czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lepiej być posłem czy prezydentem???

graj tam na górze i organiuzuj fajne sztuki do zagrania......................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lepiej być posłem czy prezydentem???

Chciałabym się spytac czy może ktoś wie czy w Łomży można kupic jakieś naklejki na ubrania, lub zrobic jakiś własny nadruk na koszulce. Z góry dziękuje za odpowiedź. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lepiej być posłem czy prezydentem???

zadziwiające z jaką łatwoscią niektórzy robią z siebie idiotów i przy tym uważają że są zabawni-tak to do Ciebie szczebiotka!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lepiej być posłem czy prezydentem???

kolejna cenna pomoc, dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lepiej być posłem czy prezydentem???

o rany julek :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lepiej być posłem czy prezydentem???

w Rogiennicach jest dobry lakiernik. Sam robiłem tam samochód po stłuczce. Nie zdarł ze mnie a i efekt gwarantowany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lepiej być posłem czy prezydentem???

Mam pytanko jak wygląda PZP, gdyż przejrzałam to forum i niemoge tego znaleść. Prosze o odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich kandydatów i życzę powodzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lepiej być posłem czy prezydentem???

a Ja polecam osobiscie Kubusia, jakos do tej pory z4 autami nie mialem żadnych problemów u niego

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lepiej być posłem czy prezydentem???

Dobrawko, jak możesz, mając wyższe wykształcenie, podawać książkę Dawkinsa jako dowód negujący istnienie Boga? W dodatku, "racjonalnie i naukowo". Jeżeli uważasz że, Bóg jest czymś co można ująć w jakieś ramy, naukę, czy racjonalizm, to gratuluję. Mogę podać Ci tytuły książek, oraz pisarzy znacznie przewyższających Dawkinsa, którzy w swoich książkach niejednokrotnie podkreślają i odwołują się do Boga. Proponuję Ci, przeczytać również inne książki. Dlaczegóż to, jedna książka, przez kogoś napisana, miałaby przewrócić mi w głowie? Posiadam ową książkę, lecz jeszcze jej nie czytałem. Ale nie przypuszczam, aby przewróciła mój świat. Zresztą, mam więcej książek, aniżeli biblioteka w Łomży, i dużo czytam. Również "świadkowie", niejednemu przewrócili w głowie. Ze mną też próbowali, przez cały rok, w końcu dali za wygraną. Po prostu, przedstawiali sprzeczne ze sobą argumenty, niekiedy wręcz śmieszne. Ale, niejednego przekabacili.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lepiej być posłem czy prezydentem???

Ciężko się z tym pogodzić ale Pan zawsze zabiera dobrych ludzi będzie nam go brakowało ............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lepiej być posłem czy prezydentem???

"każda wiara, dzięki jej kapłanom, z wiekami ulega zwyrodnieniu. Modyfikowana przez tychże kapłanów, dla ich wygody. O życiu w ubóstwie i czystości, lepiej nie wspominać."

kalam, no właśnie.. więc wytłumacz mi.. jak obwieszony złotem, żyjący w luksusach pajac, traktowany jak jakiś nadczłowiek, może się wypowiadać o życiu w ubóstwie i uczyć ludzi jak być chrześcijaninem?
Czysta hipokryzja.. mnie to wręcz obrzydza..

"Śledząc to forum, wielokrotnie napotykałem, wyśmiewcze i obraźliwe wypowiedzi Paplika, pod adresem katolików."

a ja spotkałam się również z wyśmiewawczymi i obraźliwymi komentarzami katolików pod adresem ateistów..

"Lecz do k-nędzy, niech mi tutaj, ktoś bezstronny, przytoczy wypowiedzi Paplika w których, natrząsa się i wyśmiewa z wierzących żydów i muzułmanów. Nie mogę pojąć jak można, zwalczać, obrzucać epitetami, inwektywami, jedną grupę wierzących."

nie żydzi i nie muzułmanie uczą religii w naszych szkołach.. masz odpowiedź..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lepiej być posłem czy prezydentem???

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lepiej być posłem czy prezydentem???

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lepiej być posłem czy prezydentem???

zboczeńców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lepiej być posłem czy prezydentem???

u tego złodzieja za prymą nigdy w zyciu. To partacz, a nie lakiernik szkoda czasu i pieniędzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org