sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie`dotyczy głosuje na Dudę

niestety interesują mnie tylko 18" 46cm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie`dotyczy głosuje na Dudę

kupię krowę, interesuje mnie tylko w łaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie`dotyczy głosuje na Dudę

Napisałem tak >nie strasz mnie pajacu bo wykonam jeden telefon i jesteś pozamiatany" nic o moich ziomkach nie wspomniałem także nie wymyślaj chamie ze słomą w butach to jest odpowiednie miejsce dla ciebie ten oddział baranie.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie`dotyczy głosuje na Dudę

hahaha i Ciebie ten żart śmieszy ? Areczek25

"nie strasz mnie pajacu bo wykonam jeden telefon i jesteś pozamiatany"

mnie bardziej rozśmieszył ten wyżej.

Daj mi ten numer albo mnie umawiaj

Tylko gadać potrafisz, a numeru nie chcesz podać...

Bo jesteś wiesz kto? Lamus jesteś, po prostu lamus

„Oszustwo będzie tak olbrzymie, tak obszerne, że ujdzie ludzkiej uwadze.
Ci, którzy je dostrzegą będą uważani za szaleńców.”



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie`dotyczy głosuje na Dudę

to był pojazd ?? Luiu miałem się spotkać z TWOIM KATEM, który miał mnie pozamiatać.
"nie strasz mnie pajacu bo wykonam jeden telefon i jesteś pozamiatany" ?

Dawaj numer do tego koleżki, albo mnie umawiaj ja przyjadę

Rób to tak jak mówiłeś

"nie strasz mnie pajacu bo wykonam jeden telefon i jesteś pozamiatany"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie`dotyczy głosuje na Dudę

Ahmed - a który twoim zdaniem Prezydent będzie najlepszy co nie będzie robić problemu z szafkami w przebieralni ?

A co do zarobków a cen to prawda taka jest gospodarka nasze państwo kradnie z czego się da zarabiasz załóżmy te 1700 zł które by wystarczyło ci przeżyć ale nie dostaniesz jak pracujesz legalnie bo państwo cie okradnie i ci zostanie 1200 zł z którego reszta ciebie dalej okrada opłać to i tam to zostanie ci 200 zł za które przeżyjesz pół miesiąca a jak nie daj boże zachorujesz lub będziesz chciał pomocy specjalisty na którego twoje pieniądze za twoją ciężko prace idą to dostaniesz kwitek żebyż poczekał w kolejce do kolejnego roku i módl się żebyś dożył a jak nie to państwo i tak nie będzie płakać po tobie, nie chce nic mówić ale taka polityka w takiej Anglii za dniówkę kupisz sobie spodnie kurtkę zatankujesz benzyny tyle ile ci potrzeba i se coś zjesz a w Polsce za dniówkę to co najwyżej kupisz pastę do zębów bochenek chleba i mleko o paliwie na które potrzebujesz żeby dojechać do zakładu żeby zarobić nie ma co marzyć .

LIFE IS BRUTAL



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie`dotyczy głosuje na Dudę

Witajcie jestem nowa na forum :) Piszę ponieważ mam do Was ogromną prośbę : potrzebuję rady. Ostatnio wpadłam na pomysł aby założyć kwiaciarnie z franczyzą. Ale nie wiem czy to wypali. Wiem, że w mieście nie ma czegoś takiego... Generalnie w Polsce jest mało takich firm. Możecie mi coś doradzić ? Jak widzicie tan pomysł ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie`dotyczy głosuje na Dudę


"nie strasz mnie pajacu bo wykonam jeden telefon i jesteś pozamiatany"

nie wymyślam, pisałeś...te wyżej to Twoje słowa, czyli miałeś dzownić do kogoś kto mnie...roz je bie

a numer podałeś do szpitala, a ja Ciebie proszę ratuj honor umawiaj mnie z tym "zamiataczem" (chociaż określenie KAT lepiej brzmi, tak groźniej)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie`dotyczy głosuje na Dudę

No pewnie i nie tylko.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie`dotyczy głosuje na Dudę

http://www.youtube.com/watch?v=J2lfbGxWLKc
ko ko ko ko ko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie`dotyczy głosuje na Dudę

lezbijko znikaj z forum zboczona pazico

pewnie jesteś jakimś obleśnym typem po 30 !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie`dotyczy głosuje na Dudę

Porsh zmartwie Cie gdyz obsluga maszyn jest banalnei prosta np dotykowym wyswietlaczem z poslkim meni xD i obslugujo je baby po zawoduwce albo podstawuwce haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie`dotyczy głosuje na Dudę

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie`dotyczy głosuje na Dudę

Rozumiem JASIU ze piszesz o sobie. I dlatego
już tam nie pracujesz

„Oszustwo będzie tak olbrzymie, tak obszerne, że ujdzie ludzkiej uwadze.
Ci, którzy je dostrzegą będą uważani za szaleńców.”



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie`dotyczy głosuje na Dudę

dwa razy w tygodniu do nianczenia dzieci, z checia sie zglosze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie`dotyczy głosuje na Dudę

nieznajdziesz w łomży zadnej pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie`dotyczy głosuje na Dudę

do kogo to kierujesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie`dotyczy głosuje na Dudę

do Rafal1988

trzy pytania

jaka trasa ? tozn. jak jedziesz przez jakie miasta

kiedy wracasz

jaki czas przejazdu w jedn. strone

sasiad sie pyta ma interes



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie`dotyczy głosuje na Dudę

Dopełniając - zmiana skrzynek pocztowych na euroskrzynki zapewniła dostęp dla firm prywatnych i roznoszenie ulotek dlatego jest legalne do skrzynek pocztowych, ale nie znaczy to, że można śmiecić po klatkach i umieszczac niechciane ulotki w drzwiach!!!

Pomijajac fakt, że takie ulotki w drzwiach, nie wyjmowane, lub leżące o zgrozo na wycieraczkach ( co się też często zdarza), mogą być sygnałem dla złodziei, że w tym mieszkaniu nikogo nie ma od dawna!

Nie mam szacunku do firm i nie korzystam z usług tych firm, które zaśmiecają moje otoczenie. Gazetki kauflanda lub lidla ładnie leżą na górze skrzynki i jak potrzebuję - wezmę sobie do domu poczytać. Reszta szkoda słów.

„Oszustwo będzie tak olbrzymie, tak obszerne, że ujdzie ludzkiej uwadze.
Ci, którzy je dostrzegą będą uważani za szaleńców.”



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie`dotyczy głosuje na Dudę

Moim skromnym zdaniem to Szczebiotka ;)


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org