sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowy prezydent Ukrainy!!!

ten twoj przypadek wypadku jest wyssany z palca, nie wiem gdzie je wyszukujesz???? i wlasciewie na jaka cholere je cytujesz??

lateks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

jakie durnie o boze!!!!!!!!!!!!

lateks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

kup fiata !

fiaty są teraz w modzie!

125p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaczkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Piana często udaje wartość, a balon jednak pęka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

no to dawaj:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))!

lateks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

pewnie ze bede!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piana często udaje wartość, a balon jednak pęka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

rano, wieczor w wednie w nocy, jesc paczki:)))))))))))))))))))))))

lateks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

jedyne, kochany, wysmienite, rozplywajace sie w buzi, slodziutkie!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

to pewnie mój!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

dobra byla ta, pod raclawicami hihi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

Mikelo to nie wiem jakimi dieslami jeździłeś :P Stawiam, że niewieloma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

a ja tak brzydko nie mowie jak ty, po chama tu leziesz do mnie WON!!!

lateks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

a co ci takiego lizal ? :DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

dziis zamowilem se kebaba na ul. sibirakow i wiecie co w nim znalazlem?? jakies Kosci nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

Oto pytanie, które w praktyce staje przed kobietą: czy lepiej mieć wszystkie akcje mężczyzny dziesiątej klasy, czy dziesiątą część udziału w mężczyźnie pierwszej klasy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

Ludzie niegodziwi to ci, w których nie ma miłości. Dlatego i wstydu w nich nie ma. Oni mają siłę i odwagę prosić o miłość, bo jej nie potrzebują; oni mają nawet czelność ofiarować miłość, bo nie mają jej do dania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

W sobotę wieczorem ok. 21.20 biegał na rogu ulic Ks. Anny i Zawadzkiej. Chudy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

idziesz do WKU i dowiadujesz sie ze na chwile obecna nie masz mozliwosci wstapic w szeregi Wojska Polskiego...
od kad pobor zostal w Polsce zawieszony a nie zlikwidowany nie ma zadnych przeszkolen ani miesiecznych ani 3 miesiecznych ani 9 miesiecznych ....

jedynie jak masz studia to mozesz starac sie do szkoly oficerskiej ... ale to i tak juz po terminie wiec nie w tym roku

isc jak masz czas mozesz do WKU ale nic nie zalatwisz ...

nie obowiazuje Cie przeszkolenie .. mogles isc ale nie poszedles hmm od 2 lat nie sa takie juz organizowane .. nie ma takiej potrzeby bo kazdy od razu przenoszony jest do rezerwy ....

przeszkolen dla ludzi z rezerwy nie ma zadnych... wakaty sie koncza bo ludzie raczej nie odchodza a ochotnikow jest sporo

INFORMACJE W SPRAWIE POWOŁYWANIA DO ZAWODOWEJ SŁUŻBY WOJSKOWEJ

Do korpusu oficerów i podoficerów

tel. (86)2165241 w. 7724

CA MON 385724

(22)2815724

Do korpusu szeregowych

tel. (86)2165241 w. 7722 lub w.7721

CA MON 385722 lub 385721

(22)2815721


numery do WKU Łomża mozesz dzwonic sie dowiedziec ... no ale nic innego nie powiedza ...



jedynie teraz do NSR-u mozesz sie starac moze z tamtad bedzie latwiej sie do zawodowej armi przeniesc ... ale nic o tym narazie nie wiadomo ...

6. Czy mogę zostać żołnierzem NSR, jeśli nie byłem/nie byłam w wojsku?

Jeśli nie byłeś/nie byłaś w wojsku, a posiadasz uregulowany stosunek do służby wojskowej i chcesz zostać żołnierzem NSR musisz odbyć służbę przygotowawczą, której funkcjonowanie rozpocznie się w 2011 roku. Rekrutację do tej służby będą prowadziły wojskowe komendy uzupełnień.

Natomiast jeśli nie byłeś/nie byłaś w wojsku i nie posiadasz uregulowanego stosunku do służby wojskowej zgłoś się do wojskowego komendanta uzupełnień, który skieruje cię do właściwej komisji lekarskiej w celu orzeczenia twojej zdolności do służby wojskowej. W przypadku, gdy komisja lekarska stwierdzi, że jesteś zdolny/zdolna do czynnej służby wojskowej (kat. „A”) – to dalszy tryb postępowania jest taki sam jak w odniesieniu do osób posiadających uregulowany stosunek do służby wojskowej.

7. Jakie warunki muszę spełniać, aby odbyć służbę przygotowawczą?

Osoba ubiegająca się o powołanie do służby przygotowawczej składa wniosek do wojskowego komendanta uzupełnień, przedstawiając jednocześnie świadectwa (dyplomy) ukończenia szkoły (studiów) wraz z życiorysem, skróconym odpisem aktu urodzenia, zaświadczeniem z Krajowego Rejestru Karnego oraz inne dokumenty, które będą uwzględnione w postępowaniu rekrutacyjnym.

Osoba ta nie może być karana za przestępstwo umyślne, musi posiadać obywatelstwo polskie, odpowiednią zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia czynnej służby wojskowej, wiek co najmniej osiemnastu lat oraz wykształcenie:
1) co najmniej wyższe – w przypadku kształcenia na potrzeby korpusu oficerów;
2) co najmniej średnie – w przypadku kształcenia na potrzeby korpusu podoficerów;
3) co najmniej gimnazjalne – w przypadku kształcenia na potrzeby korpusu szeregowych.

8. Kto może ubiegać się o służbę w Narodowych Siłach Rezerwowych?

O służbę w Narodowych Siłach Rezerwowych, może ubiegać się każdy żołnierz rezerwy posiadający wyszkolenie wojskowe, tj. żołnierz który odbył zasadniczą służbę wojskową, nadterminową zasadniczą służbę wojskową, przeszkolenie wojskowe studentów i absolwentów, służbę przygotowawczą lub pełnił zawodową służbę wojskową, bądź odbywał służbę kandydacką. Ponadto, warunkiem formalnym jest spełnienie ogólnych wymagań dotyczących powołania do czynnej służby wojskowej tj. posiadanie obywatelstwa polskiego, odpowiedniego wieku oraz zdolności fizycznej i psychicznej do pełnienia tej służby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

CLARUS a o której przecjodziłeś tamtędy..? Jak koło południa to nie dziw się że nikogo nie było..:) Odsypiali po nocce ;]
ANTY_BLM ma rację - część się ustatkowała,założyła rodziny.. niektórzy są w Islandii..A część gnije w pierdlu..:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

nic nie gnije !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

do odwaznych świat nalezy. Zapraszam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

szczerbinka paczki czy pączki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

Na Sybiraków i mi nie smakował. Ble.

lateks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

szczerbiotka chyba

Piana często udaje wartość, a balon jednak pęka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

około 95% bab za kierownicą to najgorsze co może być.

lateks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

andrzej kozilo z kraski 1000 biedze za 50 zdjec z pleneru i nietylko do albumu i 200 zdjec na plytce z całego wesela czy jakiejs kolwiek inprezy za 50 dodatkowych zdjec na plytce 100 zl doplay.tanizna i naprawde swietne zdjecia miodzio komu nie pokaze zdjecia kazdy sie zachwyca dobra robota mozna go rowiez spotkac na rynku w lomzy sprzedaje kasety i plyty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

Nikt nikogo nie zmusza do "zatrudniania" tego czy innego fotografa. Jeżeli komuś nie pasuje cena lub jakieś inne warunki to niech bierze kogoś innego do fotografowania m- wolny rynek, a konkurencji jak widać jest dużo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy prezydent Ukrainy!!!

Autor: P.A. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07-08-10 22:46

Mikelo to nie wiem jakimi dieslami jeździłeś :P Stawiam, że niewieloma
Żadnymi z obserwacji na światłach wnioskuje moją wypowiedż i to nibyły samochody 20sto letnie tylko 6-8 letnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org