sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ciekawe pytania radnego Grzymały

Zjedz suchara



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciekawe pytania radnego Grzymały

po co ci gitara?
przecież masz internet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciekawe pytania radnego Grzymały

hahaha właśnie, po jaki wał zakładać taki temat, na który w ciągu kilku sekund można znaleźć 314290423 odpowiedzi?

Dla samego założenia tematu, tak? ADRENALINA hahah?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciekawe pytania radnego Grzymały

Do mnie też przynosi tylko awizo, to że ma wiele takich przesyłek i wszystkich nie da rady zabrać , to ja rozumiem, ale dlaczego na awizo jest napisane że nikogo w domu niebyło jeśli zawsze ktoś jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciekawe pytania radnego Grzymały

a dupe też golicie ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciekawe pytania radnego Grzymały

pracuje sie w pocie czoła ,płaca nie adekwatna do pracy, istny wyzysk,ludzie niepelnosprawni, muszą tak samo pracowac jak w pelni sprawni pracownicy,mało kto się skarży,bo każdemu zależy na pracy i godzą się na poniżanie przez przełożonych i szefostwo.szacunek dla pana JAKUBOWSKIEGO,tylko on jeden potrafi zrozumiec innego czlowieka i czasem poda pomocną dłoń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciekawe pytania radnego Grzymały

Można . W Wydz, Kom. Koszt około 1000,00 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciekawe pytania radnego Grzymały

Oczywiscie Zostan :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciekawe pytania radnego Grzymały

najwiekszy dystans od miejsca zamieszkania do pizzerii jest 5 km, i jego nalezy przestrzegac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciekawe pytania radnego Grzymały

Ja właśnie piszę Ci o tej na szybę, zresztą na alledrogo jest tego pełno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciekawe pytania radnego Grzymały

myslalam, ze sie posypie, a tu nic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciekawe pytania radnego Grzymały

starbucks... kolejny, znany z amerykańskich filmów, kapitalistyczny nowotwór trawiący mózgi i niszczący trzustki ku uciesze drobnomieszczańskiej ciemnoty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciekawe pytania radnego Grzymały

Tak naprawdę szkoda, że w społeczeństwie funkcjonują tacy ludzie jak wciąż ośmieszajacy się armagedon112. Nie apeluję o inteligencję, bo tutaj jej nie ma. Rycerzu, wybierz sobie o obrony mniej podziurawioną cnotę, i nie mam tu na myśli lekarskiego pojęcia błony dziewiczej. Zresztą jest takie polskie powiedzenie, że prawdziwa cnota sama się obroni. A tutaj na pewno nie mamy z nią do czynienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ciekawe pytania radnego Grzymały

śLeDcZy ma racje jak bedzie sie popuszczalo wszystkim to sie rozbestwia i nic z tego nie bedzie a czy to maz czy brat czy syn jeb.... mnie to niech sie martwi on sam krótko mowiac mam wyj....ane na to :))




"Jak masz miękkie serce, to musisz mieć twardą dup....."

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org