czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przewodnicząca rady o zarobkach!

albo gadu gadu: 2997766

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewodnicząca rady o zarobkach!

Z checią bym cię zabrał gdziekolwiek :*

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewodnicząca rady o zarobkach!

no właśnie wyszumią sie i w trakcie mówią ze się bawić nie umiemy nie wiemy co dobre a później szukają porządnej ;p


sporo takich ale coz tacy zawsze sie znajda, tylko po co wypominac najpierw ze żelazna dziewica a pozniej szukac ideału porządności



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewodnicząca rady o zarobkach!

Ja pier... po co się wpiep...acie, jeśli jesteście ograniczeni tylko do stukania tymi krzywymi palcami w klawiature z wytartymi literami? Jęsli nic nie wiesz jeden z drugim to się w ogóle nie odzywaj, bo aż mnie mdli, kiedy czytam te wasze mądrości. Zamiast wziąść się do roboty, to siedzą takie piździelce. Zero pojęcia macie, zero z minusem. Oby tacy wiginęli....
DZIĘKI ZA NAMIARY TYM LUDZIOM, KTÓRZY IDĄ Z POSTĘPEM W KOSMETOLOGII, A NIE JAK RESZTA MYJĄ SIĘ SZARYM MYDŁEM Z NAPISEM "JELEŃ"..,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewodnicząca rady o zarobkach!

w jajku znasz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewodnicząca rady o zarobkach!

Myślę, że zrobi to większość lakierników w Łomży... nie trzeba specjalistycznej firmy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewodnicząca rady o zarobkach!

ajj, ludziee.. Wpadnij a zobaczysz. Mi się spodobało, więc chodzę, a komuś innemu może się nie spodobać, wpadnij jutro na trening to zobaczysz jak to wygląda ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewodnicząca rady o zarobkach!

fajny pomysł, ale chyba już za dużo restauracji... chyba, że dostaniesz dofinansowanie i gulasz będzie za 6zł jak w olsztynie:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewodnicząca rady o zarobkach!

tam gdzie był

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewodnicząca rady o zarobkach!

baza WZGS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewodnicząca rady o zarobkach!

super klimacik

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org