czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

..czytam to i nie wiem o co chodzi..
Milena ochłonęłaś trochę..? To napisz coś więcej o tej wizycie, stało się coś poważnego..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

Chce kolega zainwestować w biznes w Łomzy, a tu sami wyborcy PIS:))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

Temat powraca co jakiś czas. Znowu. Co to za samochód, ze tak łatwo się rozpadł. Kolejny zresztą. Można się domyslać.....

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=23338

Wypadkowy weekend
Cztery wypadki drogowe wydarzyły się w weekend w Łomży i najbliższej okolicy. Na szczęście nikt w nich nie zginął choć niektóre z nich wyglądały bardzo groźnie.

(...) Kolejne wypadki wydarzyły się w sobotni wieczór. Około 19.30 na drodze Gąski – Laski w gminie Zbójna – 18-letni kierowca audi na prostym odcinku drogi – z nieznanych przyczyn – zjechał na pobocze i bokiem uderzył w przydrożne drzewo. Prędkość przy jakiej doszło do wypadku musiała być duża, bo audi rozpadło się na dwie części. Ciężko ranny został kierowca przewieziony do szpitala.
(..)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

czarna Wołga jeździła po mieście i łapali dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

szymonek swietne widokowki....to byly czasy...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

Znajdzie się ktoś???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

Ty, Profesor - teraz właśnie zauważyłem, że piszesz coś, o czym nie masz bladego pojęcia ;) Jaki uraz mają nasze "piłkarzyki" podczas grania??? Kto Ci powiedział chłopcze, że Oni nie potrafią grać? Na czym to wywnioskowałeś, bo chyba nie po wynikach w tym sezonie? A mają się one tak:

12 zwycięstw!
1 remis!
52 bramki strzelone w tych meczach! (średnio strzelają 4 na mecz)
3 stracone!
11 punktów przewagi nad drugim zespołem w tabeli!

Tak nie gra żadna 4ligowa drużyna w POLSCE! - Nie wierzysz? - www.90minut.pl - tam sobie popatrz.

A teraz miej jaja i przyznaj się, że piszesz na forum byle co, byle by pisać, choć nie masz zielonego pojęcia o tym, co się dzieje w Twoim mieście.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

jak jest z lomzy to zobaczysz ze ja znajdziemy .. mozesz byc pewien ze jak spotkam seata takiego jak z opisu to Ci podam nr rejstracyjny ;))) nie moze byc tak ze niszczy sie czyjs samochod i odjezdza .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

LUDZIE, wyobraźni trochę za kierownicą.
Życzę tyle powrotów co wyjazdów.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

ja niemialem nigdy czegos takiego ?

alk~

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

sraka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

Marriott

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

w sobotę moim znajomym urodziła się córka , wszystko jest super ale jakie imię dać dziecku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

Eutanazja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

Ja mam od początku i nie narzekam :)


przy ściąganiu 7GB i aktualizowaniu się widnowsa :D i to na wi-fi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

Wszystko oby nie Oliwia, bo tego to juz za wiele...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

Wiek od 18 do 35lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

jak to skąd , z wirusa który łapiecie, sama sobie poczytaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

Wyborcy PiS i inne świętojebliwe stworzenia prędzej zostają klientami burdelów niż inni. Wielu przykościelnych polityków pokazało, że katolikami są tylko od głowy do pasa, poniżej zaś odreagowują zakłamana pozę świętoszka. Ku pamięci niektórych z nich dziś chcą budować pomniki i inne izby pamięci, ale odszkodowanie za ich śmierć w katastrofie wzięła nie ślubna sakramentalna tylko ta cywilna, czyli nielegalna i grzeszna....

Prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

Na pewno nie żadne nowoczesne,zagraniczne imię. Tradycyjne staropolskie, np.Zosia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

Julia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

a może to mors ???? Robiący sobie rozgrzewkę????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

oj szymus szymus ... ucze sie ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

tak mam. Kolejny buduje na Bawełnie ale troche większy , taki wiesz hipermarket. Jak chcesz to mogę cię nawet zatrudnić w charakterze cudaka.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

Autor: Pluto (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08-11-10 10:04

dokładnie mam takie same zdanie o sklepach firmy Społem w naszym mieście. Zdanie dotyczące sklepu Fenix podzielam całkowicie i dodam jeszcze super ciekawe przykłady handlu stosowanego w tym sklepie. W momencie gdy jest planowany remanent w tym sklepie to na miesiąc wcześniej juz nie zamiawia sie nowych towarów tak aby na dzień tego remanentu nie było zbyt dużo roboty przy spisie. Efekt taki,że przez co najmniej dwa miesiące a więc miesiąc przez i miesiąc po w sklepie dużo pustych pułek . I nikogo to nie obchodzi ,że przez dwa miesiące zwykle letnie społem dostaje w dupe bo obroty sklepu spadają. Ale co tam i tak sobie odbija bo mają ceny jak z kosmosu . Z reguły wszytko w tych sklepach jest droższe od 15 do 50% i nie jest to niczym uzasadnione - bo ani jakością towaru , ani komfortem i poziomem obsługi. Moim zdaniem w ten sposób pokrywa sobie Społem straty wynikłe ze zwykłego nieróbstwa i braku organizacji handlu. Z innych komicznych praktyk polecam stoisko z mięsem i wędlinami gdzie nie pokroją ci na plasterki wędliny jak mają według nich już taki koniec ,ze im się nie sprzeda , musisz kupić cały lub obejśc się smakiem. Jeżeli mają nowy kawałek wędliny to bedzie ci kroiła z początku same ścinki bo tez nikt im tego nie kupi. Kiedyś widziałem jak we dwie kroiły na krajalnicy polędwicę długości 1 metra bo nie chciały jej przekroić na pół i od połowy kroić - dosłowny cyrk. Jakość pieczywa to odrebny temat świeży chleb wygląda tak jakby cała piekarnia siedziała na nim dupami. Nie jest umieszczony w specjalnej ladzie do pieczywa którą tak reklamowano przy otwieraniu tego sklepu tylko leży w skrzynkach i każdy go maca. Zaopatrzenie generalnie marne , brak wyboru. Stoisko z warzywami często straszy zwiędnietą zieleniną lub gnijacymi owocami. Generalnie przyczyna tego stanu to brak gospodarza który by to wziął i ogarnął i tak przeciez straty pokryją sobie wysokimi cenami. Na razie to się kręci bo w tej okolicy gdzie jest Fenix nie ma żadnego dosłownie żadnego dużego sklepu z dogodnym parkingiem dla samochodów. W efekcie ludzie mają dośc tego sklepu ale wobec braku konkurencji zmuszeni są do korzystania z tego sklepu. Jak ktoś uwielbia kilmaty handlu z okresu późnego PRL to ten sklep polecam poczujecie sie jak w minionej epoce.

Pluto


"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""


A tobie kto tam każe chodzić ?????

Jest w Łomży tyle sklepów z dogodnymi parkingami że możesz sobie wybrać króry chcesz.


:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Autor: Pluto (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08-11-10 11:38

a i nie zawracja dupy jak masz ochote to udowodnij to co tu zarzucasz tylko profesjonalnie a nie poprzez rzucanie błotem. Innych forumowiczów prosze o nie podejmowanie z tym idiotą polemiki bo on to specjalnie robi aby rozmyc ocenę jaka tu przedstawiaja klienci tych sklepów.

Pluto

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwałeś mnie debilu idiotą ?????

Sam jesteś bezmózgim palantem robiąc zakupy w sklepie w którym czujesz się jak intruz .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podsumujmy 5 miesiecy pracy nowego wojta lomzy

zmieniajac temat

wspaniale sa lomzynskie dziewczyny, wysmienicie podkreslaja swoje walory, szkoda ,
ten minimalistyczny urok nie jest doceniany ,subtelna gra wzroku,
la séduction

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org