sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sejmowy ciemnogród

Teraz tak piszecie... Kolejorz wygra i zobaczymy każdy gały wywali i na forum "szacunek wiedziałem że wygrają" a jeśli przegrają "kur^a wiedziałem że przegrają nie umieją grać itp..." Ja ciągle wierz w Lech'a i wiem że są w stanie wygrać. Ciekawe kto z Was jak obstawiał mecz ze Starą damą ?? Ja oczywiście w typowaniu aż taki dobry nie jestem no ale postawiłem 3:2 dla Lecha i co każdy myślał że Juve rozwali Lech'a z 10:0 no i proszę "trochę" się mylili to może żeby nie było takich sytuacji obstawiamy wynik co Wy na to ??

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

W Łomży chamstwo jest na porządku dziennym!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Tajniak skąd wiesz ze donald ma piekarnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Po jego postach to widać i sposobie wysławiania!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Podzielniki, to są podzielniki, jak sama nazwa wskazuje, a nie liczniki. Pisała osoba na tym forum temacie rozliczenia ciepła w ŁSM i Perspektywie. One pomagają przy rozliczaniu, a nie wskazują uczciwie zużycie ciepła. Piszę to na swoim przykładzie. Sąsiedzi pozakręcają podzielniki, mają co roku osczędności a ja z roku na rok mam większą kwotę do zapłaty.

Nic nie rozumiem!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Tak, niech te kaloryfery grzeja. W dzień - letnie, w nocy - prawie zimne. Sprawdzałem kila razy. Nie ma sie co dziwić, że w nocy jest w mieszkaniu zimno. Przez ostatnie dwa dni w ciągy dnia woda z ciepłego kranu leciała "ciepła" - zgodnie z nazwą (osiedle Perspektywy). Tak na nas oszczędzają. Z "ciepłą" wodą należy "coś" zrobić. Płacimy za pobór ciepłej, a w kranu leci prawie zimna.

Brak słów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

4:0 Manchester City tu nie ma co porównywać . Lecha dzieli ogromna przepaść jak i całą nasza ligę , która zero pojęcia ma o piłce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

jeszcze kilka osób będzie za mną i będę tu waszym przywódcą w lomzy balthazar :P

balthazar pewnie szykuje się juz do białegostoku na zakupy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

tajniak- tak mam piekarnie w piekarniku, chcesz to cie zatrudnię, bo już wszystkie inne zaliczyłeś w łomży i okolicach, czego nie trudno jest się domyśleć po twoich postach, nieudaczniku życiowy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Wymóg posiadania lądowiska przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (SOR) określa rozporządzenie ministra zdrowia z 2007 r. Zapisano w nim, że czas transportu osób w ciężkim stanie może wynosić maksymalnie pięć minut od wylądowania śmigłowca. Wiec chcac nie chcac ladowisko musi byc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

^ jako "przywódca" będziesz decydował, którędy będziecie spier.dalać. :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Domain, w następnym tygodniu będę w spółdzielni i zobaczymy co mi powiedzą w tej sprawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Schronisko dla psów w Łomży pilnie potrzebuje elektryka umiejącego naprawić parnik elektryczny . Sprawa jest pilna. Prawdopodobnie spirala powoduje zwarcie. Elektrycy którzy zjawili się w schronisku nie potrafili tego problemu rozwiązać. Tel. 862163183

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

A ja dam 2:1 dla Lecha :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Się odezwał ten co się najbardziej w łomże angażuje :):):):):):)

I powiedział co wiedział .

Od razu ,można w tym co napisałeś franiu wyraźną tęsknotę za rozumem :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

To miasto się wami brzydzi i was się wstydzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

W żelkaznym sklepie najładniuejsze są ):):):):)

Możesz kupić ile kilo zechcesz :):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Byłam tam dwa razy. Za pierwszym razem p. Edyta rozjaśniała mi włosy, wszystko lux, delikatne, cienkie pasemka, dokładnie jak chciałam. Jakiś czas później umówiłam się na upięcie i niestety nie wyszło ładnie. Byłam rozczarowana i to bardzo, tym bardziej, że mówiłam jak chciałabym, aby były zrobione, a została mi zaproponowana inna fryzura, bo dużo klientek i czas (wiadomo jak w sobotę) dodam, że byłam wcześniej umówiona, więc nie powinno to mieć miejsca.
Fryzura była koszmarna :( a pani (Marlena, Milena, czy jakoś tak) nie chciała mi tego poprawić, bo ma następną klientkę ;/ <sic!> Nie było z tą kobietą dyskusji "tak musi zostać, ja już tu nic nie zrobię, tak jest dobrze..."

Po tej sytuacji więcej tam nie zawitałam, zwyczajnie się zraziłam.
Aczkolwiek jak napisałam wcześniej p. Edyta rozjaśnia super ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

szok

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

bardzo dobrze, powinno sie niszczyc i usowac takich jak opisany jes wyżej sprawca tego wypadku. Ważne ze juz został zatrzymany i osadzony i nie bedzie stwarzal niebezpieczenstawa dla innych!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Nie od dziś wiadomo ze nasze ciało potrzebuje naturalnych składników po to aby zachować równowagę organizmu i utrzymywać go w dobrej formie. Coraz więcej osób sięga po produkty na bazie naturalny składników bo doskonale zdaje sobie sprawę o ich skuteczności dzięki procesowi naturalnego wchłaniania i bezinwazyjnej harmonii z naszym organizmem.
Wszyscy znamy lecznicze właściwości niektórych roślin z opowiadam naszych dziadków rodziców. Teraz całą siłę pomocnych właściwości darów natury możesz odnaleźć i cieszyć się skutecznością jej działania na:

www.misklep.pl

Daj szansę naturze rozwiązać swoje problemy. Poradziła sobie dawniej poradzi sobie i teraz – skutecznie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Omijaj fiaty i vito. LT moim zdaniem pewniejszy na drodze od sprintera chociaz konstrukcje sa podobne. Pod wzgledem prowadzenia transit bije niemieckie auta na glowe, tylko moze troche bardziej lubi serwis pod wzgledem "pierdolek" ale tragedii nie ma i konstrukcja i zabezpieczenie przed rdza duzo lepsze niz u niemca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

kasiar90 - mozna wiedziec dlaczego?

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

a wy wszyscy tacy kulturalni jestescie :)
ot co za ku**a naród :)

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

faza hehe bedzie mozna pochodzic bokami hhehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

policja jak go zatrzyma to ostro bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

BLM....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Sanki by mi może humor poprawiły:)
Ale troszkę za wcześnie ten śnieg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród


ja mialem i sczerze polecam, mam kumpla ktory od ktorego biore te perfumki dla siebie i znajomych

sa naprawde swietne, zapach utrzymuje sie dosc dlugo wiec nie jest to zaden bubel.

w porownaniu z FM te kumpla 20ml'trowki wydaja mi sie lepsze poniewaz maja duzo przyjazniejsze opakowanie, mozna dac komus na prezent, FM zas sa troche szpetne.

ostatnio wzeielm rowniez dla swojej kobiety, jest bardzo zadowolona poniewaz moze je nosic wszedzie ze soba i zmieniac zapach dosc czesto :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Będzie fajnie a te lądowisko to gdzie będzie na tym parkingu pod wjazdem czy jak ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

200zł i naprawię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Bóg daje dzieci :):)

Daje i na dzieci :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

jajco



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

hi hi

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Na 90% przebicie na obudowę ze spirali. Kombinowanie nic nie da, przepali się
... spiral za krótka, za duża temp.itp Jeżeli byli u państwa elektrycy na pewno doradzali taką wymianę. Taki parniczek może działać od zaraz jeżeli ktoś wezmie odpowiedzialność za porażenie prądem przy obsłudze... Ew sprawdzić izolację, bezpieczniki (może dodatkowy sprzęt podłączony?)Tyle kiedyś wpadne jak czas pozwoli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

kto co wie na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

do pierdla ich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

chłopacy z osiedla barbórka handlowali koksem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

dopalaczy niby nie ma........a jednak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Naprawa prosta tylko post głupi - naciągający aby pisać. Pa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

hi hi...
widze spielas sie troszeczke...
a wiec...
moje przyrodzenie napewno nie jest murzynskie bo moj siusiak i torebka sa rasy polskiej naszej bialej. i zapewniam cie ze kamasutre napewno bym przestudiowal bez problemu bo pewne ekscesy fizycznie milosne mam juz za soba...
pozdrawiam gosci unikatu :D


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

No i znalazła swoja swojego :):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Witam! Gdzie kupie w Łomży szorty na basen ?????

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Na bernatowicza lub na małachaowskiego szukaj w sportowy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Chyba kocham te forum :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

bandytaaa22 a Ty z policji.? Czy przesłuchujesz kogoś na forum.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

szperek ze zdrojowej??? hahaha i cytrus z olszyn ???

szperek RAPER ?AHAHAHAH GDZIE WY SIE RODZICIE ;d



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Obok szpitala, nie na żadnym parkingu.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Nie wiecie czy w Hattricku lub gdziekolwiek indziej będzie można obejrzeć ten mecz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

A ja polecam OSK ziko ; )) profesjonalnie.!

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

nie, żebym się na tym jakoś dobrze znał, ale...
"o" o które się wszystko rozbija w powiększeniu wygląda inaczej niż pozostałe "o", więc raczej wykluczyłbym tu działanie "osób trzecich".
Oczywiście mogę się mylić. Trzaba by zapytać autora zdjęcia.
Heh..., pewne jest jedno, przyciąga wzrok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

A ten szperek to nie ten co na taboreta dissa napisal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

niestety w jednym miejscu nikt .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Jako były kursant Pana Zdziska także polecam osk ZIKO. Zaglądajcie na stronę tego ośrodka - www.ziko-jazda.pl . Na egzamin poszedłem bez żadnego stresu, oczywiście zdałem za pierwszym razem w godzinach szczytu. Wieloletnie doświadczenie Pana Zdzisława dało rezultaty przy dokładnej i co najważniejsze bezstresowej nauce :)) Jak najbardziej POLECAM ten ośrodek:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

czy ktos orientuje sie jak ksztaltuja sie ceny kawalerek w lomzy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Tylko Transporter. 18 się zmieści!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

wynająć? kupić? ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Chciałam poinformować, że w Grubym Benku jest NAJGORSZA pizza jaką kiedykolwiek jadłam. Ciasto jest jakby niedopieczone, zupełnie bez dobrego smaku, ser również. Naprawdę nie polecam!

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Ja nie wiem o co nie którym chodzi ;/ Szperek może jest znany ale co on tworzy ? Bragge? A ma jakieś osiągnięcia w rapie że ją tworzy ? Chyba nie więc co to za twórczość . Nic nie mam do niego lecz widać że dostał dissa na swoje zaczepki że " nikt go nie zdissuje " Czekam na jego odpowiedź .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

hahahaha szperak jaki gangster teraz o ludzie sodoma gomoria ;)))))))))))
po co te disy piszecie ,blaha fpysk i po sznurku :P

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

juz nie raz spotkałam się z taka opinią o ekspedientkach w tym sklepie ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

GRUBY BENEK NAJLEPSZY NA ŚWIECIE A TY CHYBA PIZZY NORMALNEJ NIE JADŁEŚ"AŚ

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Benek ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Benek rządzi:) Ty chyba samku nie czujesz że tak gadasz....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Pizza bardzo smaczna, ciasto prawie jak domowe. Tylko te sosy jakieś takie trochę bez smaku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

tyle opinii za i jedna przeciw, m oze kolezanko masz cos nie tak ze smakiem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

kiedy odbywaja sie treningi i gdzie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Rozważania można pociągnąć jeszcze dalej. Do chwili obecnej historycy (nawet ci z Białegostoku) nie potrafią dać jasnej, klarownej i wyczerpującej odpowiedzi, dlaczego w 1919 roku, Piłsudski pozbawia Łomżę - miasto gubernialniane, posiadające niezbędne zaplecze urbanistyczne, funkcyjne i logistyczne, a przede wszystkim bogatą, wielowiekową mieszczańską tradycję, prawa do pełnienia funkcji stolicy wojewódzkiego. Białystok w tym czasie na dobrą sprawę dopiero się buduje (ówczesne ministerstwo infrastruktury planuje budowę dworca kolejowego z prawdziwego zdarzenia, na co bardzo naciska marszałek:))).
Mimo to właśnie on stanie się siedzibą władz województwa podlaskiego. Czyżby strach, iż wpływowi i eminencyjni łomżyńscy włodarze byliby zdolni wypromować Dmowskiego i Endecję na poważnego konkurenta PPS-u?

I taki jeden malutki artykulik...
http://wolnomularstwo.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=285&Itemid=45

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Czy ktoś wie dlaczego ten bank oszczedza na kasjerkach, bo dzisiaj czekałem na wypłatę ponad pół godziny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmowy ciemnogród

Widze że znów temat powrócił na lomzynskie forum. Więc wypowiem się ponownie w tym temacie, myślę że Tomek mimo swoich wad które posiada jak każdy człowiek jest badziej spoko i prawym koleżką niż ci PSEUDOraperzy z pod Łomżynskich wiosek. PROSZĘ ADMINA O USUNIĘCIE DISSA NA TOMKA (ps TABORETA ponieważ lokalna społecznośc RODOWITYCH Łomżan z pokolenia na pokolenia nie życzy sobie żeby jakis CHAM oderwany od wideł dissował na naszego człwowieka. Ci którzy znają Tomka (Taboreta) może wiedzą jaki on jest a nie jest doskonały jak każdy bo nikt nie jest Panem Bogiem "THOREM" ale mimo to nie pozwolę na to żeby ktoś publicznie poniżał człowieka słabszego od osób dissujących na niego. TAK WIĘC STAJĘ W OBRONIE TZW Taboreta ponieważ uważam go za bardziej prawilnego ziomka niż was Cytruski i Szpeki, czekam dalej na diss a na whiteboy'a mam nadzieję że jest wiecej osób takich jak ja w łomży którzy poprą moją inicjatywę niż przyłączanie się do lamusów pesudodissujących na chłopaczka który wam nie odpowie. Życzę wam tego lamusy SZPEKI I CYRUSY żeby kiedyś wasze dzieci były wyśmiewane poniżane kopane uważane za frajerskie pochodzenie chociaż Tomek ( Taboret w najmiejszym calu nie przypomina was bo jest bardziej w pożądku niż wy) on wyróżnia się tym od was że on ma MÓZG) wy którzy poniżacie osobę słabszą od was która może czasem nie ma poparcia nie wiem w szkole być może) nie różnicie się dla mnie niczym od papierków laKmusowych które zmieniają kolor na potrzeby doświadczeń. Nie życzę sobie i myślę że większość NORMALNYCH osób z tego forum nie życzy sobie tego samego aby kto kolwiek walił swoje popisówki na człowieka od was słabszego psychicznie, nawet nie wiecie co cxzynicie. Może i jes słabszy psychicznie od was ale uweżcie mi na słowo za tym chłopakiem jest większoć społeczności niż za wami PSEUDOrapeki. Nawet nie wiecie co to prawdziwy diss. Wasz diss polegał na tym żeby się wypromować? Np, na śmiar.......ę co wy wiecie o rapie o hip hopie? To nie polega a tym żeby zadissować na kogoś kto wam nie odpowie!!! Zadissujcie na prawdziwe ekipki typu Dix37 czy PZWN lub Hg. Jesteście bandą zwykłych lamusków. Mam nadzieję że będzie więcej dissów na was niż na Tedego pa do zobaczenia w krótce na koncercie. Tak wogóle to pozdrowienia od stolicy wkrótcce usłyszy o was (szperku i cytrusie) cała Polska za tego dissa na Tomka, pomimo że go nie znam. Ale uwieżcie mi najlepsze ekipy rapowe już was wyśmiewają znający sytuację w łomżynskiej sceny. Do zobacznia w krótcce u was mieście!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org