wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Złotówka już się osłabiła...

popatrz sie w lustre n'a twoja d upe z tylu ,wstan z krzesla kurduplu

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

szczebiotka jesteś piękna na tym zdjęciu , faktycznie twój widok powala z nóg...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

Szymonek to jakieś nowe zboczenie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

O 12 jest najcieplej :):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

dobre, dobre



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

I to ciekawe :http://www.youtube.com/watch?v=CSWhUwuHSto&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

wes ty id ioto wyłącz ten komputer a nie zakladasz bachorze po 20 postow dziennie. Dorwał sie do internetu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

SZYMONEK

PISZESZ W KTÓRYMŚ TEMACIE ,ŻE MASZ FIRMĘ , CHYBA BURDELLO BUM BUM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

a może to w związku z zamknięciem ośrodka dla uchodźców?

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

nie raczej to jest z tym związane:) Te syreny albo alarm dochodził tylko z jednego miejsca tak by wyły wszędzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

ZAMACH BOMBOWY!!!!!!!!1


DO SCHRONÓW!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

Koniec świata dziś.. ale odwołali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

ZASTANÓWCIE SIĘ WSZYSCY CO SIĘ DZIEJE Z FORUM, PO PROSTU NUDA NAD NUDAMI I DLATEGO PUSZCZAM MAŁO WAŻNE POSTY MAJĄC NADZIEJĘ ŻE FORUM SIĘ ROZKRĘCI. DO CHOLERY CHYBA NIE CHCECIE CZYTAĆ POSTÓW , KTÓRE NIC NIE ZNACZĄ DLA ROZWOJU FORUM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

w łomży solidny kubek termiczny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

Dzwoniłam do pog. elektr. Zabrakło prądu w całej dzielnicy, napięcie siadło i organy bezpieczeństwa spanikowały i zaczęły szukać przyczyny. Podejrzewali jakiś ataka terrorystyczny. To są potwierdzone informacje. Już wszystko jest OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

akurat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

Jest epidemia w Łomży. Ludzie nie powinni wychodzić na dwór, oraz zwolnieni są jutro ze szkoły ;p. - to przez te pyły z wulkanów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

Do zia:
والذي يجعل من وماذا نشرب البيرة؟

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

"ktoś-coś" a co.. zawiodłeś się, że chrześniacy zły Ci kupili?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

jawol



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

Won na polityczny oszołomie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

hahahahahahah


dobre dobre :):):):):):)


A co mi zrobisz jak mnie złapiesz ???? Cioto ???


:):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

Tu możemy zobaczyć podobną sytuację do tej o której mówimy powyżej, z "kilkoma drobnymi różnicami".

Na poniższym filmiku widać jak policja dostaje komunikat, że na tej i tej trasie porusza się auto SKRADZIONE 2 DNI TEMU:

http://www.youtube.com/watch?v=7ABK2qrq5FQ&t=4m03s - tylko kilka sek oglądajcie jak powiedzą o Audi.

Następnie proszę zobaczyć poniższy filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=7ABK2qrq5FQ&t=6m01s

Jakie wnioski z tych filmów? Policja dostała komunikat, że auto zostało SKRADZIONE, a nie podejrzenie, że ktoś może je ukradł. Dwa - pomimo, że wiedzieli że auto ZOSTAŁO SKRADZIONE to kulturalnie podjechali i zasygnalizowali, żeby kierowca zjechał na pobocze. Dopiero jak kierowca SKRADZIONYM autem spierniczał jak poj****y przez miasto to wyciągnęli go z auta asekurując się bronią. Tak powinno wyglądać zatrzymanie. Nikt nikogo nie przyciskał do ziemi butami.

A jak zapewne wyglądała sytuacja w Łomży:

Jedzie radiowóz z dwoma policjantami, których zapewne średnia wieku to 35-40 lat. Każdy z nich ma auto po Helmucie z Niemiec(bez urazy dla posiadaczy aut ściąganych, ja też mam auto z Holandii) na które kredyt będą spłacać przez najbliższe kilka lat. Nagle wymija ich czarne Audi A8, które prawdopodobnie jest droższe od ich własnych aut kilka(kilkanaście) razy, a za kierownicą siedzi chłopak, który mógłby być ich synem. Czyli na stówę kradzione, bo nikt młodszy ode mnie nie mógł uczciwie zarobić na auto kilkanaście razy droższe od mojego. Włącza się chłopakom z policji "strażnik teksasu" i zamiast zasygnalizować kogutami, żeby zjechali na pobocze to chcieli zrobić akcje jak w filmie. Niestety nie udało im się. A jestem pewien, że policjanta który użył buta do przytrzymania "podejrzanego", jedyne co teraz smuci w domu to fakt, że przez całe życie nie zarobi nawet na pół tego Audi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złotówka już się osłabiła...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org