czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zakończenie AFERY

Wiecie ludzie co to jest tzw. CZARNY PR?

Można się z tym spotkać w internecie na każdym kroku, to znaczy - zakładasz sobie konto, smarujesz konkurencję, później zakładasz kolejne i kolejne i pod pozorem "innej osoby" też zgadzasz się z poprzednikami.

Jednakże łatwo taki fakt zdemaskować, osoba inteligentna sama się domyśli że coś jest nie tak. Ot, wystarczy mieć łeb na karku - osoby wypowiadające się w tym temacie mające po 1 - 2 posty? Osoby wypowiadające się tylko w tym temacie, nowe na forum i ten sam adres IP?

Tylko osoba półinteligentna nie zauważy że :


Imię (nazwa) użytkownika: Pluto
Posty: 2
Imię: Pluto

mię (nazwa) użytkownika: doreen
Posty: 1

i zwrócić warto uwagę na adres IP : (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)


Tak samo z tą dentystką co jakaś Milena smarowała na kogoś pod pozorem anonimowości. Głupi ludzie i tyle.




Co do Społem, to raczej tam kupuję u mnie na Południu, chociaż nie zawszę i jakoś nigdy mnie nikt nie oszukał a jestem osobą dokładną z reguły. I myślę że potwierdzeniem tego mogą być osoby które tam robią zakupy codziennie - to że jedna osoba - najprawdopodobniej konkurencja chce zrobić CZARNY PR nie znaczy że tam codziennie oszukują czy kradną, to niedorzeczne. Z resztą, tam nie pracują maszyny tylko ludzie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakończenie AFERY

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakończenie AFERY

Żebrosia - W podstawówce pewnie byłaś miską. I chłopaki gwizdali kiedy szłaś przez boisko

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org