sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zamiast kuli sniegowej, kula u nogi???

Policja przegięła pałkę więc powinni za to odpowiedzieć, chociażby przeprosić publicznie.

Siły można użyć gdy podejrzany stawia opór a wątpię żeby oni taki opór stawiali. Podstawową sprawą jest fakt że auto nie było wpisane do rejestru aut skradzionych, tak więc pasażerowie powinni zostać przewiezieni na komendę w sposób kulturalny a nie jakieś rzuty na ziemię i deptanie po głowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiast kuli sniegowej, kula u nogi???

ani nigdzie nie widzialem tej akcji, ani nie czytalem. dowiedzialem sie dopiero tutaj. ciekawe czy bede mogl o tym poczytac w gazecie w pon.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiast kuli sniegowej, kula u nogi???

BL TomeG juz nie musiales sie chwalic ze latasz BM-ką.....przecierz tu jest tylko zwala nie bierz do bani....Pewnie polowa na forum miala ma lub bedzie miala Bete ale sie nie perzy....
Wyluzuj



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiast kuli sniegowej, kula u nogi???

A ja widziałem takich którzy odmówili pracy za taką stawkę jaka maja Polacy !z prostego powodu-mają wyzszy zasiłek który by stracili w przypadku podjęcia tej pracy!Choć rownież uważam że są tak samo jak i w każdym innym narodzie Czeczeni którzy cięzko pracują!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiast kuli sniegowej, kula u nogi???

Więc nie oszukujmy się tu nawzajem ,każdy wie jaka w Łomży jest z tą pracą !
Więc nawet jeżeli zarobki w tej pracy bylyby wyższe nieznacznie od zasiłku który otrzymuje dana osoba nie ważne czy to Polak czy uchodzca jest po prostu nieopłacalna/No bo kto o zdrowych zmysłach bedzie tyrał za kilkset(nie wielkie róznice)po 10+godzin jak dostaje kasę za free!Naprawdę nie oszukujmy się!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiast kuli sniegowej, kula u nogi???

Dokładnie tak jak pisze Baltazar czyli w gazecie będzie cicho bo przecież MILICJA się teraz pali ze wstydu... gdyby złapali złodziejaszków to dopiero byłoby halo na całą Polske.

Tą akcje to najlepiej byłoby nagłośnić na cały kraj to moze ktoś by się dobrał do d**y tym naszym chojrakom z milicji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiast kuli sniegowej, kula u nogi???

Dodam jeszcze jedno ,to nie jest do konca wina Uchodzców ani mieszkanców Łomży za taki stan rzeczy(oczywiscie pomijam tu ksenofobów i uchodzców którzy swoim zachowaniem pokazują negatywne strony)
Myślę że gdyby był sprawiedliwy podzial zasiłków i pomoc dla najbiedniejszych uchodzców i najbiedniejszych Polaków to i jedni i drudzy by się do siebie"przekonali"i jedni i drudzy by sobie pomagali a tak ....?szkoda słów!
Komus najwyrażniej nie żależy na tym bo dobrze wioe ze wtedy ta cała"złośc"juz nie bedzie kierowana na uchodzców czy na Polaków tylko na tego kogoś!A z tym móglby sobie nie poradzić!Myśle że każdy sam dojdzie do wniosku kto za to odpowiada?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiast kuli sniegowej, kula u nogi???

Wielka mi rzecz, jak by ludzie nie wiedzieli o tym meczu. Ja też będę ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiast kuli sniegowej, kula u nogi???

A dla chłopaków w tym wieku?;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiast kuli sniegowej, kula u nogi???

A jak wygląda dusza ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiast kuli sniegowej, kula u nogi???

GUWNO MNIE TO OBCHODZI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiast kuli sniegowej, kula u nogi???

Czy jest możliwe aby żyjący byli pewni że ich krewny zmarły, jest już oczyszczony ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamiast kuli sniegowej, kula u nogi???

Szymonek mam kilkadziesiąt świadectw nawróconych księży, czy chciałbyś poczytać?

a to co zadałeś pytanie czy ksiądz trafi do czyśćca? Odpowiedź prosta: nie ma czyśćca. Każdy jest grzesznikiem i każdy poniesie karę za grzechy a karą jest śmierć czyli wieczne oddzielenie od Jezusa. Pamiętaj że Jezus Cię kocha on nie chcę żebyś tam poszedł czyli życie bez Jezusa. Niektórzy ludzie myślą że Bóg posyła ludzi do piekła, to nieprawda , prawdą jest to że sami ludzie wybierają piekło a przeciez Jezus mowi że Ja przyszedłem dać życie wieczne a mimo to to przyjść do mnie nie chcecie aby miec życie wieczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org