sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jakim wykształceniem legitymuje się pan Gwiadowski ?

Ale przynajmniej teraz możemy się domyślać kim jest lotos - to pewnie jedna z pań która odeszła i teraz zamiast pracować (czyżby brakowało klientów?) siedzi na tym forum i psuje opinie innym. Szkoda że tacy ludzie funkcjonują w naszym społeczeństwie wywołując niepotrzebne konflikty. Przy okazji lotos - czytaj ze zrozumieniem, Angelika przekonała się na "własnej skórze" co znaczy, że była klientką, naprawdę trochę inteligencji i czytania ze zrozumieniem.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim wykształceniem legitymuje się pan Gwiadowski ?

a widziales jekies, dzisiejsze?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim wykształceniem legitymuje się pan Gwiadowski ?

bezpretensjonalne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim wykształceniem legitymuje się pan Gwiadowski ?

nie wiem czy kiedykolwiek zdobedziesz to wiadomosc?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim wykształceniem legitymuje się pan Gwiadowski ?

antek przetlumacz, bo cos nie moge sie skupic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim wykształceniem legitymuje się pan Gwiadowski ?

Szanowny Panie Armagedon 112 i szanowna właścicielko salonu o którym mowa.
Jeszcze wczoraj gdy czytałam wszystkie komentarze na w/w temat miałam w sobie uczucie współczucia dla "pokrzywdzonej".Jednak dziś kiedy zorientowałam się, że Pani osobisty chirurg ze szpitala MSWiA w Warszawie potrafi ośmieszać i drwić z Pani byłej pracownicy (za pani zgodą jak sądzę) uważam, że wszystko co tu piszą i komentują w sposób negatywny jest prawdą. Jak ów doktor ośmiela się krytykować kogokolwiek na tym forum i stawać w obronie swojej ukochanej skoro sam pozwala sobie na tak płytkie i prostackie zachowanie???Jeśli ktoś jest zainteresowany tym o czym piszę niech zerknie na post gdzie ktoś pyta o panią Izę z salonu na Małachowskiego. W tym właśnie poście padają jeszcze w sierpniu głupie uwagi i drwiny skierowane pod jej adresem, pod którymi podpisał się nasz wielce wykształcony, kulturalny i "publiczny" dr Patrick. W dodatku kilka dni temu chyba znowu naszła go jakaś refleksja związana z tym postem bo postanowił znowu sobie pokpić. Jak pan śmie?I pan podaje się za lekarza który pomaga ludziom?za osobę która jest oburzona wpisami na temat "nierobiącej nikomu krzywdy" osoby?Oboje jesteście fałszywi i na poziomie pozostawiającym wiele do życzenia. Do tego chcę pana poinformować iż ośmiesza pan swoją osobę i profesję którą rzekomo pan wykonuje.Nikt z takim wykształceniem nie pozwoliłby sobie na równie idiotyczne wpisy.Ciekawa też jestem jak na wieść o pana idiotycznym zachowaniu zareagowaliby pana szefowie? Podał pan tak dokładne namiary na miejsce pracy że nie zdziwiłabym się gdyby pani Iza zdecydowała się powiadomić ich o tym.O ile oczywiście prawdą jest to kim pan jest.Swoim zachowaniem chciał pan ośmieszyć kogoś kogo na dodatek pan nie zna a ośmieszył pan siebie i utopił w pomyjach szefową salonu, w której niewinność mam nadzieję nikt już tu nie uwierzy.

FAMA
P.S.
forumowiczów przepraszam za ten wywód ale moje zbulwersowanie osiągnęło właśnie apogeum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim wykształceniem legitymuje się pan Gwiadowski ?

wlasnie chce dla dziewczyny :) zeby nie marzla nocami :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim wykształceniem legitymuje się pan Gwiadowski ?

ANKA318 PILNUJ CHOPA W DOMU A NIE NA SZKOLENIA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim wykształceniem legitymuje się pan Gwiadowski ?

Z!O!S!T!!A!J!E

~Z~~O~~S~T~~Ą~J~~Ę !~!

OVER !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim wykształceniem legitymuje się pan Gwiadowski ?

no mam nadzieję, że nam sie "inteligent" nie spłoszy... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim wykształceniem legitymuje się pan Gwiadowski ?

ja maluje na okra,glo..bez wyjatku

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim wykształceniem legitymuje się pan Gwiadowski ?

guzik prawda, powiedz mi :kto ma zaufanie do internetu?????no kto???
cwaniak z ciebie, bo nigdy nie placisz!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim wykształceniem legitymuje się pan Gwiadowski ?

Witam, Poszukuję w/w księgi inaczej zwaną Księgą Królowej Saby, jest to bardzo stara księga, jednakże nigdzie nie mogę jej znaleźć.Zależy mi na oryginalnej treści-wierszowanej nie tłumaczonej (opisowej). Z góry wielkie dzięki za każdą konkretną odpowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim wykształceniem legitymuje się pan Gwiadowski ?

mnie chyba jeszcze na swiecie nie bylo...
jak ona taka stara...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim wykształceniem legitymuje się pan Gwiadowski ?

nie zadawałabym tutaj tego pytania jeśli uprzednio bym nie szukała.., będę wdzieczna jak przypomnisz sobie skąd sciagnales...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim wykształceniem legitymuje się pan Gwiadowski ?

ayla ja też szukałem ale nic nie znlazłem, jak będziesz coś miała daj znac konrad234561@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim wykształceniem legitymuje się pan Gwiadowski ?

Fiku

feromony! nie freomony :)


Profesor

Pot nie ma nieprzyjemnego zapachu, nie jest intensywny, w większości składa sięz wody (99%) to bakterie rozkładając substancje, które z nas "wychodzą" tymi gruczołami zostawiają nieprzyjemne pachnące przemiany materii. Bakterii na owłosionych miejscach jest więcej, to dla nich raj. Ciepło i mięciutko. Nie goliłęś nigdy to i nie wiesz o czym mówi lauracrow1.

zainteresowana01

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim wykształceniem legitymuje się pan Gwiadowski ?

tak wlasnie znalazlam cos w necie o ksiegach sybilinskich, ale tutaj wchodzi w sklad kilka Sybilli jakichś, sama pogubiłam sie ktora jest prawdziwa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim wykształceniem legitymuje się pan Gwiadowski ?

Je me fous -to znaczy mam cie gdzies,



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org