niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niech Joanna zrobi was w balona

"korona" wymiata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niech Joanna zrobi was w balona

Zaradność jest dziś cnotą. A tu człek zaradny mało skoro sam znaleźć nie potrafi:)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niech Joanna zrobi was w balona

ZAPRASZAM DO BIURA NA PIŁSUDSKIEGO 75..
TAM DOKŁADNIE POROZMAWIAMY.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niech Joanna zrobi was w balona

Margherita na Piłsudskiego, obok Alk.Świata.
Prawdziwa, włoska pizza, jak ktoś jadł we Włoszech, to ma porównanie jak nie, to niech uwierzy na słowo. Polecam.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niech Joanna zrobi was w balona

Sala OK.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niech Joanna zrobi was w balona

Miałem taką samą sytuację w lutym tego roku. Sprawca uszkodził samochód, uciekł, świadek zdarzenia zdążył spisać nr rejestrac. Zgłosiłem zdarzenie na policję. Do dzisiaj mam problem z wypłata odszkodowania. Ubezpieczyciel sprawcy potrącił 2.100 zł, sprawa jest w sądzie. Tak nasi obywatele postępują. Musiałem ustalać spraqwcę, tak mnie nakazał ubezpieczyciel sprawcy. Dzwiniłem na policja, a tamci mnie wysmieli mówiąc, że są nr rej. policja ustaliła sprawcę i mnie dalej nie powinno dotyczyć ustalanie sprawcy i tego, kiedy policja przesłala raport do ubezpieczyciela.

Samo życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niech Joanna zrobi was w balona

samanti.pl polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niech Joanna zrobi was w balona

mika26 - czekam na info.

Ja składałem reklamację, otrzymałem odpowiedź, że rozliczono prawidłowo, a za 2 dni otrzymałem "Wezwanie do zapłaty" w terminie 7 dni. Brak mi słów i zdrowia do walki z nimi. Osoba, która miała sie odezwac do mnie, jak do tej chwili milczy, może jeszcze nie wróciła z podróży.
Należy zwrócić si e na pismie o udostępnienie informacji na temat rozliczenia CO pracowników spółdzielni. Można domyślać się, jak wygląda ich rozliczenie. Przecież oni potrafią prawidłowo gospodarować energią cieplną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niech Joanna zrobi was w balona

Nie polecam zespołu BOSS byłem na 5 weselach i do kitu ich ta gra, a co najśmieszniejsze to co druga piosnka to wężyki hehe no i czasem płyta się przytnie he . Ale jak wesele w grudniu to wątpię czy dobry zespół znajdziesz :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niech Joanna zrobi was w balona

i mimo że minęło tyle lat nie zapomniałam i wciąż czekam



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org