środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TYLKO CHRZANOWSKI!

Niestety, piesek nadal szuka domu, jutro niestety trafi do schroniska :((, nie możemy dłużej trzymać jej w pracy, a straciliśmy nadzieję, ze ktoś ja weźmie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

sam P#a#p#i#e#ż sie w grobie przewraca jak to czyta z góry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

ladny film i miasto



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Bylibyśmy bardzo wdzięczni, gdyby ktoś znalazł się. Już kilka dni przemycamy szczeniaczka w pracy, a nie jest to proste. Szkoda jej, bo jest ładna i mądra, zasługuje na normalne warunki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

cenkju baltazar



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

To był policjant przebieraniec no i statystyka wykrywalności się poprawiła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Monachium brzydkie ?????? Super miasto, czyste i bardzo dobrze skomunikowane, nawet śmierdzący Paryż się do niego nie umywa imo.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Jak będę przechodził obok takiej szkółki to tyż.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

lub prosciej: wrzucasz zdjecie na tinypic.com

dla przykladu takie zdjecie:




kopiujesz taki link z takiego pola (twoj link bedzie inny) i po klopocie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Do nubiry coś mam, ale nie wentylator. Takie rzeczy mi nie schodziły i nie sprowadzałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Taak, liczba publiczności nie była zachwycająca, w porywach do 80 osób, smutne...
Za to, kto był - nie żałuje :) Koncerty świetne i rozgrzewające w ten zimny wieczórrr
A na przyszłość może więcej plakatów i info w mediach powinno się znaleźć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

spoko lokal,zawsze jak jestem w lomzy to tam zapadam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Dobrze to on może gałe obrobi. A za porzadny tatuaż to trzeba porządnie zapłaćić wszędzie czy to łomża czy wa-wa, i dopuki buraki tego nie pojmiecie będziecie dalej robić tandetne tatuaże za 100-200 zł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Kylle88, chwali Ci się, że osobiście postarałaś się o dom dla psiaka. Nie mów jednak, że w łomżyńskim schronisku miałby źle. Oczywiście to nie to, co własny dom, ale u nas krzywda z ludzkiej ręki mu nie grozi (akcja z uspaniem po dwóch dniach to jakiś kosmos). Widocznie nie widziałaś innych schronów. Na pewno słyszałaś o Paluchu - imprezy, ogromne pieniądze, które idą na to miejsce, akcje z gwiazdami show biznesu i co? A no to: http://www.dogomania.pl/threads/138865-Psy-i-koty-w-potrzebie-PALUCH-bezpodstawny-atak-czy-okrutna-rzeczywisto%C5%9B%C4%87
A mówią, że tam taki luksus, prawda? Cud, miód, malina. Jeśli temat Cię zainteresuje to poszukaj o innych schroniskach - przy niektórych nawet Paluch się chowa. I nie mów proszę, że nasze schronisko jest złe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

" Wszyscy na mecz!" szanuję Twoje posty i zaangażowanie na rzecz klubu. Z wieloma argumentami mógłbym się nawet zgodzić. Niepokoi mnie jedno, że Ty czy Twoi koledzy starają się zarażać każdego do przychodzenia na mecze, a wejdzie jeden taki lukasz432 i narobi więcej szkód niż dobrego. Określenia "won do Białegostoku" nie brzmią zachęcająco.
Nie byłem nawet na jednym meczy ŁKS gdy grał w II lidze, zacząłem uczęszczać na mecze dopiero po spadku, gdy wielu "kibiców" odwróciło się od klubu i to nie z jakiejś wielkiej miłości tylko dla zasady, po to by zapłacić za bilet jak stadion zaczął pustoszeć. W tym raczej sobie odpuszczę bo nie pozwolę sobie aby ktoś pisał do mnie "won do Białegostoku".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Ciekawe ile potrwa zanim będziesz szukać egzorcysty ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

A Ty PIFPAF nie uczyles sie jezdzic?Nie jezdziles L-ką?A po zdanym egzaminie od razu wsiadles w swoje autko i starannie przestrzegales przepisow?Skrecales szybciutko w prawo,w lewo?Nikt Ci w tylek samochodu nie wjezdzal,nie trabil na Ciebie?Nie gasl Ci samochod bez powodu??Zastanow sie.Jestem bardzo mlodym kierowca i robie czasami okropne bledy w czasie jazdy.Ale ucze sie i nastepnym razem tego bledu nie powtarzam.Minie napewno sporo czasu zanim bede umiala jezdzic tak,jak Ty,bo Ty zapewne jezdzisz perfekcyjnie.Nauczyc sie musze,a gdzie mam sie tego nauczyc?Na podworku,ktorego nie mam????Wiecej zrozumienia.Jestesmy tylko ludzmi.Pozdrawiam wszystkich MLODYCH stazem kierowcow:):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

http://www.odszkodowania-ostroleka.pl/ jest tam i łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Meditor Odszkodowanie
Opis firmy
Profile działalności firmy:

usługi
Kontakt

* 18-400 Łomża, prusa 3/4
* podlaskie
* Tel.: +48602473824
Godziny otwarcia:
o Pn-Pt: 8 do 19

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

No to super :)) mam nadzieję, że tym razem to dom na stałe już, życze powodzenia i na pewno piesek przyniesie dużo radości :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Porzucony kundelek

Dlaczego nikt mnie nie kocha i nie pragnie?
Czy dlatego, że nie jestem maleńkim yorkiem,
czy też spasionym labradorkiem.
Jestem tylko zwykłym kundelkiem
z uszkiem oklapniętym i zadartym ogonkiem.
Gdybym był szpicem z długim włosem,
albo mopsem ze spłaszczonym nosem
leżałbym na łożu pana,
lub u pani na kolanach.
Że nie jestem pekińczykiem z puchatym ogonkiem
śpię na deskach w murowanym boksie.
Dobrze, że choć w misce smaczna strawa,
chociaż lepsza jest kiełbaska z ręki pana.
Pudelek ostrzyżony jak panienka,
a w mej sierści tańczy pchełka.
Cóż nie jestem słodkim ratlerkiem
co po parkiecie biega dumnie
zaś moje paznokcie są zdarte
od dreptania po betonowym dywanie.
Cóż psim arystokratą nie jestem
lecz porzuconym kundelkiem jestem
co z tęsknotą patrzy
przez schroniska kraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

ja jestem jedyną kobietą która zaczęła uczęszczać na krav magę ;) Miło by było, żeby jeszcze jakaś dziewczyna zaczęła by chodzić ;) Było by raźniej ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Proszę o dobrą radę:) Jaki sposób reklamy uważacie za najskuteczniejszy? Chodzi o zareklamowanie firmy, która działa stosunkowo od niedawna, teraz oprócz firm, ma coś ciekawego i całkiem nowego do zaproponowania osobom prywatnym. Na razie zostały wykorzystane ulotki do skrzynek, ale nie przyniosło to większych rezultatów. Jaka reklama by Was nie wkurzała, ale raczej zainteresowała? Dziękuję za dobre podpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Na giełczyńskiej jest, na przeciwko apteki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

W Warszawie bezpośrednio w firmie zawsze można kupić ale zdarza się że może brakować kilku smaków a ceny są czasami większe niż w Makro.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Widział ktoś wczorajszy wypadek Audi a4 z TAXI przy barze Kufelek około godziny 11? sprawca uciekł z miejsca wypadku prawdopodobnie był pijany. jak ktos cos wie to niech napisze. z góry dzieki za info



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4249346



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Witam :-) chciałbym zapytać czy w Łomzy, jesli tak to gdzie, jest sklep z militariami. Kiedys był w hali przy rynku, ale teraz nie orientuję się czy nadal jest. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Bardzo proszę o opinie na temat wykonywanych usług przez P. Wiesławę Wasik przyjmującej na al. legionów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

szczebiota starość cię zabije

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Byłem tam lecz było zamknięte a telefonu nikt nie odbierał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

wybiera się ktoś w tym roku na studia na PWSiP ? :D może jakieś spot.integracyjne ? :D %%% :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

3dyszki sztuka ;d



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Zanim WY się nie pojawiliście, nikt mi tego nie mówił hehe, jesteście geniuszami. Brawo.








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

To się nazywa egoistyczne i zlewcze niedoinformowanie...pomieszane z dezinformacją, którą sieją media. Nie wiesz nic, a wypowiadasz się.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

A zaglądałaś do Kauflandu, były niedawno








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

bo tam kije służą przede wszystkim do wymiany argumentów między klientami a nie do jakiejś nudnej gry w bilard

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Co myslicie o wychowaniu tego psa mi jest ciezko go dostosowac do warunkow domowych!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Jeśli chodzi o Europę to Niemcy są największymi złodziejami, wiem coś na ten temat. Nie jest tak, że to my okradamy ich z aut. Proceder wygląda następująco. Faszysta Niemiec dorabia kluczyki, następnie sprzedaje auto np; mi Polakowi za 50% wartości pod warunkiem, że ów auto opuści faszystowski kraj w ciągu 12 godzin. Następnego dnia zgłasza do zakładu ubezpieczeń, że buchnęli mu autko spod domu i dostaje 100 % jego wartości - jest zarobiony czy nie ? A my musimy kombinować nowe numery, tablice itp. Kto lepiej na tym wychodzi uczciwy Niemiec zyskujący 50% czy nieuczciwy Polak który zarobi góra 25 % wartości samochodu.

NAJWIĘKSI ZŁODZIEJE W EUROPIE TO NIEMCY !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

ja tam się nie kłócę o kije, faktem jest, że w klubie bilardowym Centrum doszło swojego czasu do (nie wiem jak to nazwać) drobnej bijatyki gdzie krew lała się po ścianach, faktem jest, że w ciągu dnia klub Centrum służy jako świetlica dla wagarującej łomżyńskiej młodzieży (poniżej 18 lat), faktem jest też gdy tylko pojawia się na forum post promujący jakikolwiek klub zaraz podłącza się niejaki AMozel i zaprasza do Centrum. Więc ja w imieniu AMolezla też zapraszam do klubu Centrum, a także do klubu bilardowego 54 , na Jatkową, do Hattrika, do pubu 9-tka - niech każdy wyrobi sobie opinię.


PS: Niech żyje nam prezes naszego klubu AMozel !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

na lancuch



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

w pipke???????????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

przepraszam wiecej takich brzydkich slow nie powtorze








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

byłeś raz w białymstoku i sie gównianym sphinxem podnieciłeś, zamówiłeś najtansze gówno za 15 zeta i piszesz że tanio, popijałeś kranówką w łazience zapewne... dobrego jedzenia nie brakuje w Łomży, typowego polskiego, tylko że to nie sieciówki to małolaty na forum już nie doceniają uroku takiego menu... co nie znaczy że jestem przeciwnikiem spinxa czy czego kolwiek innego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

pokaż mi gdzie napisałem że dla mnie 10 zł za kebab to drogo?(pomijając fakt że takowych nie jadam) zmyślasz i nie czytasz tego forum, inaczej wiedziałbyś o czym piszę...
Mnie w przeciwieństwie do ciebie nie podniecają sieciówki, nie są oznaką wielkiego świata, tylko jednakowego gówna wpychanego w bebechy takim głąbom jak ty...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

W Hattricku możesz albo u mnie ;] ,piwo najtańsze w mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

temat już jest

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=302621&t=302621








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Żydzi proszą Hansa
-Hans zbuduj nam Dom!!!
-Hans zbuduj nam dom!!!
Hans mówi
-dobra ale jak którego w oknie zobaczę to zastrzelę
I Hans zbudował im szklarnie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

DAMBUD Sierzputowski z Siemienia. Numer tel: 504866451

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Pan ołdziejewski, tle. 8621605772

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Z reguły jest tak, że gdy polegniemy przed konkurencją zaraz przypinamy komuś łatkę nieuczciwości. Ale skoro ktoś wobec Ciebie stosował nieuczciwe praktyki i masz na to dowody to nikogo nie oczernisz opowiadając nam swoją historię. Ja bym opisał w najdrobniejszych szczegółach. No weź, opisz, nie daj się prosić :p . Zobaczymy na kim nie pozostawią suchej nitki, na Tobie czy na tym "kimś" :D.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYLKO CHRZANOWSKI!

Używaj przecinków.








Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org