poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech

ja polecamfryzjerke na ul.poznanskiej moge podac namiary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech

może czyta to forum i sam się znajdzie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech

Ciężko z pracą i tyle. Też od jakiegos czasu szukam i nic nie mogę znaleść.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech

a czym zajmuje sie ta firma?

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech

karotkę polecam

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech

Nieważne do kiedy.
Nakrętki można zbierać cały czas. Jeśli już nie dla Maćka, to znajdzie się inna osoba pokrzywdzona przez los.
Więcej empatii, forumowicze, a możemy w ten sposób kogoś uszczęśliwić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech

Ja też tak uważam, że ten tytuł mistrza świata F1 powinien mieć Webber.
Ale Vettel pokazał bardziej, że na niego zasługuje niż Alonso czy Webber

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech

Mam pytanie czy karty telewizyjne działają też w drugą stronę czyli czy obraz z laptopa przerzucę na tv. Pytanie stąd, że na allegro znalazłem kartę tv pod usb z wyjściem s-video, więc pytania czy to możliwe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech

Nie polecam tej firmy kilka razy w mieśiącu sprawdzają alkomatem na początku ......., a co ty byś chciał najebanym do pracy przychodzisz. Postaw się na miejscu pracodawcy jak fajnie byś mu koło dupy zrobił przy wypadku przy pracy??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech

Mam w mBanku i myślę, że to najlepsza opcja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech

a to ciekawe ;)))))) Kolejny niedobry szef.... dlaczego nie pozwala pić ? Ludzie ogarnijcie się z lekka i zacznijcie dopiero narzekać na wyzyskiwaczy którzy nie chcą w swojej firmie ochlajmordy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech

Tacy śmieszni jesteście akurat w tej firmie nie pracowalem ale znam pracowników tam nie ma abstynentów . Dzieci jestescie nie znacie sie na realiach pracy w polsce w szczególności na budowach. Najlepiej skulić uszy od szefa dostac pare H......J nie wazne czy pijany czy trzezwy.

Tekst Szefa do pracownika cytat,, Napierdalać szybko widzicie ze juz po godzinach pracy! Jak sie teraz pracuje za darmo?"


Dzieci weście sie do lekcji albo za palcie sejmu czego tam kolwiek jak wy to po swojemu nazywacie.


Mario bros zagrajcie lub Cabala bo wam miecz Z ....olo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech

7angelfree a dziwisz się? ja to bym co dziennie sprawdzała, w godz pracy pracujesz a nie pijesz
polskie realia - a kto je nakręca??

kiwi, skoro taK często to widocznie kolejna firma która bierze samych stazystów,czy też pracowników na prace interwencyjne. maja poprostu pracownika za darmo albo za mniejszy koszt niż nawet najniższa krajowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech

Wiadomo, że już nigdy nie zostawię, chciałam tylko poprzez to ostrzec innych. Po to chyba jest min. takie forum, a nie tylko od wyzywania się.:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech

LEpszego Klubu w Łomży wydaje mi sie nie Było. Zacznijcie przychodzic a nie na forach opisujecie ;p a Co do maloletnich to gdzie ich nie ma. Ale akurat w unikacie wydaje mi sie ze za duzo ich niema.
PS:To że mam w nicku JP nieznaczy że JPJP na 100% po prostu jestem porzadny ;p

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech

Pytanie jaki telewizor, jakie ma wejścia jeśli ma D-SUB lub DVI (zwykłe monitorowe), wystarczy, że kupisz kabel do podłączenia monitora do telewizora właśnie z taką " końcówką" (sprawdź jakie masz wyjście z lapka czy D-SUB czy DVI) Jeśli masz np. DVI to możesz kupić lepszy kabel DVI > HDMI, wtedy zależności od tv możesz mieć HD Ready lub Full HD.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech

dodaj jeszcze ze jestes blondi i chcialas ostrzec inne blondi....glupota ludzka nie zna granic

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech

Jesli chodzi o D. Makarewicza to Lexus ten jest jego ojca ,który wrócił ze stanów i teraz wozi nim pary młodych do ślubu.Sam widziałem kiedyś ogłoszenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech

lauracrow1 To że jesteś lub jesteś bardzo bogaty, to nie świadczy o najmądrzejszym. Ponieważ od tych kandydatów na Prezydenta zależy czy Twoja mama, tata czy też Tobie ten prezydent nie ukruci pracy bo akurat na Tobie będzie miał paliwo w swój samochód nowy piękny. Gdyby wygrał jakiś naprawdę porządny Pan, i zrobiłby to co obiecał (chodź nigdy tak nie jest) to NAJMĄDRZEJSZY mógłby mieć lepszą prace, a nawet stać się bogatszym od CIEBIE przemądrzały bananie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org