piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego lewactwo marksistowskie tak zwalcza Chrześcijaństwo w Europie i jednocześnie PROMUJE Islam?

w takim razie to nie mój porfel.w moim była by gruba kasa:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego lewactwo marksistowskie tak zwalcza Chrześcijaństwo w Europie i jednocześnie PROMUJE Islam?

haha ;D . Rozumiem ; dd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego lewactwo marksistowskie tak zwalcza Chrześcijaństwo w Europie i jednocześnie PROMUJE Islam?

wiem ze trzeba dobrego lekarza ale jakiego bo dzi na pogotowiu mi nic nie pomogli a kogo polecacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego lewactwo marksistowskie tak zwalcza Chrześcijaństwo w Europie i jednocześnie PROMUJE Islam?

lekarza rodzinnego odwiedź. masz chyba, nie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego lewactwo marksistowskie tak zwalcza Chrześcijaństwo w Europie i jednocześnie PROMUJE Islam?

Marlena! Co Ty od-pier-da-lasz za wykopaliska !? Ja czulę Ciebie pytam: Na ch uj?


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego lewactwo marksistowskie tak zwalcza Chrześcijaństwo w Europie i jednocześnie PROMUJE Islam?

Drogi Zbyszku,
Jeśli nadal potrzebujesz pomocy w kwestii inwestycji, służę pomocą. Pracuję w firmie zajmującej się doradztwem finansowym. Usługa jest bezpłatna, profesjonalna i możesz na niej wiele skorzystać. Mamy pełen pakiet produktów i aktualnych zestawień. Wszystko zależy od tego co uznasz za najważniejsze. Serdecznie zapraszam do współpracy.

A.K.

agnes696@poczta.fm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego lewactwo marksistowskie tak zwalcza Chrześcijaństwo w Europie i jednocześnie PROMUJE Islam?

skoro tak uwazasz


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego lewactwo marksistowskie tak zwalcza Chrześcijaństwo w Europie i jednocześnie PROMUJE Islam?

szczebiotka to ja Ci wysłałem tą paczkę i proszę otwórz ją w końcu bo tam jest k.u.r.w.a ta j.e.b.a.n.a bomba! więc otwórz ją w końcu i już Cię tu na forum nie będzie:)) Uwierz mi wszystkim ulży od razu;]

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego lewactwo marksistowskie tak zwalcza Chrześcijaństwo w Europie i jednocześnie PROMUJE Islam?

dopiero się dowiedziałem co nazwa samochodu BMW znaczy...

BMW - Blondynki Mają Władzę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego lewactwo marksistowskie tak zwalcza Chrześcijaństwo w Europie i jednocześnie PROMUJE Islam?

To sobie ją podrap szczotką do czyszczenia sracza , zdziera wszystkie syfy :):):

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org