czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Idol pokolenia Tu-154. Zdrajcy narodu Polskiego nałożyli prawicy kaganiec.

Paplik jeśli w wyborczej napiszą ,że pewien meksykanin widział ufo to nie uwierzysz.
Jeśli następnego dnia w New York Timesie i w meksykańskiej prasie,telewizji,radiu to samo podadzą wtedy już uwierzysz?Skoro tyle publikacji i wszyscy o tym samym piszą ,mówią.

I pomimo ,że miesiąc później wyda się ,że to ściema dalej będziesz ufał takim gazetom czy w końcu zaczniesz logicznie myśleć?


Racjonaliste przestałem czytać od kilku miesięcy.

Dobranoc.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idol pokolenia Tu-154. Zdrajcy narodu Polskiego nałożyli prawicy kaganiec.

a co ty po gimnazjm chcesz robić człowieku chociaz zawodówke skończ jesli nie chcesz matury i to juz zawód gwarantowany



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idol pokolenia Tu-154. Zdrajcy narodu Polskiego nałożyli prawicy kaganiec.

bez wyksztalcenia ,tez mozna samodoskonalic sie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idol pokolenia Tu-154. Zdrajcy narodu Polskiego nałożyli prawicy kaganiec.

Kontaktu nie mam, ale widziałem na dworcu, przy stanowisku spod którego wyjeżdżają autobusy na Warszawę, na słupku naklejone ogłoszenie z numerem. KEdyś...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idol pokolenia Tu-154. Zdrajcy narodu Polskiego nałożyli prawicy kaganiec.

A co oferuje pub pod ratuszem poza spożywaniem alkoholi ???Będą jakieś atrakcje ? można będzie w nim zagrać w piłkarzyki czy zobaczyć mecz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org