wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Patologia Obywatelska

Fabryka Reklamy, ul. Nowogrodzka, tel 698452020

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patologia Obywatelska

a ja proponuje isc na przeciwko małpiego gaju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patologia Obywatelska

I tu mamy odp. dlaczego kobiety nie jeżdżą na TAXI - bo nie mogą sikac na drzewa i krzaki! To musi się zmienić! Jestem za równouprawnieniem płci!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patologia Obywatelska

prawie każdy musiał z nas przez to przechodzić, ale to już przegięcie pały, niedługo na Łomży będą jeździć same elki, jak zombiaki jakie, nawet z wawy i innych wygwizdów się załadują po 6,5 ludu w te skorupę i się snują zestresowani

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patologia Obywatelska

a kto tam pojedzie,to Nowogród,co innego Korona..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patologia Obywatelska

Tylko z właścicielem sie dogadać,bo co innego mówi a robi swoje..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patologia Obywatelska

oczywiście prawie każdy znas to przechodził ,denerwują mnie też elki z innych miast Pisz Wyszków Zambrów Wysokie i inne ale prawda jest taka że nasze miasto jest z każdym rodzajem skrzyzowania nie ma tłoku a pieniażki za egzamin idą do naszego WORD-u .Szkoda tylko że za naukę jazdy nie płacą dla naszego miasta nie nasze elki.Ostatnio byłem świadkiem jak z Warszawy przyjechał bus osób na egzamin.Wykupują godzinkę lub dwie u naszych przejadą kilka razy trasą i podchodzą do egzaminu.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patologia Obywatelska

Prowadziłem firmę bardzo dużą (artykuły spożywcze),z czystym sumieniem polecam- jak wyzej napisałem Panią Sawicką i gwarantuję uczciwość i rzetelność. Pani ta ma certyfikat Ministra Finansów i znajomość prawa podatkowego w jednym paluszku. Sam czasami korzystam z jej usług, pomimo że nie prowadzę dzialalności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patologia Obywatelska

teraz się wystraszyłam czyli co, z właścicielem są jakieś problemy jeśli chodzi o ustalanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patologia Obywatelska

ptrzetrzepalby jej sito ale jak 15 tka to nie warto za majty isc siedziec :D

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patologia Obywatelska

Oczywiście, że nikt nie każe pracować za 1000 zł, ale takiej pracy jest najwięcej. Wszędzie potrzebni są nie tylko specjaliści, ale też sprzątaczki, ekspedientki etc. i ich wynagrodzenia powinny być ŻYCIOWE czyli takie, które wystarczą przynajmniej na godne, skromne życie. Uważam, że polskie minimum to śmiech.
Także sądzę, że trzeba coś robić ze swoim życiem, rozwijać się, żeby mieć lepszy byt. Ludzie z Łomży MUSZĄ sobie radzić (jak pisałam wcześniej, innej rady nie ma), nawet jeśli wystarczyłaby im praca w sklepie. Muszą "kombinować", uciekać, mieć lepiej zarabiającego małżonka/ę, dorabiać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patologia Obywatelska

j.w.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patologia Obywatelska

to zalezy, od tego czy kupujesz na organy czy na handel niewolniczy.

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patologia Obywatelska

ne donne pas les perles au chiens

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patologia Obywatelska


(- -)
( * )
( * ) BAŁWAN

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patologia Obywatelska

i jak sie z tym czujecie? ;>!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patologia Obywatelska

Po powrocie z saxów wybrałam się na zabytkowy cmentarz i aż mnie zamurowało umarł ,, człowiek orkiestra,, wszechstronnie uzdolniony grający na wszystkich instrumentach jakie istnieją, czy prasa o tym donosiła wcześniej? Niech spoczywa w pokoju.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patologia Obywatelska


~~C`est la vie~~

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patologia Obywatelska

Aha i moze jeszcze jakies refleksje, skad pieniadze na te wysokie wyplaty maja sie wziac? Bo przeciez jednoczesnie twierdzicie, ze w sklepach i tak jest za drogo...

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patologia Obywatelska

Jestem za in vitro, ale nie za finansowaniem przez państwo.
Nie ma pieniędzy na głupie dopłaty do rehabilitacji chorych dzieci, nie wspomnę o śmiesznie niskich emeryturach, rentach. Leczyć trzeba się prywatnie, bo nie wszystko jest refundowane. To dlaczego in vitro ma być?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org