środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jerzy Urban: głosowałem na PO

Nikt mnie nie bije ..
Nie o to chodzi ..
Ale dziękuje za pomoc..
Odwiedziłam policję i anonimowo spytałam sie o rózne fundacje opowiadając swój problem. Dali mi nr agencji i naprawdę takie, które są w stanie mi pomóc :)

A co do waszych głupich komentarzy .. Gdybyście przeżywali to co ja to byscie ryczeli po nocach :P

A u czyć to ja sie ucze.. zapewnie cie że mam lepsze oceny na swiadectwie niż ty miałeś, masz i bd miał :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jerzy Urban: głosowałem na PO

Hahahahaha... Dobitne.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jerzy Urban: głosowałem na PO

hmmm może być i wynajem nawet lepiej bo po co pózniej mi ta butla:) jak ktoś wie konkretnie to też bym była wdzięczna :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jerzy Urban: głosowałem na PO

Oczywiście.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jerzy Urban: głosowałem na PO

Samochody najtańsze są z południa Polski , po powodziowe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jerzy Urban: głosowałem na PO

NAWET NIE CZYTAM WASZYCH WYPOWIEDZI . KONKURENCJA JEST ZJAWISKIEM WOLNEGO RYNKU , DEMOKRACJI. DLACZEGO TERAZ WAS TO UWIERA. WIĘKSZOŚĆ Z NAS CHCIAŁA WOLNOŚCI, DEMOKRACJI ALE NIKT SIĘ NIE ZASTANAWIAŁ CO TO ZNACZĄ TE SŁOWA , A TERAZ JUŻ WIEMY.NIE DAWNO BYŁY MARZENIA O WOLNOŚCI I O TZW. ZACHODZIE , NO MAMY WOLNOŚĆ I ZACHÓD. TYLKO WSZYSCY ZAPOMNIELI ŻE NA DOBROBYT TRZEBA ZAPRACOWAĆ I KONKUROWAĆ Z INNYMI. MAMY CO CHCIELIŚMY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jerzy Urban: głosowałem na PO

WITAM

dzisiaj odmowilem przyjecia mandatu karnego na dosc sporo kwote. i mam pytanie czy ktos mial stycznosc z odmowa mandatu? czy trzeba podpisac przy funkcjonariuszu jakies dokumenty stwierdzajce odmowe przyjecia mandatu, wspomne tylko ze Pan policjant spisal dane do swojego notesiku i oddal dokumenty mowiac tylko ze ktos przyjdzie spisac zeznania? czy mam czekac teraz na wezwanie do sady grodzkiego czy uszlo plazem i dostalem tylko pouczenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jerzy Urban: głosowałem na PO

Sądu Grodzkiego to już dawno nie ma ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jerzy Urban: głosowałem na PO

Tylko AVG 8.0 niema lepszego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org