czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zrubmy strajk generalny, zablokujmy fszystko! Jutro cała polksa wyćmy na ulicę!

zerknij w ten link http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-to-MP3-Converter.htm

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrubmy strajk generalny, zablokujmy fszystko! Jutro cała polksa wyćmy na ulicę!

witam.również polecam dr Chomącik.niektórzy lekarze wypisują recepty nawet często bez badania,ta pani dr zna sie na tym co robi i co najważniejsze, ma podejście do dzieci.trochę byłam zdziwiona że mojej córce(wtedy ok 2letniej) przepisała sporą ilośc leków, ale najważniesze że pomogły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrubmy strajk generalny, zablokujmy fszystko! Jutro cała polksa wyćmy na ulicę!

apel skierowany jest do Wacka! nie potrzebnie n'a mnie wyczekujesz przed domem n'a ulicy.wiesz dobrze tak jak ja,ze nie pasujemy do siebie.malo tego,ze jestem od ciebie starsza mam duzo pracy to jeszcze musze tolerowac twoje chamskie zachowanie, prosze nie czekaj,n'a pewno spotkasz lepsza daiewczyne,ktora odda ci przysluge za przysluge,i o ciebie zadba



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrubmy strajk generalny, zablokujmy fszystko! Jutro cała polksa wyćmy na ulicę!

Nie kumam związków homoseksualnych...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrubmy strajk generalny, zablokujmy fszystko! Jutro cała polksa wyćmy na ulicę!

Wacek,wiem,ze jestes sierota, dlatego wybacz mi ze tak nieelegancko ,odzywam sie

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrubmy strajk generalny, zablokujmy fszystko! Jutro cała polksa wyćmy na ulicę!

Gdy Jasia jeszcze nie było w szkole pani mówi do dziewczynek:
- dziewczynki jak Jasiu przyjdzie i będzie brzydko mówił wychodzimy.
Jasiu wpada do klasy taki zdyszany i mówi:
- proszę pani, proszę pani po drugiej stronie burdel budują
Pani:
- dziewczynki wychodzimy.
Jasiu:
- gdzie kur*y, dopiero fundamenty stawiają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrubmy strajk generalny, zablokujmy fszystko! Jutro cała polksa wyćmy na ulicę!

szczekal jakis kolo mego domu,moze to ten?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrubmy strajk generalny, zablokujmy fszystko! Jutro cała polksa wyćmy na ulicę!

Mąż wyjechał w delegację, a żona postanowiła zrobić mu niespodziankę i kupiła nowiutką szafę do ich wspólnej sypialni.
Przyjechała ekipa, zmontowała szafę.
Po jakimś czasie obok domu przejeżdżał tramwaj i szafa się złożyła.
Zdesperowana kobieta dzwoni do firmy i tłumaczy co się stało. Przyjeżdża ekipa montuje szafę i dzieje się tak kilka razy.
Przy kolejnym razie kierownik ekipy monterskiej mówi:
- Wie pani co, muszę wejść do szafy i zobaczyć od środka co się dzieje.
Wchodzi do szafy. W tym momencie wraca mąż i wchodząc do sypialni krzyczy z zachwytem:
- Kochanie cóż za wspaniała szafa. I otwiera drzwi od szafy, a gość ze środka:
- Wal pan w ryj, bo i tak nie uwierzysz, że na tramwaj czekam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrubmy strajk generalny, zablokujmy fszystko! Jutro cała polksa wyćmy na ulicę!

byłam ostatnio na weselu w nowej sali" biała dama" - było wspaniale,polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrubmy strajk generalny, zablokujmy fszystko! Jutro cała polksa wyćmy na ulicę!

DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA MILE SLOWA NAPISANE O OSOBIE MOJEGO BRATA..POZDRAWIAM SERDECZNIE I DZIEKUJE ZA WSZYSTKO.
JUTRO O GODZINIE 11 RODZINA I JEGO PRZYJACIELE BEDZIEMY TOWARZYSZYC MU W OSTATNIEJ DRODZE .

MOGA PRZYJSC NAWET WROGOWIE .... Z CIEKAWOSCI.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org