piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jakoś inne te wiadomości

Do konopandziaa
Mądry głupiemu zawsze ustąpi i to właśnie czynię. Posty piszę na różne tematy. Zacznij leczyć swoje kompleksy.
Pięknie pozdrawiam i przesyłam specjalnie dla Ciebie gest , który wszyscy znają a Ty na niego bardzo zasługujesz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakoś inne te wiadomości

na prawych tylnych drzwiach miał pewnie jakąś reklamę bo zasłonili szkoda tak to każdy by wiedział kto to był jaką firmę miał ewentualnie i by miał ciężko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakoś inne te wiadomości

Wiadomo że to taxówkarz. Rodzina poszkodowanych pewnie bedzie sie mscic za to że nie udzielił pierwszej pomocy. Srogie będą konsekwencje tej ucieczki. I tak policja wie dokładnie kim jest ten sprawca...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakoś inne te wiadomości

Za recepty z tego co się orientuję, chyba nikt nie bierze kasy, więc łaski nie robi:)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakoś inne te wiadomości

w nowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakoś inne te wiadomości

Miałeś wypadek Ty lub ktoś z Twojej rodziny lub znajomych..?
Masz zamiar walczyć o odszkodowanie lub zadośćuczynienie..?

Nie będę Ci radzić kogo wybrać bo wybór nie jest mały - powiem Ci kogo NIE WYBRAĆ by nie paść ofiarą oszustwa.. Po traumatycznym przeżyciu uważam że moim obowiązkiem jest ostrzeganie ludzi, potencjalnych "klientów" pewnego pana ..

Zainteresowani niech podzadzą namiar np adres mailowy, odpiszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakoś inne te wiadomości

Byłem dziś w sklepie zoologicznym w Łomży przy Katedrze na ul.Dwornej i oczarowałem się papugą Nimfa. Piękna , kolorowa przyjazna człowiekowi. Czy ktoś może ma taką papugę lub ma ją znajomy to proszę o kilka słów jak utrzymanie takiego ptaka wygląda życiowo. Rozpatruję kupno kupno papużki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakoś inne te wiadomości

GNIDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakoś inne te wiadomości

No trochę więcej;))))

http://senegalki.papuzki.webd.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org