czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To się Dudzie narobiło :)

Ja też się podepnę pod pytanie. I za ile?
Wiem, że w Białymstoku robią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się Dudzie narobiło :)

w sumie oceny sklepów poszły gdzies daleko a tu mamy głupia dyskusję z przygłupkiem o to kto mówi prawdę. Jak ci się nie podoba to sobie zaskarż ta ocenę lub udowodnij ,ze nie jest ona zgodna z prawdą. Ale tego nie uczynisz tylko wolisz zastosowac takie podłe prymitywne metody rzucania oszczerstwami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się Dudzie narobiło :)

haha zabawne. Wierzę ,że tylko ułamek procenta w tym mieście to właśnie tacy debile

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się Dudzie narobiło :)

no tak tylko ten dopisek winien brzmieć -


"Jednak jestem bezmózgim palantem"

ps przepraszam ,że poprawiłem ci ortografię ,

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się Dudzie narobiło :)

spoko , nie bierz do siebie :):):)

Jaki jesteś inteligentny taki masz muzg:):):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się Dudzie narobiło :)

Hmmm... rozmowa na poziomie Zamiast napisać swoje zdanie i iść do innego sklepu na zakupy to rozkmina na całego widać że jeden osobnik pracuje w owym sklepie a drugi pewnie ma sklepik nie daleko ;)

A co do sklepu LUX to prawda kiedyś kilka lat wcześniej chodziłem tam na zakupy zawsze sam i robiłem większe zakupy do domu i jak przychodziłem to matka miała pretensje że zawsze sam biorę 15 zł - 5 zł z zakupów a to nie była prawda później się okazywało że robili w *** np brałem jogurt to mi 2 razy policzyła albo batona którego nie brałem po-prostu złodziejstwo ale że byłem młodszy i te zakupy były większe to skupiałem się na pakowaniu produktów w torebki bo uprzejma pani wykładała z koszyka i rzucała za siebie raz serek uszkodziła to odniosłem i wziąłem drugi to do mnie przyczepili się że to ja uszkodziłem więc był cyrk nie raz w tym sklepie,co do cen to one były zawsze troszkę droższe nie które produkty ale prawie wszystko było co potrzeba ale pracujące osoby tam wszystkie baby oprócz jednej co stała na sałatkach później- były nie uprzejme i gapiły się na mnie jak na złodzieja jakiegoś dla tego po jakimś czasie nie chodziłem do tego sklepu, a z tym myciem podłogi to też godzina 15 to zamiast w kasie to se pani myje podłogę w całym sklepie a jak przejdziesz to się patrzy jak zombi ^^ jedyne co mi tam się podobało to ten oddzielny dział z gazetami i trunkami wysoko % to zawsze brałem se Komputer Świat GRY np i jak płaciłem to oglądałem jakie są trunki :D i od tamtej pory nie zaglądam do tego sklepu od kilku lat ,się zdarzyło że przechodziłem obok i papierosy miałem kupić to wolałem do kiosku przy przystanku iść i kupić :)

A co do sklepu FENIX nie wiem jak tam panuje atmosfera ale pewnie to samo :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się Dudzie narobiło :)

Sprawa jest bardzo prosta,a czy tobie podoba się szalony chłopak?,jeżeli tak to proszę sobie takiego szukać,jeżeli takiego znajdziesz i poznasz jego szaleństwa,na własnej skórze,to pewnie zatęsknisz za nieszalonym chłopakiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się Dudzie narobiło :)

No to szczęście że nikt nie zginął! A jaki jest stan naszych koleii wie każdy kto jechał PKP :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się Dudzie narobiło :)

A bilety już sprzedają, bo w piątek sklep firmowy był zamknięty?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się Dudzie narobiło :)

a ty co donald probujesz zbagatelizowac sprawe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To się Dudzie narobiło :)

won debilko z tego forum bo już ***** mi nerwy puszczają

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org