czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kawał, którego lemingi nie mogą zrozumieć

Wow to opisz co takiego szalonego robisz to wtedy się oceni o co mu chodziło ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawał, którego lemingi nie mogą zrozumieć

Dla mnie młody ambitny i z pomysłami niech się nachapie tej kasy ale zacznie coś robić i najbardziej niech robi w strone młodych bo to młodzi mają tu mieszkać pracować i budować pokolenia a starym zapewnić spokojne życie ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawał, którego lemingi nie mogą zrozumieć

a ta ostatnia jakie brudne podeszwy...ej co masz do kolczyków w pępku? widzę że skrajniś niezły z Ciebie JMK... Dziewczyna kostki nie może pokazać. W jakiejś części się z Tobą zgadzam, ale takie dziewczyny są potrzebne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawał, którego lemingi nie mogą zrozumieć

przykro mi patrzeć na te dziewczyny i w ogóle na to co sie dzieje z nimi... jestem dziewczyną i ciezko mi pojąć jak mozna byc kims takim jak one:/ kiedys kobiety były gwałcone i one cierpiały za to nie miały wolnosci teraz gdy maja wszystko nie potrafia zadbac o siebie i szacunek do samej siebie a powód jest jeden : tak jak ktos wyzej to napisał jest poprostu popyt na takie dziewczyny!
mam 21 lat byłam z facetem "BYŁAM " ale gdy na choryzoncie pojawila sie dziewczyna pół naga to na chwile zapomniał o mnie o zwiazku ... i skonczyło sie jak skonczyło..i zadaje sobie pytanie co jest nie tak z tymi dziewczynami które szanuja siebie jak i partnera? ...zapewne zaraz bedziecie po mnie cisnac ze takie sytaucje tu opisuje .. ale MUSZE zaznaczyc tez stanowisko tych kilku procent dziewczyn . które szanuja siebie swoje ciało ... ze to własnie one najgorzej cierpia..gdyby facet nie zwracał uwagi na " Łatwe dziewczyny" to i inaczej by sie zachowywały..fakt dziewczyny nie sa swiete bo nie! zgadzam sie z tym ale skoro tak mowicie ze sie nie szanuja to dlaczego one zmieniaja facetów jak rekawiczki??Po co facet na nie leci?? kurcze mozna by powiedziec ze wina lezy po obu stronach..
ale może gdy jedna z druga przeczytają jak faceci tu sue wypowiadaja to może wezma to sobie do głów,Tego im zycze:)
Ale nie warto chlopaki załamywac rak bo są jeszcze miłe usmiechniete szanujace sie dziewczyny zapewniam Was tylko zapewne szukacie tam gdzie nie trzeba.
Pozdrawiam,:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawał, którego lemingi nie mogą zrozumieć

dokładnie mam takie same zdanie o sklepach firmy Społem w naszym mieście. Zdanie dotyczące sklepu Fenix podzielam całkowicie i dodam jeszcze super ciekawe przykłady handlu stosowanego w tym sklepie. W momencie gdy jest planowany remanent w tym sklepie to na miesiąc wcześniej juz nie zamiawia sie nowych towarów tak aby na dzień tego remanentu nie było zbyt dużo roboty przy spisie. Efekt taki,że przez co najmniej dwa miesiące a więc miesiąc przez i miesiąc po w sklepie dużo pustych pułek . I nikogo to nie obchodzi ,że przez dwa miesiące zwykle letnie społem dostaje w dupe bo obroty sklepu spadają. Ale co tam i tak sobie odbija bo mają ceny jak z kosmosu . Z reguły wszytko w tych sklepach jest droższe od 15 do 50% i nie jest to niczym uzasadnione - bo ani jakością towaru , ani komfortem i poziomem obsługi. Moim zdaniem w ten sposób pokrywa sobie Społem straty wynikłe ze zwykłego nieróbstwa i braku organizacji handlu. Z innych komicznych praktyk polecam stoisko z mięsem i wędlinami gdzie nie pokroją ci na plasterki wędliny jak mają według nich już taki koniec ,ze im się nie sprzeda , musisz kupić cały lub obejśc się smakiem. Jeżeli mają nowy kawałek wędliny to bedzie ci kroiła z początku same ścinki bo tez nikt im tego nie kupi. Kiedyś widziałem jak we dwie kroiły na krajalnicy polędwicę długości 1 metra bo nie chciały jej przekroić na pół i od połowy kroić - dosłowny cyrk. Jakość pieczywa to odrebny temat świeży chleb wygląda tak jakby cała piekarnia siedziała na nim dupami. Nie jest umieszczony w specjalnej ladzie do pieczywa którą tak reklamowano przy otwieraniu tego sklepu tylko leży w skrzynkach i każdy go maca. Zaopatrzenie generalnie marne , brak wyboru. Stoisko z warzywami często straszy zwiędnietą zieleniną lub gnijacymi owocami. Generalnie przyczyna tego stanu to brak gospodarza który by to wziął i ogarnął i tak przeciez straty pokryją sobie wysokimi cenami. Na razie to się kręci bo w tej okolicy gdzie jest Fenix nie ma żadnego dosłownie żadnego dużego sklepu z dogodnym parkingiem dla samochodów. W efekcie ludzie mają dośc tego sklepu ale wobec braku konkurencji zmuszeni są do korzystania z tego sklepu. Jak ktoś uwielbia kilmaty handlu z okresu późnego PRL to ten sklep polecam poczujecie sie jak w minionej epoce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawał, którego lemingi nie mogą zrozumieć

według mnie to zarząd społem winien się tym zająć bo uważam ,że ktoś umyslnie doprowadza do takiej sytuacji w całej sieci powodując spore straty w zyskach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawał, którego lemingi nie mogą zrozumieć

już kiedyś pisałam, że szewc na Woj. Pol. 55 robi wszystko jest dobrym fachowcem, wejście przy sklepie z gazetami Basia, szyldach, pieczątkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawał, którego lemingi nie mogą zrozumieć

człowieku czym ty tu straszysz mogę ci to w oczy powiedziec a jak ci nie pasuje to mogę doprowadzić na uprzęży do sklepu. Nawet ci oczy przemyje to moze w końcu coś zobaczysz. Jako klient mam prawo do oceny . A na tą ocenę ten sklep sobie uczciwie zapracował. O klienta trzeba sie starać walczyć a nie go olewać . Naucz się dobrego handlu bo mentalnie tkwisz w klimatach PRL.

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawał, którego lemingi nie mogą zrozumieć

http://www.youtube.com/watch?v=uQYDvQ1HH-E

toleruje tego typu szalenswtwo, to jest jedyne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawał, którego lemingi nie mogą zrozumieć

BMW:
Bardzo
Mały
Wacek
Moje dzieło :DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kawał, którego lemingi nie mogą zrozumieć

Oni nie kontroluja duzy firm!! Tylko male zeby je wykonczyc! Bo ten z duzej potrafi posmarowac i po sprawie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org