sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jarosław Kaczyński wygrał - nadszedł dzień mroku

-> widze ze na gazeta.pl tez o nosfx cos pisali podajac IP itp.. czyżby jakas nagonka jednych na drugich jak dla mnie ten temat nie ma prawa bytu bo.. zawsze byli ludzie leniwi którzy szli na łatwizne.. a przy nich pojawiali sie ludzie którzy to lenistwo wykorzystuja.. jak dla mnie nie jest to żaden odchył od norm a kłutnia juz dawno powinna wygasnąć.. no i nosfx mógłby nieco rzadziej wysyłac info o testach bo naprawde już troche za bardzo to zasmieca wątek.. gdzie co druga mała informacje jest wielki post nosfxa... ja rozumiem ze trzeba byc albo ciepłym albo zimnym byle nie letnim.. ale popadanie w takie skrajnosci moze bardziej kogos zrazic :D.. bo pomysli ze czemu tak Cie pełno skoto testy dobre i ktos ma ochote sam znajdzie.. nawet jak co pare postów dasz przerfywnik reklamowy ;] :P ja tam nosfxa ani nie znam ani nie chwale ani tez nie potepiam bo w tych dosc ciezkich czasach kazdy zarabia jak umie jak ma pomysł... niech zarabia - ktos ma lenia to on płaci, niech was to nie boli i tyle :)

-> do moderatorki
czy ja wiem czy jest teraz sens brać sie własnie za ten watek, mysle ze lepiej by było poszerzyc temat o test z wiedzy i sprawnosci + komisje lekarskie, gdyz całkiem niezła sie tu zrobiła pigułka z wiedzy o rekrutacji, powywalałbym tylko te bezsensowne kłótnie o prawa autorskie itp.. czyż tak nie jest lepiej że wszystko w jednym miejscu jest? zwłaszcza ze jak ktos przejdzie rekrutacje cała to zamiast chodzic po kilku wątkach co mu sie pewnie nie bedzie chciało to skrobnie jeden - dwa posty tu o TW TSF MS WZ i KL i po krzyku wszystko w jednym miejscu ;) mysle ze wiecej os to powierdzi..

-> ktos pytał po jakim czasie wyznaczaja kolejny termin TSF.. zależy od tego jak duzo os czeka na rekrutacje.. moze byc 2 tyg a moze byc ponad miesiac.. wszystko zalezy od ilosci kandydatów..
->ktos pytał o MS.. dzwoń chłopie systematycznie bo jak 3 tyg nie masz wyników to nic nie znaczy jeszcze noze byc jakis poslizg wcale 2-3 tajemnicze dni nie sa wyrocznia, jest jeszcze przypadek oddania testu pod biegła komisje w przypadku gdy sprawa sie waha pomiedzy zdał/nie zdał moga warunkowo zaliczyc po przejrzeniu testu.. oczywiscie nie moze to być duzo pkt ponizej minimum czyli zdaje sie 27pkt.. ;) ja tez nie miałem od razu info na temat wyniku.. sam zadzwoniłem po tyg.. powiedzieli w naborze ze: nie maja ilosci pkt ale maja zaznaczone ze pozytywny i kazali czekac na WZ który juz szybko nastapił generalnie szybko przeszedłem cała rekrutacje.. :)

i taka refleksja..
I co mi z tych 177 pkt jak nie ma przyjec.. do końca roku napewno w Krk nie bedzie.. a na poczatku tez niepewne.. w maju przedawnia sie testy psycho i cała bajka od nowa? :/

pytanie mam..
czy jak skladałem w KWP Kraków.. to mozna tak po prostu przeniesc papiery do np Kielc? albo zaznaczyc w Krakowskiej komendzie ze w razie naboru chciałbym również do kielc sie ubiegac?? czy trzeba przeniesc wszystkie papiery do kielc.. bo teraz jest strach bo przez ostatnie 2 nabpory w Kielkach przyjeli.. w Krk od roku nie przyjeli i maja straszne braki ale brak kasy.. i nie wiem czy warto ryzykowac.. bo niech np przeniose papiery do Kielc tam nie bedzie naboru.. a w Krk niech uruchomia i jest kicha.. :P sam nie wiem co zrobic i jak to technicznie moze byc rozwiazane.. ale przypuszczam ze papiery złozone w krakowie.. nie moga zawierac adnotacji o ewentualnych Kielcach :D.. tak na logike mysle :P

============
i niech mi ktos opisze procedure przenoszenia papierów.. bo widziałem ze ktos sie tu wypowiadał ze przeniosł i go przyjeli niedawno.. czekam na odp!
pozdrawiam ;)

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński wygrał - nadszedł dzień mroku

Odnośnie Andrzeja pisze co słyszałem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński wygrał - nadszedł dzień mroku

trasa: łomża-ostrów maz.-mińsk maz.-łochów-kołbiel-garwolin-ryki-lublin
przejazd 3-4 godz zalezy od korków :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński wygrał - nadszedł dzień mroku

________________________________________________________
~ Far East Movement - Like a G6

LINK: http://www16.zippyshare.com/view.jsp?locale=de&key=4987558
________________________________________________________
~ Shana Vanguarde - Dancing Queen (Extended Mix)

LINK: http://www9.zippyshare.com/v/67655913/file.html
________________________________________________________
~ 666 - Supa-****-Fly

LINK: http://www51.zippyshare.com/v/52519228/file.html
________________________________________________________
~ ATB - It's a fine day (Club Mix)

LINK: http://www14.zippyshare.com/v/60006047/file.html
________________________________________________________
~ Beattraax-Project_Well_(Tidbit_vocal_extended)

LINK: http://www34.zippyshare.com/v/10494943/file.html
________________________________________________________
~ Benassi Bros - Castaway

LINK: http://www2.zippyshare.com/view.jsp?locale=pl&key=60484907
________________________________________________________
~ The Real Booty Babes - Since U been gone

LINK: http://www6.zippyshare.com/v/26341487/file.html
________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński wygrał - nadszedł dzień mroku

a to chaa mój ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński wygrał - nadszedł dzień mroku

x

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński wygrał - nadszedł dzień mroku

zdecydowanie odradzam in plus! zeznanie podatkowe musiałam korygować po tym jak ta Pani mi je wypełniła! a korektę robiono mi w budynku alior banku wejście z tyłu na piętrze... Polecam miła kompetentna obsługa zadzwonili że już gotowe po prostu SUPER!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński wygrał - nadszedł dzień mroku

ciekawe czy ktoś będzie chciał jechać z hojem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński wygrał - nadszedł dzień mroku

twoja du pa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński wygrał - nadszedł dzień mroku

Żółw kur wa pajacu

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński wygrał - nadszedł dzień mroku

znaleziono klucze na osiedlu południe.
gg 2517948 , nr. tel.(086) 2115150



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński wygrał - nadszedł dzień mroku

moge kupic ale mam malo bardzo malo piemiazkow,tak malo,à pisac duzo nie potrafie,wyslawiac tez nie potrafie ,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński wygrał - nadszedł dzień mroku

"Trochę obawialiśmy się, tak jak tutaj Kajetan mówi, że zaczęło wiać w plecy, czyli od przodu bowiem przecież oni płyną tyłem.."



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński wygrał - nadszedł dzień mroku

pierd olcu, jestes kurduplem

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org