcja odśnieżania przebiegłą błyskawicznie, wjechał, dwa razy od niechcenia zepchnął trochę śnieg, zawrócił zostawiając jeszcze większe koleiny po sobie i pojechał w siną dal.
Po cholerę taka robota, mydlić ludziom oczy, że coś się robi.

Kierownik dawaj do mnie na parking, mam łopatę pokażę Panu Kierownikowi jak powinno wyglądać odśnieżanie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP powiększaniu strefy parkomatów!

pobieraczek.pl wasze opinie ktos zakladal tam konto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP powiększaniu strefy parkomatów!

ja tam na legalu se kręcę, ostatnio na fadomie fajnie było :) Tylko wczoraj jakiś cieć wylazł i lipa była :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP powiększaniu strefy parkomatów!

to oszuści, przekręty robią jakich mało, poczytaj o tym na google

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP powiększaniu strefy parkomatów!

to jeszcze takie piseki sie wlocza przygarnij kropka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP powiększaniu strefy parkomatów!

przyjdzie ci po jakims czasie ze musisz zaplacic kolosalna sume pienedzy za nic ale nie przejmuj sie bo nie musisz placic szukaja tylko ludzi ktorzy dadza sie przestraszyc i zaplaca beda straszyli sadem ale przeciez sami sa piratami wiec moga sie sami osrac, szukaja naiwnych ludzi i tyle. OSOBSCIE NIE POLECAM!! BANDA OSZUSTOW!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP powiększaniu strefy parkomatów!

tak daj ogloszenie zarobisz wiecej oni dadza ci przypusmy 300 setki a sprzedadza za 4 setki a ty to wyposrodkujsz i bedziesz zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP powiększaniu strefy parkomatów!

bronowo starorzecze okoniki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP powiększaniu strefy parkomatów!

:) hihihihihihi
hihihihhi
hihihhi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP powiększaniu strefy parkomatów!

www.czat.wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP powiększaniu strefy parkomatów!

zasypalo az po pachy, makabra



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP powiększaniu strefy parkomatów!

:) przekaze jej wiadomosc ,
czy mozesz siebie opisac, bo ona jest troche wymagajaca, ile masz lat , czy pracujesz czy jeszcze sie uczys ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP powiększaniu strefy parkomatów!

nie plac napisz, ze rezygnujesz ( podanie) chyba ze minęło 3 miesiące to masz problem bo w ciągu 3 miesięcy można zrezygnować. Ogólnie to to tam nic nie ma do ściągnięcia wiec szkoda kasy. Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP powiększaniu strefy parkomatów!

Krzysztof 43 lata bez nałogów prowadzę własny biznes(bardzo dobrze prosperujący) spełnię każda zachciewajkę Twojej koleżanki, posiadam duzy dom z basenem w Łomży 3 samochody. Wzrost 175 cm oczy niebieskie brunet.
Żartuje
To Ty zaczęłaś



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP powiększaniu strefy parkomatów!

a ja jestem za. nie raz zdarzyło mi się jechać do Ostrołęki autobusem godzinę, całkiem sprawnie można by było dojechać też do Warszawy (jeśli ktoś jeździ do stolicy korzystając z usług pks, dobrze wie, że czasami nie zabierze się w 4 autobusy z kolei, no chyba, że bilet na niedzielny kurs kupi we czwartek)... pociągiem byłoby o wiele krócej, a zawsze była by to jakaś alternatywa dla tych śmierdzących pksów. Poza tym jeśli w końcu wybudują w Łomży te wszystkie galerie, to nie jeden chociażby i mieszkaniec Ostrołęki bądź innej miejscowości będzie wolał podjechać kawałek pociągiem, niż telepać się autobusem (przynajmniej ja bym tak zrobiła).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP powiększaniu strefy parkomatów!

jeszcze na początku 2006 r. szefostwo brytyjskiego urzędu podatkowego (HMR&C) odmówiło polskiemu Fiskusowi udostępnienia danych osobowych polskich emigrantów pracujących w UK. calosc tutaj :http://anglia.interia.pl/wasze-artykuly/wasze-artykuly/artykul/polowanie,41345 -------------------------------------------------------------- uprzedzic swoich bliskich i znajomych---------won od ciezko zarobionej kasy!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org