niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Politolog miażdży PKW: wyniki są całkowicie niewiarygodne.

W zeszłym roku w zime szłam około 20 ej do koleżanki ul. legionów i skręciłam w bloki w wiadomym celu czyli do kumpeli,i jeden mężczyzna jechał ulicą a gdy zobaczył mnie idącą chodnikiem, zwolnił spytając mnie czy może panią podwieżć , a ja na to nie dziękuje , mam niedaleko, ależ nie zimno pani? zapytał , nic nie powiedziałam, odpowiedział na moje milczenie iż często mnie widzi idącą jak ide i ze juz dawno chciał mnie spytać o mój numer telefonu, przyspieszyłam kroku bo wiadomo juz sie wystraszyłam..facet mnie śledzi pomyślałam,gdy skręciłam do kumpeli dał mi spokój, ale uwierzcie bałam sie wrócic pieszo zamówiłam taxówkę, i któregoś dnia tym razem w dzień zajechał mi na chodnik z tym samym zapytaniem, powiedziałam ostro ze sobie nie życzę aby mnie zaczepiał a on na to ze wiecej pytał nie będzie takim tonem jakbym miała czego żałować..uch myślałam że nikt nie zwraca na mnie uwagi bo nie chce tego i nie staram sie przesadnie... heh, a tu uwaga dziewczyny, jeśli juz musimy wyjść wieczorem to miejmy oczy i uszy szeroko otwarte.. nie w kazdym w końcu człowieku żyje człowiek a moze sie okazać jakimś psychopatą który krąży i czeka na okazję...już słyszę te krzyki że przesadzam, moze te koleś z niezła furą miał często łatwe kąski, łapiace sie na jego autoi itp. niestety są kobiety które chodzą na spacery , czy muszą po prostu wyjść wieczorem,nieważne jaką ulicą w łomży i wcale nie życza sobie zaczepiania..moim zdaniem blachara to taka dziewczyna która nie ma żadnych ambicji żeby liczyć finansowo na faceta , tylko współczuć takim panienkom, żadnej godności kobiecej, pozdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Politolog miażdży PKW: wyniki są całkowicie niewiarygodne.

a ja od rana mysle ze ci zaraz wyjebie , szczebiotka debilu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Politolog miażdży PKW: wyniki są całkowicie niewiarygodne.

jeden lubi truskawki drugi sliwki kwestja przyzwyczajenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Politolog miażdży PKW: wyniki są całkowicie niewiarygodne.


może zrobimy zakłady i będziemy obstawiać ile w tym roku się szarpnie, a ile skoczy z mostu w naszem mnieście ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Politolog miażdży PKW: wyniki są całkowicie niewiarygodne.

Na wylocie na Warszawę .

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Politolog miażdży PKW: wyniki są całkowicie niewiarygodne.

Trzeba się przejść i popytać, siedząc w domu pracy się nie znajdzie. Powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Politolog miażdży PKW: wyniki są całkowicie niewiarygodne.

Jeśli w jednym kierunku jest zielona fala to w drugim jest czerwona.

4 skrzyżowania.
zielona fala:
1 zielone ... 2 zielone ... 3 zielone ... 4 zielone

odwrotnie (czerwona fala):
4 zielone ... 3 już czerwone (a jeśli jeszcze załapie na 3 zielone - to już na pewno na 2 czerwone ....) itd...

Zielone fale mają sens na skrzyżowaniach, na których ruch jest uzależniony od pory dnia (rano natężenie ruchu w jednym kierunku - wieczorem w drugim).
W innym przypadku fale powinny być naprzemienne w dwóch kierunkach - problemem wtedy jest synchronizacja odwrotna (skrócenie/wydłużenie czasu cyklu) no i problem ruchu poprzecznego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Politolog miażdży PKW: wyniki są całkowicie niewiarygodne.

Ktoś kogoś za coś obraził , ,,proponuję"" ty jesteś taki inteligencik w dziurawych skarpetkach, licz się ze słowami,morda w kubełek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Politolog miażdży PKW: wyniki są całkowicie niewiarygodne.

Nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Politolog miażdży PKW: wyniki są całkowicie niewiarygodne.

sa sa ;p hah tylko nikt szans nie ma



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Politolog miażdży PKW: wyniki są całkowicie niewiarygodne.

http://www.youtube.com/watch?v=NbbK0Z32WJo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Politolog miażdży PKW: wyniki są całkowicie niewiarygodne.

Wszyscy w barwach do Młyna


http://www.youtube.com/watch?v=Y0lDT6HPlJs&feature=player_embedded

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Politolog miażdży PKW: wyniki są całkowicie niewiarygodne.

miałam identyczna sytuacje z mandarynakami i serem cena z metki promocyjna a na paragaonie cena z kosmosu, nieraz rowniez potrafia dorzucic cos czego nie ma w twoim koszyku, np ostatnio rodzice zaplacili 29,99 za miod ktorego nie mieli całe szczescie ze sytuacja wyjasnila sie w informacji, staram sie omijac ten sklep

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Politolog miażdży PKW: wyniki są całkowicie niewiarygodne.

W sympatii jest tego pełno :) ale ceny 5 razy wieksze niz na allegro :)
Ja kupilem na allegro :) Kup sobie jakis lepszy :) ja kupilem ten najtańszy i czasami wystepuja zakłocenia :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Politolog miażdży PKW: wyniki są całkowicie niewiarygodne.

oj kiedyś się mieszkało na wiejskiej............

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Politolog miażdży PKW: wyniki są całkowicie niewiarygodne.

Dziwne, wiesz że ten pies ma 3 miesiące i że pochodzi od małych rodziców ale skąd kto ci to powiedział ?? przecież tamci uciekli. A może wcale tak nie było może ty chcesz sie pozbyć niepotrzebnego balastu ?? Oczywiście nie mówie że tak jest na 100% ale na to wychodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Politolog miażdży PKW: wyniki są całkowicie niewiarygodne.

Soho to nie ty co z tych co za wazeline robili chyba ze pomylilem to przepraszam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Politolog miażdży PKW: wyniki są całkowicie niewiarygodne.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Politolog miażdży PKW: wyniki są całkowicie niewiarygodne.

i jak wyniki?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Politolog miażdży PKW: wyniki są całkowicie niewiarygodne.

Meble współczesne czy antyki ? Drewno czy tapicerowane?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Politolog miażdży PKW: wyniki są całkowicie niewiarygodne.

szczebiotka Ty to zawsze najlepsiejsze wychwycisz, szkoda tylko że na właściwy temat nie wiele masz dopowiedzenia:p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Politolog miażdży PKW: wyniki są całkowicie niewiarygodne.

czyy- przeciez , kilka drobnych spraw, tu poruszono wymagajacych, tlumaczen do konca zycia
do konta gg nikt sie nie wlamuje, jest przeciez dobrze zabezpieczony, ale jak czyy, robi swoje w sieci to wszyscy sie podlanczaja
to tak jak z intrukcja, czytasz , nie rozumiesz jakiegos punktu, to mimo chodem wracasz, ale to jest instrukcja



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org