niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Te maślane oczy, czy te czy muszą kłamać?

Kontroluj bajerę koleżko.








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te maślane oczy, czy te czy muszą kłamać?

a jakiś numer kontaktowy mogę prosić

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te maślane oczy, czy te czy muszą kłamać?

kto to pan S? Dobra szczegół... Na allegro jest tego wszystkiego od groma i ciut ciut. Mysle ze na rynku wiekszy ruch i czasem ktos cos kupuje nie planujac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te maślane oczy, czy te czy muszą kłamać?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te maślane oczy, czy te czy muszą kłamać?

hej ja robilem u jego pracownika skuter i jakos nie narzekam wszystko dziala ,nie mam problemu jestem zadowolony.A jak chcesz to ci moge dac niego namiary spawal mi owiewki- zna sie na rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te maślane oczy, czy te czy muszą kłamać?

No jak byś mógł. Zadzwonić i zapytać się nie zaszkodzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te maślane oczy, czy te czy muszą kłamać?

Może i masz rację to jest tylko gówniana IV liga ale trzeba się cieszyć z rzeczy małych i na pewno lepiej w tej lidze wygrywać niż przegrywać. Chyba o to tu chodzi? Jest stary-nowy klub startuje od zera i jeśli ludzie, którzy się za to wzięli rzetelnie i uczciwie podejdą do sprawy możemy wrócić tam gdzie nasze miejsce czyli przynajmniej do II ligi wschodniej, a może nawet wrócić na zaplecze Ekstraklasy. Nie wiem ludziska gdzie się podzialiście ale warto wrócić na stadion. Może bilety nie są najtańsze ale dzięki temu ratujemy łomżyńską piłkę. Podsumowując na wszystko trzeba czasu i na pewno pieniędzy także dawni bywalcy wspomóżcie klub, który macie gdzieś tam w sercu zapomniany dla którego sumą 5 czy 10 zł za bilet możecie dużo zrobić:) Przy okazji zapraszam na wyjazd do Augustowa.


PS. Na stadionie można skosztować bardzo smacznej wody "eŁKaeSianki" w cenie 2zł - 1.5L i 1zł - 0.5L



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te maślane oczy, czy te czy muszą kłamać?

W Piątnicy dają umowę?W Gaci nie chcą podpisać umowy, że niby dopiero na wiosnę bo zimowy sezon to martwy na targowiskach... (Sezon nijaki na rynki a ludzi potrzeba?? Paradoksy)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te maślane oczy, czy te czy muszą kłamać?

heh ja niedawno usłyszałam, że za dobra jestem i nie ma szans, żeby związek przetrwał xD a po prostu starałam się nie krzyczeć, uśmiechać się, milczeć kiedy coś mi się nie podoba...i tak 2 tygodnie... a więc tak źle i tak nie dobrze :| nie- do- ogar- nię- cia !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org