piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowa kolonizacja Łomży

bede go szukala, nie poddam sie, przyciagne go za kark, zrzne psi tylek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa kolonizacja Łomży

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa kolonizacja Łomży

- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa kolonizacja Łomży

Papieros to śmierdzące ziele, z ogniem po jednej i głupcem po drugiej stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa kolonizacja Łomży

Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa kolonizacja Łomży

Jeśli mój sąsiad codziennie bije swoją żonę, ja zaś nie biję jej nigdy, to w świetle statystyki obaj bijemy je co drugi dzień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa kolonizacja Łomży

12. Jakie korzyści mogę osiągnąć, pełniąc służbę wojskową w Narodowych Siłach Rezerwowych?

Żołnierzowi NSR przysługuje możliwość dofinansowania kosztów studiów lub nauki albo stażu, kursu lub specjalizacji, zwłaszcza w specjalnościach wojskowych wymagających podwyższonych kwalifikacji zawodowych. Zapewnia to jednocześnie zdobycie cennych umiejętności przydatnych także na cywilnym rynku pracy. Żołnierze NSR będą również mieli pierwszeństwo przy ubieganiu się o zatrudnienie w urzędach administracji publicznej na stanowiskach związanych z obronnością kraju.

W trakcie służby każdy żołnierz będzie miał możliwość ciągłego podwyższania kwalifikacji oraz awansu na kolejne stopnie wojskowe. Pełnienie służby wojskowej w ramach NSR daje możliwość udziału w misjach wojskowych poza granicami kraju, a także wstąpienia do zawodowej służby wojskowej.





z tego co czytam ... to idziesz do NSR i z tad przenosisz sie na zawodowego .... i to jest przyszlosc Ci co sie sprawdza beda mogli zostac zawodowymi moze o tym warto pomyslec ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa kolonizacja Łomży

za mało podałeś szczegółów, żeby coś doradzić. Może zajrzyj na kramik.pl coś tam znajdziesz na pewno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa kolonizacja Łomży

dawaj ksywe posmiejemy sie razem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa kolonizacja Łomży

Masz a co tu ukrywac to Piotrus "wacha" ja nie wiem kto i po co go tu wziol ale tragiedia.Jego nie mozna zbytnio zaliczyc do trojkata bo wiecej czasu to on na Kopernika spedzil niz na Polowej...
hahaha.... ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa kolonizacja Łomży

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org